Macedonia Północna. Schodzi: Ilija Nestorowski. Wchodzi: Kire Markoski.

3
2
3
86'

Wiązali nadzieję ze stałym fragmentem reprezentanci Macedonii Północnej. Uderzenie z rzutu wolnego było jednak bardzo niecelne i Jan Oblak nie musiał interweniować.

5
2
2
2
2
84'

Słowenia. Schodzi: Benjamin Verbić. Wchodzi: Domen Crnigoj.

Domen Crnigoj #15
1
2
2
2
2
82'

Robert Berić główkował w bramkarza przyjezdnych po dośrodkowaniu Jasmina Kurticia z lewej strony boiska.

1
2
1
2
1
80'

Mało czasu zostało gospodarzom na rozstrzygnięcie spotkania. Na trybunach atmosfera wyczekiwania i nerwowość.

1
2
76'

Elif Ełmas zmienił skrzydło i oddał z lewej strony boiska drugie celne uderzenie na bramkę Jana Oblaka. Tym razem poradził sobie i złapał piłkę golkiper Atletico.

4
3
2
76'

Macedonia Północna. Schodzi: Goran Pandev. Wchodzi: Aleksandar Trajkowski.

Aleksandar Trajkowski #9
1
75'

Przerwa w grze spowodowana urazem Wisara Musliu.

1
2
3
73'

Denerwuje się selekcjoner Słoweńców, kiedy jego podopieczni marnują kolejne szanse na odzyskanie prowadzenia. Przed momentem bramkarz sprzątnął piłkę sprzed nosa rozpędzonego Benjamina Verbicia po podaniu Josipa Ilicicia.

3
komentarz

1
71'

Słowenia. Schodzi: Andraz Sporar. Wchodzi: Robert Berić.

Andraz Sporar #9
3
2
3
1
1
70'

Wrzutka Josipa Ilicicia po kombinacyjnej akcji z Jasminem Kurticiem. Piłka zatrzymała się w rękawicach bramkarza przyjezdnych.

1
2
2
68'

Akcja mało widocznego Josipa Ilicicia. Przynajmniej w porównaniu z poprzednim meczem z Izraelem. Nie wywalczył nawet rzutu rożnego, grasując w polu karnym Macedonii Północnej.

1
1
1
1
1
66'

Mniej złośliwości i walki, a więcej futbolu w drugiej połowie. Słowenia jest stroną przeważającą. Naprawdę będzie mieć do siebie pretensje, jeżeli nie wygra tego spotkania.

1
63'

Przyjezdni lepsi w powietrzu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Słowenia musi szukać nowego sposobu na pokonanie bramkarza reprezentacji Macedonii Północnej.

3
1
60'

Rozdrażnieni gospodarze szturmują pole karne Macedonii Północnej, ale nie potrafią odzyskać prowadzenia i prowokują Gorana Pandeva i spółkę do kontrataków.

1
2
1
1
59'

Ezgjan Alioski wstrzelił piłkę mocno w pole karne Słowenii. Tym razem zagranie dobrego znajomego Mateusza Klicha nie dotarło do żadnego adresata.

2
2
2
2
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Bojan Jokić za ostre zagranie.

4
1
1
2
3
55'

Poradzili sobie gospodarze z dośrodkowaniem z rzutu wolnego i przeprowadzili szybki kontratak. Miha Zajc główkował z bliska w kierunku opuszczonej przez Stołe Dimitriewskiego bramki, ale trafił w ofiarnie interweniującego Egzona Bejtulaia.

2
1
1
1
2
komentarz

53'

Przegrupowanie po wyrównaniu. Słowenia musi ponownie ruszyć do ataku, a pewnie przygotowała w szatni kompletnie inny plan.

1
2
1
1
1
50'

Pierwsze celne uderzenie Macedonii Północnej poskutkowało golem. Biorąc pod uwagę wcześniejszy obraz spotkania kibice są zaskoczeni.

2
1
1
1
1
47'

Gol! Strzelił Enis Bardi.

Nie trzeba było długo czekać na gola po powrocie zawodników z szatni. Słoweńcy niedarnie próbowali wybić piłkę po płaskim dośrodkowaniu Ezgjana Alioskiego i ta trafiła pod nogi Enisa Bardiego. Autor trafienia mocnym uderzeniem pokonał Jana Oblaka i gospodarze muszą już zapomnieć o swoim prowadzeniu.

7
46'

Druga połowa.

