Macedonia Północna. Schodzi: Eljif Elmas. Wchodzi: Marjan Radeski.

Dwóch pierwszoligowych napastników na boisku. Może będzie mieć swoją szansę Valerijs Sabala.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Arijan Ademi za faul w centrum boiska.

83'

Vladislavs Gutkovkis zabrał piłkę już totalnie rozkojarzonym przeciwnikom i pobiegł w pole karne Macedonii Północnej. Zdecydowanie za mocne uderzenie i futbolówka ponownie poleciała ponad bramką Stołe Dimitriewskiego.

82'

Końcówka meczu głównych kandydatów do zajęcia ostatnich miejsc w tabeli. Pewnie Macedończycy mają w tym temacie inne zdanie, ale nie potwierdzają tego obecnie na boisku.

1
79'

Macedonia Północna wymienia podania w centralnej części boiska, a przeciwnik nie kwapi się do agresywnego pressingu. Łotysze chyba już stracili resztkę nadziei na zapunktowanie. Od początku eliminacji strzelili dwa gole, a teraz potrzebują dwóch w kilkanaście minut.

1
1
78'

Taki tu spokój...

75'

Łotwa. Schodzi: Martins Kigurs. Wchodzi: Eriks Punculs.

Eriks Punculs #11
Martins Kigurs #13
75'

Macedonia Północna. Schodzi: Goran Pandew. Wchodzi: Boban Nikołow.

Boban Nikołow #16
Goran Pandew #10
73'

Martins Kigurs potrzebuje pomocy medyka. W tym meczu był jedną z jaśniejszych postaci w reprezentacji Łotwy.

1
73'

Podanie od Eljifa Elmasa do Gorana Pandewa. Tym razem z akcji młodziana z weteranem zabrało odpowiedniego tempa i Pandew strzelił w nadbiegającego przeciwnika.

71'

Janis Ikaunieks postanowił sam wykonać wywalczony przez siebie rzut wolny. Uderzenie zapewne z odpowiednią energią, ale prosto w mur ustawiony przez Stołe Dimitriewskiego.

71'

69'

Żółtą kartkę otrzymał Enis Bardhi za faul blisko własnego pola karnego na Janisie Ikaunieksie.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Ritvars Rugins za kolejny faul na Goranie Pandewie.

Ritvars Rugins #7
Łotwa
65'

Macedonia Północna. Schodzi: Aleksandar Trajkowski. Wchodzi: Ilija Nestrowski.

Ilija Nestrowski #23
Aleksandar Trajkowski #9
63'

Nic nowego, nic ciekawego. Kibice reprezentacji Łotwy muszą być bardzo wytrwali.

60'

Minął kwadrans po przerwie. Wynik bez zmian. Łotwa oddała w tym spotkaniu osiem strzałów, dwa celne, mimo to nie potrafi podgrzać atmosfery golem kontaktowym.

1
1
57'

Goran Pandew sprawdził czujność Andrisa Vaninsa mocnym strzałem z 14. metra. Dubler Pavelsa Steinborsa był we właściwym miejscu i sparował piłkę na korner.

2
56'

Selekcjoner Macedonii Północnej może mieć problem z oceną tego spotkania. Pozwalanie najgorszemu zespołowi w grupie na tyle uderzeń nie jest najlepszą recenzją mimo dobrego rezultatu.

1
54'

Vladislavs Gutkovskis przedarł się na połowie przeciwnika i wypracował sobie miejsce do oddania potężnego strzału. Napastnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza huknął pół metra ponad bramką Stołe Dimitriewskiego.

1
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Janis Ikaunieks za faul blisko linii bocznej.

Janis Ikaunieks #15
Łotwa
51'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne Macedonii Północnej. Poradzili sobie przyjezdni, a ich ekspresowa akcja zakończyła się minimalnie niecelnym strzałem Aleksandra Trajkowskiego.

1
48'

Enis Bardhi zabrał się za wykonanie rzutu wolnego po faulu na Goranie Pandewie. Znalazł sposób na ominięcie szerokiego muru, ale trafił prosto w ustawionego za nim Andrisa Vaninsa.

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Vitalijs Maksimenko za faul blisko własnego pola karnego na Goranie Pandevie.

46'

Gra wznowiona.

46'

Łotwa. Schodzi: Roberts Uldrikis. Wchodzi: Roberts Savalnieks.

Roberts Uldrikis #20
1
komentarz

Za moment druga połowa.

Czy Macedonia Północna strzeli trzeciego gola po przerwie?
komentarz

1
45'

Doliczona minuta.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimirs Kamess za faul na Aleksandrze Trajkowskim.

42'

Goran Pandew nie może być tym razem zadowolony ze swojego zachowania. Po podaniu Enisa Bardhiego wybiegł sam na sam z bramkarzem. Andris Vanins wygrał pojedynek i nie pozwolił weteranowi na zamknięcie spotkania.

1
1
40'

Łotwa o niebo groźniejsza niż w poprzednim spotkaniu z reprezentacją Austrii. Ponownie zagościła w polu karnym przeciwnika, ale nieskuteczność jest równie dużym mankamentem w grze gospodarzy jak dziurawa defensywa.

2
1
1
2
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Egzon Bejtulai za faul na Vladimirsie Kamessie.

Egzon Bejtulai #2
2
35'

Łotwa się odgryza i jeszcze nie ma stuprocentowej pewności, że przegra ten mecz. Janis Ikaunieks główkował nieznacznie obok bramki Stołe Dimitriewskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.