3:2
Zakończony
Izrael
90+5 '

Sporar próbuje jeszcze z dystansu zaskoczyć Marciano, jednak strzał był zdecydowanie za lekki

12
2
2
5
5
90+4'

Izrael próbuje jeszcze wyrównać, jednak defensorzy Słowenii skutecznie zażegnują zagrożenie

8
4
4
14
10
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Verbić.

Cóż, trochę za bardzo ekspresywnie okazywana radość. Sędzia zmuszony jest ukarać zawodnika za zdjęcie koszulki

10
4
1
3
6
90'

Marciano robił co mógł, aby uratować swój zespół od porażki, finalnie jednak główka Benjamina Verbicia, po dobrym dośrdkowaniu Kurticia okazuje się nie do obronienia

4
2
1
3
6
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Benjamin Verbić. Asystował mu Jasmin Kurtić.

21
13
8
34
44
88'

Co robi Marciano! Bramkarz Izraela po raz kolejny wznosi się na wyżyny swoich umiejętności spektakularnie piąstkując piłkę lecącą w okienko po strzale Sporara

16
5
3
3
2
87'

Momentalnie wracamy pod bramkę Oblaka. Izrael rozpocznie z rzutu rożnego

7
2
3
2
2
86'

Marciano fantastyczną paradą broni strzał Bezjaka!

4
1
1
2
85'

Widać, że obie drużyny chcą ten mecz wygrać. Nikt nie odpuszcza

2
1
1
1
1
83'

Ale huknął z dystansu zawodnik Słowenii. Piłkę odbitą przez Marciano pierwszy zgarnia Bezjak, jednak podaje pod nogi obrońcy

1
1
1
1
1
81'
ZMIANA

Słowenia. Schodzi: Rene Krhin. Wchodzi: Denis Popović.

1
1
1
2
1
80'

Co zrobił Abd Elhamed! Izraelczykowi włączył się tryb "Ronaldinho". Defensor w pojedynkę minął zwodami 3 rywali, dzięki czemu znalazł się w polu karnym Słowenii. Niestety, dobre wrażenie zniszczył niedokładnym podaniem

2
1
2
2
1
79'

Płaskie podanie w pole karne Solomona odbija Oblak, na swoje szczęście wprost pod nogi kolegi z zespołu

1
2
1
77'
ZMIANA

Izrael. Schodzi: Dor Peretz. Wchodzi: Dan Leon Glazer.

2
76'

Kolejny faul Tahy. Obrońca Izraela musi pamiętać, że ma już na koncie żółty kartonik

1
1
75'

Żadna z drużyn nie jest w stanie przedrzeć się pod pole karne rywali

1
1
72'

Dośrodkowanie Ilicicia wybijają obrońcy, jednak Słowenia wciąż w natarciu

4
2
1
71'

Zaczął składać się do przewrotki Bezjak, jednak finalnie nie dochodzi do niego dośrodkowanie Ilicicia

1
1
70 '

Chwila spokojniejszej gry w środkowej strefie boiska

2
1
66'

Ale się rozstrzelały obie drużyny! Tym razem to Bezjak po dobrym podaniu od Sporara pokonuje bramkarza rywali

3
1
2
2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roman Bezjak. Asystował mu Milos Sporar.

12
5
1
7
10
63'
GOOOOOOL!!!

Co tu się wydarzyło!? Potworna strata Kurticia, który w poprzek boiska podaje do Dabbura, ten oddaje piłkę Zahaviemu, który z dystansu strzela w okienko bramki Oblaka

26
19
1
3
61'
ZMIANA

Izrael. Schodzi: Shon Weissman. Wchodzi: Munas Dabbur.

Shon Weissman #12
1
2
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Ilicić.

Zaczyna być nerwowo, kolejna żółta kartka dla Słowenii, tym razem ukarany Ilicić

1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Bezjak.

Zgodnie z przewidywaniami, były gracz Jagielloni w końcu się doigrał i obejrzał żółty kartonik

1
4
56 '

Wciąż w natarciu Izrael. Główka Weissmana jednak nie miała prawa wyrządzić szkód Słoweńcom. Piłka w rękach Oblaka

1
54'
ZMIANA

Słowenia. Schodzi: Aljaz Struna. Wchodzi: Miha Blazić.

Na szczęście dla Słoweńców, Struna opuszcza boisko o własnych siłach, widać jednak, że kolano trochę mu doskwiera

53'

Ponownie Struna zwija się z bólu, wygląda na to, że tym razem już nie wróci do gry

1
52'

Nie wiadomo, co trener Herzog powiedział w szatni swoim piłkarzom, ale po przerwie Izrael wygląda, jakby wreszcie naładował akumulatory

1
2
1
50'

Kolejny krótko wykonany rzut rożny przez Izrael, piłka finalnie trafia pod nogi Natcho, który zza pola karnego pokonuje Oblaka