2
1
1
1
1
Czy Macedonia Północna wyrówna po przerwie?
4
2
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
43'

Kwadrans poprzedzający przerwę emocjonujący dla publiczności. Głównie dzięki gospodarzom. Domagali się oni rzutu karnego, a kiedy nie usłyszęli gwizdka, strzelili z kilkunastu metrów ponad poprzeczką.

1
1
40'

Kombinacyjna akcja reprezentancji Słowenii zatrzymana w ostatnim momencie. Poprawiał z kilkunastu metrów Miha Zajc i Macedończyków uratowała tym razem interwencja Stołe Dimitriewskiego na linii bramkowej.

3
39'

Słowenia na prowadzeniu po nieco ponad dwóch kwadransach.

1
2
37'

Mocne, ale niecelne uderzenie Gorana Pandeva. Po stracie gola reprezentanci Macedonii muszą zaprezentować swoje walory piłkarskie.

3
2
2
1
34'

Gol! Strzelił Miha Zajc. Asystował mu Andraz Sporar.

Szybka i skuteczna akcja reprezentacji Słowenii. Przyjezdni nie spodziewali się tak brawurowego rajdu Mihy Zajca w pole karne i ten miał pełną swobodę, żeby przymierzyć głową w okienko bramki Stołe Dimitriewskiego. Asystował Andraz Sporar i gospodarze są na prowadzeniu. Duża radość na ławce rezerwowych.

4
30'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie sprawiło problemu gościom i nadal tylko jedna sytuacja podbramkowa była godna zauważenia w tym pojedynku.

1
1
26'

Po dośrodkowaniu w pole karne Słowenii przewinienie na Janie Oblaku. Już po wybiciu piłki z dłonii bramkarza Atletico niecelne uderzenie i strzelec będzie pewnie tłumaczyć kompanom w szatni, że po gwizdku to się nie liczy.

1
1
24'

Trochę piłki w piłce. Starają się reprezentanci Słowenii wrócić do tego, co było początkowo obiecujące w ich grze.

1
1
1
1
20:12

1
21'

Towarzystwo wykartkowane, ale nie zamierza się uspokoić. Sędzia nie ma chwili spokoju.

4
3
1
1
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Ilija Nestorowski za kłótnie.

2
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Ilicić za przepychanki z Bobanem Nikołowem.

2
3
1
2
19'

Żółtą kartkę otrzymał Boban Nikołow za przepychanki z Josipem Iliciciem.

Boban Nikołow #16
1
1
3
18'

Żółtą kartkę otrzymał Wisar Musliu za faul na Josipie Iliciciu.

Wisar Musliu #6
1
1
1
18'

Kłótnia na połowie gospodarzy. Najbardziej zaognia sytuację Goran Pandev, a stara się wszystkich uspokoić Jan Oblak.

1
1
17'

Twardo i skutecznie bronią Słoweńcy. Zobaczymy jak długo to potrwa.

1
1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Egzon Bejtulai za faul w bocznym sektorze boiska.

Egzon Bejtulai #3
2
1
13'

Petar Stojanović wpadł w pole karne przeciwnika. Był blisko obrońca Macedonii Północnej i odprowadził bocznego defensora razem z futbolówką poza boisko. Od bramki Stołe Dimitriewski.

1
11'

Na razie jedna sytuacja podbramkowa stworzona przez reprezentację Słowenii. Akcje Macedonii Północnej są kasowane przez gospodarzy.

3
8'

Andraz Sporar miał świetną szansę na strzelenie gola po podaniu przez dwie linie z głębi pola. W sytuacji sam na sam z bramkarzem napastnik Słowenii trafił w nogę Stołe Dimitriewskiego. Tylko korner dla gospodarzy.

1
1
5'

Domagali się reprezentanci Macedonii rzutu karnego po spięciu z udziałem Iliji Nestorowskiego. Nie dostali jedenastki, a na pocieszenie rzut wolny. Po dośrodkowaniu z tego stałego fragmentu interweniował na przedpolu Jan Oblak.

2
1
2
3'

Nieudany atak pozycyjny Macedończyków na początku spotkania. Piłkę przejęli grający w białych strojach z niebieskimi akcentami reprezentanci Słowenii.

2
20:12

Piłkarze wyszli na boisko. Trybuny nie są wypełnione kibicami w stu procentach.

3
1
20:12

Rozgrzewka w stolicy Słowenii.

Czy reprezentacja Słowenii wygra mecz z Macedonią Północną?