Klubowe Mistrzostwa Świata: Półfinały
19 gru 2018 17:30
90+2'

Japończycy zdają się być już pogodzeni z porażką. Podopieczni Go Oiwy nie chcą nawet zmniejszyć rozmiarów porażki.

1
3
1
3
2
90'

Druga połowa została przedłużona o cztery minuty.

3
3
1
90'

Mecz przerwany przez wtargnięcie na murawę młodego kibica. Fan najpierw uściskał Karima Benzemę, a następnie pobiegł do Marcelo. Dopiero później dał się złapać porządkowym.

4
7
2
1
85'

Teraz Isco z dużym wyczuciem uruchomił prostopadłym podaniem Benzemę, ale w dobrej sytuacji uderzył obok bramki Antlers.

1
1
2
5
82'

. Schodzi: Yasushi Endo. Wchodzi: Leandro.

1
78'

Gol! Strzelił Shoma Doi.

Sędzia Sampaio po analizie VAR uznał trafienie Japończyka.

7
78'

Piłka w siatce Realu po strzale Doi, ale sędzia Sampaio na razie nie uznaje gola, czekając na analizę wideo, ponieważ wydaje się, że strzelec był na pozycji spalonej.

2
1
1
1
74'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Casemiro.

3
1
3
1
73'

Co za pech Asensio. Młody pomocnik Realu, który wszedł do gry w 60. minucie, musi opuścić boisko z powodu kontuzji.

4
5
2
2
1
70'

Antlers nie składają broni. Teraz płasko z linii pola karnego uderzył Serginho, ale Brazylijczyk nieznacznie się pomylił i Courtois nie musiał interweniować.

3
1
1
68'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Isco.

7
3
1
66'

Vazquez stanął oko w oko z bramkarzem rywali, ale uderzył słabo i w niego - Kwuon pewnie złapał piłkę.

3
2
1
63'

Benzema dograł piłkę przed bramkę rywali do Carvajala, ale tego w ostatniej chwili uprzedził Uchida. A reprezentant Hiszpanii był już w wyskoku, by skierować piłkę do siatki.

4
1
63'

Realowi wciąż mało bramek. Królewscy nadal prowadzą grę i chcą jeszcze podwyższyć prowadzenie.

2
4
1
60'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

4
4
2
2
3
56'

Schodzi: Daigo Nishi. Wchodzi: Koki Anzai.

Koki Anzai #20
Daigo Nishi #2
1
1
1
55'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Marcelo.

I po meczu, a Bale ma hat-trick! Po podaniu Marcelo Walijczyk huknął na bramkę rywali tak, że Kwuon nie miał szans na interwencję.

20
11
7
6
9
53'

Gareth Bale! Walijczyk wykorzystał błąd niezrozumienie stopera z bramkarzem Antlers, dopadł do bezpańskiej piłki i wpakował ją do opuszczonej przez golkipera bramki.

Real Madryt
14
11
6
5
8
49'

Tymczasem Real był krok od podwyższenia prowadzenia! W ostatniej chwili po strzale Benzemy na linii bramkowej golkipera wyręczył Yamamoto.

3
1
2
2
3
49'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Real nie musi odpierać szturmu Japończyków. Gra toczy się w środkowej strefie.

1
1
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty.

4
3
3
4
4
43'

Real długo kazał czekać na dobrą akcję, ale gdy już ją przeprowadził, to od razu objął prowadzenie! Po klepce Marcelo z Balem Walijczyk znalazł się z piłką w narożniku pola bramkowego i nie dał Kwuonowi szans na skuteczną interwencję.

31
19
11
7
13
41'

4
40'

Dobiega końca pierwsza połowa, o której trzeba zapomnieć jak najszybciej. Real nie przeprowadził ani jednej godnej triumfatora europejskiej Ligi Mistrzów akcji. Antlers też gra zdecydowanie słabiej niż dwa lata temu, kiedy wysoko zawiesił Królewskim poprzeczkę.

2
1
2
1
1
37'

Niezła okazja Kashima Antlers, ale Leo Silva z 25 metrów uderzył nad bramką Realu.

2
2
3
32'

Po centrze Kroosa Ramos wygrał powietrzny pojedynek z rywalami, ale zagłówkował obok bramki Japończyków.

2
3
2
3
30'

Teraz Kwouna próbował zaskoczyć Kroos, ale Koreańczyk spokojnie złapał uderzoną sprzed pola karnego piłkę.

2
1
2
27'

W odpowiedzi z 17 metrów prosto w bramkarza Antlers uderzył Benzema.

3
2
26'

Courtois! Belg wygrał pojedynek sam na sam z Doiem. Gdyby nie szybki wyskok golkipera z linii bramkowej, Japończyk znalazłby się w doskonałej sytuacji, a tak Courtois nie dał mu czasu na reakcję.

4
2
25'

Japończycy też nie dali się zaskoczyć Realowi. Do tego grę przerwał gwizdek sędziego - Ramos dopuścił się faulu na rywalu.

1
4
23'

Bez zagrożenia pod bramką Realu po rzucie rożnym.

3
1
1
21'

Japończycy nie dają się zdominować Realowi. Królewskich czeka niełatwa przeprawa w drodze do finału.

3
2
2
1
1
18'

Druga próba Serginho, ale tym razem Courtois nie musiał interweniować - z prawej strony pola Brazylijczyk uderzył obok bramki Realu.

2
2
17'

Bale przedarł się lewym skrzydłem, ale po jego dośrodkowaniu piłka padła łupem obrońców Kashima Antlers.

1
11'

Karim Benzema pokusił się o uderzenie z narożnika pola karnego, ale bramkarz Antlers pewnie złapał piłkę.

5
3
2
1
3
10'

19-letni Abe zatańczył z piłką w polu karnym Realu, ale osaczony przez rywali nie zdołał utrzymać się przy futbolówce.

4
4
2
3
3
9'

Gareth Bale wystartował do prostopadłego podanie z głębi pola, ale w "16" piłkę spod nóg czyściutkim wślizgiem wyłuskał mu Jung.

2
2
5
2
2
8'

Real zdaje się przejmować inicjatywę. Hiszpanie cierpliwie budują atak pozycyjny.

6
2
2
1
1
17:26

To rewanż za finał edycji 2016 Klubowych Mistrzostw Świata. Wówczas w Jokohamie Real pokonał Antlers 4;2, ale dopiero po dogrywce.

5
1
1
1
1
3'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka przeszyła pole karne Realu dosłownie tuż przed linią bramkową, ale żaden z zawodników Kashima Antlers nie wykorzystał bierności rywali i Courtois wznowi grę z "piątki".

1
1
1
4
1
2'

Aj, niewiele brakło! Serginho uderzył płasko z narożnika pola karnego. Brazylijczyk posłał piłkę w kierunku dalszego rogu, ale Thibaut Courtois zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

3
1
17:26

Sędzia Wilton Pereira Sampaio wyprowadził zespoły na boisko. Lada moment zabrzmi pierwszy gwizdek.

3
17:16

Królewscy zagrają przeciwko Japończykom w optymalnym składzie. W porównaniu z sobotnim meczem ligowym z Rayo Vallecano trener Santiago Solari dokonał tylko jednej zmiany w "11": za Marco Asensio zagra Gareth Bale.

3
2
17:16

W drugim półfinale Klubowych Mistrzostw Świata broniący trofeum Real Madryt zagra w Abu Dhabi z Kashima Antlers. W finale na zwycięzcę tego meczu czeka Al-Ain. Przedstawiciel gospodarzy w półfinale pokonał po rzutach karnych River Plate Buenos Aires.