1
4
3
85'

Łotysze ponownie nie zapunktują, a niedawna rocznica ostatniego zwycięstwa wcale nie musi być ostatnia. Spotkanie jest aktualnie dogrywane. Nic przełomowego już nie wydarzy się.

2
1
81'

Izrael. Schodzi: Omri Ben Harush. Wchodzi: Yonatan Cohen.

wchodzi Wchodzi
Yonatan Cohen #16
schodzi Schodzi
Omri Ben Harush #20
1
1
80'

Gol! Strzelił Eran Zahavi. Asystował mu Bibras Natcho.

Eran Zahavi skompletował hat-tricka. Świetny występ napastnika reprezentacji Izraela. Szybki kontratak, którego przedostatnim elementem było otwierające podanie, a ostatnim uderzenie bohatera meczu w sytuacji sam na sam.

10
79'

Wymiana podań reprezentacji Łotwy. Miała w tym spotkaniu jedną szansę na wprowadzenie paniki w obozie przeciwnika. Nie wykorzystała jej i aktualnie trudno już liczyć na poprawienie wyniku.

1
1
2
79'

Łotwa. Schodzi: Olegs Laizans. Wchodzi: Ritvars Rugins.

Ritvars Rugins #7
1
1
1
1
77'

Eran Zahavi ma apetyt na hat-tricka. Kolejne uderzenie i kolejne celne. Autor dwóch goli mierzył w kierunku bliższego słupka zza pola karnego i reprezentantów Łotwy ratował nie po raz pierwszy tego wieczoru Pavels Steibors.

2
4
1
1
74'

Vladislavs Gutkovskis nie porozumiał się z kompanem, przez co reprezentacja Łotwy zgubiła futbolówkę na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

1
1
komentarz

1
73'

Izrael. Schodzi: Beram Kayal. Wchodzi: Dan Glazer.

Dan Glazer #3
3
1
69'

Druga bramka już chyba nokautująca dla Łotyszy. Widać było irytację po zawodnikach siadających na ławce rezerwowych.

2
1
1
66'

Izrael. Schodzi: Dia Seba. Wchodzi: Ben Sahar.

Dia Seba #10
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Arturs Karasausks za faul na własnej połowie.

61'

Eran Zahavi już z sześcioma golami w eliminacjach do mistrzostw Europy.

4
2
2
1
1
59'

Gol! Strzelił Eran Zahavi. Asystował mu Beram Kayal.

Eran Zahavi uderzył po ziemi zza pola karnego. Drugie trafienie najlepszego snajpera reprezentacji Izraela. Po genialnej sytuacji podbramkowej gospodarzy natychmiast odpowiedzieli przyjezdni, którzy mają w swoich szeregach skutecznego zawodnika. 2:0 i na 99 procent po zawodach.

9
8
1
2
7
59'

Najlepsza sytuacja podbramkowa reprezentacji Łotwy! Rozpędzony Vladislavs Gutkovskis wpadł w pole karne przeciwnika i oddał płaskie uderzenie. Przyjezdnych musiał ratować przed wyrównaniem Ariel Harush. Bramkarz przypilnował bliższego słupka i interweniował nogami.

1
3
1
1
1
57'

Łotwa. Schodzi: Janis Ikaunieks. Wchodzi: Andrejs Ciganiks.

Andrejs Ciganiks #14
Janis Ikaunieks #8
1
2
1
56'

Długie podanie posłane w kierunku rozpędzającego się Dennisa Rakelsa. Na linii pola karnego ustawił się Ariel Harush i sprzątnął piłkę sprzed nosa nacierającego Łotysza.

3
1
1
54'

Łotwa nadal z problemami na połowie przeciwnika. Wyrównuje statystykę posiadania piłki, ale na pewno nie wynik.

1
1
50'

Na początku drugiej części będąca na prowadzeniu drużyna oddała piłkę przeciwnikom. Już zmienili zdanie i postanowili poprowadzić grę przyjezdni.

1
48'

Podanie otwierające w pole karne Izraela. Z trudem interwniował obrońca przyjezdnych i Łotwa musiała zadowolić się rzutem rożnym.

