90'

Doliczone trzy minuty.

1
88'

Remis w strzałach z rzutu wolnego w obramowanie. Tym razem minimalnie chybił Eran Zahavi. Mocne uderzenie, jednak nie przymierzył idealnie i nie zdobył 12. gola w eliminacjach.

1
1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Antonijs Cernomordijs za faul na Eranie Zahavim.

86'

Łotwa. Schodzi: Janis Ikaunieks. Wchodzi: Daniels Ontuzans.

wchodzi Wchodzi
Daniels Ontuzans #2
schodzi Schodzi
Janis Ikaunieks #10
1
2
85'

Zostało pięć minut do końca podstawowego czasu. Jedni mają punkty, drudzy mają gola, wszyscy chyba już zadowoleni.

2
2
84'

Izrael. Schodzi: Munas Dabbur. Wchodzi: Shon Weissman.

Shon Weissman #12
1
1
82'

Nie chce się wracać gospodarzom. Jest element lekceważenia Łotyszy pomimo ich dzisiejszych sytuacji podbramkowych.

1
1
80'

Szklana pogoda w Beer Szewie. Niebo płacze nad statystykami reprezentacji Łotwy w eliminacjach Euro 2020.

1
78'
78'

Izrael. Schodzi: Taleb Tawatha. Wchodzi: Sun Menachem.

Sun Menachem #19
1
1
1
1
78'

Vladislavs Gutkovskis mógł strzelić drugiego gola Izraelowi!

2
1
2
1
2
76'

Izrael. Schodzi: Dia Seba. Wchodzi: Ilay Elmkies.

1
75'

Vladislavs Gutkovskis mógł dorzucić gola do wcześniejszej asysty. Naprawdę obrońcy Izraela mają o czym myśleć! Napastnika Bruk-Betu Termaliki Nieciecza zatrzymał dopiero Ofir Marciano.

4
2
2
2
2
74'

Wymiana podań gospodarzy na obrzeżach pola karnego przeciwnika, ale przerwana tym razem przez pomocników z nadbałtyckiego kraju.

2
2
1
1
1
72'

Przyglądamy się ostatniemu fragmentowi meczu. Izrael chce poprawić wynik i dodać trochę pikanterii drugiej połowie. Pavels Steinbors odbił piłkę po strzale z bliska Munasa Dabbura.

3
68'

Łotwa. Schodzi: Martins Kigurs. Wchodzi: Olegs Laizans.

Martins Kigurs #13
2
2
2
2
2
67'

Druga połowa na razie bezbramkowa i choć więcej sytuacji strzeleckich stwarza sobie reprezentacja Izraela, to bliżej gola była Łotwa. Jej zawodnik trafił w słupek z rzutu wolnego.

2
1
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Janis Ikaunieks za faul na połowie przeciwnika.

Łotwa
1
1
1
2
2
62'

Munas Dabbur poluje na trzeciego gola. Eran Zahavi zabrał piłkę swojemu kompanowi z ataku reprezentacji Izraela i nie była to słuszna reakcja. Lider klasyfikacji strzelców eliminacji Euro 2020 miał mniej wygodną pozycję do uderzenia.

1
59'

Vladislavs Gutkovskis był blisko oddania strzału z linii pola karnego. W ostatnim momencie został zablokowany. Akcja Łotyszy była odpowiedzią na sytuację podbramkową Izraela.

1
1
1
1
1
58'

Janis Ikaunieks strzelił z rzutu wolnego w słupek! Łotwa zagroziła przeciwnikowi i była centymetry od gola kontaktowego. Muszą się obudzić gospodarze, jeżeli nie chcą przeżyć nerwowej końcówki meczu.

3
1
1
1
3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Dan Glazer za zahaczenie szarżującego przeciwnika.

1
54'

Dia Seba huknął z półwoleja zza pola karnego, a futbolówka przetoczyła się pół metra obok bramki Pavelsa Steinborsa. Andreas Herzog namawia podopiecznych do kolejnych ataków.

1
2
1
1
3
52'

Izrael przestał pozwalać na dużo przeciwnikowi. Ponownie muszą uwijać się w obronie Łotysze i przed momentem wybili piłkę na piąty korner dla gospodarzy.

1
3
1
1
2
50'

Eran Zahavi ponownie nie pokonał Pavelsa Steinborsa. Strzał z bliska napastnika reprezentacji Izraela i na usprawiedliwienie trzeba przyznać, że pozycja była dość niekomfortowa.

1
1
2
48'

Łotwa aktywna na początku drugiej połowy. Piłkarze w bordowych strojach wymienili kilkanaście podań i starali się zbliżyć do bramki podopiecznych Ofira Marciano.

1
1
47'

Rzut wolny dla Łotwy na połowie przeciwnika. Wrzutka i długo szybująca w powietrzu piłka spadła na głowę jednego z defensorów Izraela.