2
2
2
90'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego swoją drugą bramkę w meczu mógł zdobyć Zouma, ale w bramkę nie trafił.

1
1
1
88'

Szansę na gola miał Giroud, Gomes zdołał jednak obronić.

4
1
1
1
86'

Po raz trzeci, a może nawet czwarty w meczu na spalonym został złapany Mbappe.

2
5
1
4
85'

Andora. Schodzi: Jordi Alaez. Wchodzi: Juli Sanchez.

3
1
1
1
1
84'

Strzał Griezmanna, piłka poszybowała obok bramki Gomesa.

4
2
1
3
81'

Francja. Schodzi: Florian Thauvin. Wchodzi: Thomas Lemar.

81'

Andora. Schodzi: Joan Cervos. Wchodzi: Victor Rodriguez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Joan Cervos #17
4
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba.

4
4
4
3
3
80'

Andora marzy o honorowym trafieniu. Gospodarze jednak nie potrafią poważniej zagrozić Llorisowi.

3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Kurt Zouma.

72'

W końcu pokazał się w meczu Pogba. Strzał Francuza był jednak niecelny.

2
2
1
69'

Francuzi zadowoleni z wysokiego prowadzenia nie kwapią się do szybkiego ataku.

2
2
66'

W końcu celne uderzenie gracza z Andory. Strzał Cervosa obronił Lloris.

3
3
1
64'
komentarz

2
1
60'

Gol! Strzelił Kurt Zouma. Po dograniu z rzutu rożnego piłka znalazła się pod nogami Zoumy, który nie zmarnował okazji trafił na 0:4!

16
11
3
3
2
58'

Andora. Schodzi: Alex Martinez. Wchodzi: Jordi Rubio.

Jordi Rubio #23
2
1
1
57'

I kolejna próba Thauvina. Piłka ponownie minęła bramkę strzeżoną przez Gomesa.

1
2
1
55'

Strzał Thauvina, piłka minęła jednak bramkę gospodarzy.

1
1
1
1
54'

Coraz wyraźniejsza przewaga Francuzów. Gospodarze z coraz większym trudem rozbijają akcje mistrzów świata.

3
3
51'

W dobrej sytuacji znalazł się Antoine Griezmann, ale uderzył wprost w Gomesa.

1
1
2
48'

Spokojny początek 2. połowy. Francja czeka na kolejny błąd rywala. To wydaje się kwestią czasu.

2
1
1
46'

Wracamy do meczu.

2
1
komentarz

3
1
45+1'

Gol! Strzelił Florian Thauvin. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Trwa rozbijanie Andory. Dogranie Mbappe wykończył efektownym uderzeniem przewrotką Thauvin. 0:3!

13
10
1
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Strzał Mbappe, Gomes zdołał obronić. Kolejna okazja Francuzów.

1
2
42'

Optyczna przewaga Francji, która dwubramkowe prowadzenie na pewno dowiezie do przerwy.

39'

Coraz bliżej przerwy. Andora niewiele potrafi zdziałać. Goście w 1. połowie nie oddali celnego strzału na bramkę mistrzów świata.

1
37'

Kolejny raz na spalonym znalazł się Mbappe. Francuz nie potrafi wyczuć momentu podania. To może być dla gości irytujące.

1
1
1
2
1
34'

Francja gra na dużym luzie i szuka kolejnych trafień. Przed momentem sędzia grę przerwał. Na spalonym znalazł się Mbappe.