2
1
1
46'

1
Czy Izrael strzeli drugiego gola po przerwie?
2
1
2
2
2
45'

1
1
4
2
1
44'

Ariel Harush w zasadzie przywitał się z piłką kilka minut przed zejściem na przerwę do szatni. Dobra interwencja po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
1
3
1
2
42'

Eran Zahavi jest zawodnikiem grającym w tym meczu w swojej lidze. Kolejna błyskotliwa akcja i uderzenie zza pola karnego. Interweniował opanowany na posterunku Pavels Steinbors.

2
1
1
40'

Ostatnie minuty rywalizacji w pierwszej połowie. Łotwa ma problem z przeprowadzeniem niebezpiecznego ataku i oddaniem celnego uderzenia.

1
20:05

2
1
37'

Pavels Steinbors! Po rzucie rożnym mocne uderzenie Erana Zahaviego z linii pola karnego i gdyby nie znany z polskich boisk golkiper, reprezentacja Izraela miałaby dwubramkową zaliczkę.

2
36'

Dia Seba wpadł w pole karne przeciwnika po wymanewrowaniu trzech Łotyszy. W ostatnim momencie jeden z gospodarzy wykonał wślizg ostatniej szansy i utrudnił oddanie strzału. Korner dla Izraela.

1
1
2
33'

Wymiana podań grającej w białych strojach reprezentacji Izraela. Łotysze nie wpadli na inny niż faul pomysł zatrzymania przeciwnika. Uderzenie Nira Bittona z rzutu wolnego nie było groźne dla Pavelsa Steinborsa.

1
1
30'

Spotkanie nie jest pełne sytuacji podbramkowych. Mało jest uderzeń celnych. Pavels Steinbors kilkakrotnie wykazał się, ale jego vis-a-vis jeszcze nie przekonał o swoich umiejętnościach.

1
1
26'

Kolejna przerwa w grze spowodowana zderzeniem zawodników w powietrzu.

1
2
1
25'

Trochę rozkręcili się gospodarze i posyłają dośrodkowania w pole karne Izraela. Muszą popracować przyjezdni w obronie.

1
20:05

1
1
22'

Tym razem rzut rożny wykonany przez zawodników w bordowych strojach. Zakotłowało się w polu karnym Izraela po zagraniu Dennisa Rakelsa, jednak jego bramkarz nie musiał interweniować.

1
20'

Kolejne uderzenie Erana Zahaviego z rzutu wolnego. Tym razem zawodnikowi grającemu na codzień na chińskich boiskach nie udało się trafić w bramkę Pavelsa Steinborsa.

1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Kristers Tobers za faul na Eranie Zahavim.

Kristers Tobers #21
Łotwa
1
1
15'

Kristers Tobers zderzył się w powietrzu z Dorem Peretzem. Obaj piłkarze potrzebują czasu i wsparcia medyków.

1
13'

Izrael spokojnie kontroluje wydarzenia po objęciu prowadzenia. Dia Seba chciał podwoić przewagę przyjezdnych uderzeniem z dystansu, jednak trafił w ofiarnie blokującego Łotysza.

1
1
10'

Gol! Strzelił Eran Zahavi.

Piękne uderzenie z rzutu wolnego do bramki. Eran Zahavi przymierzył ponad murem. Pavels Steinbors wyszedł w powietrze, ale nie zdołał powstrzymać perfekcyjnie kopniętej piłki. Izrael na prowadzeniu!

13
10
4
7
18
8'

Coraz groźniejsi piłkarze z Izraela. Dia Seba strzelił celnie po płaskim dośrodkowaniu i rozgrzał się na linii bramkowej Pavels Steinbors.

2
2
2
2
4
5'

Eli Dasa wbiegł w pole karne reprezentacji Łotwy. Schowany za plecami Vitalijsa Maksimenki nieomal oddał uderzenie z bliska do bramki. Dostali pierwsze ostrzeżenie gospodarze. Zobaczymy, czy potraktują je poważnie.

1
1
3'

Pierwsze rozegrania reprezentacji Izraela zbyt nerwowe. Piłka wrzucana za plecy obrońców z Łotwy nie stanowi problemu dla gospodarzy.

1
20:05

Minuta ciszy upamiętniająca Lennarta Johanssona.

1
Czy reprezentacja Izraela wygra mecz z Łotwą?