PSG. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Edinson Cavani.

34
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Rashford.

Stało się! Gol! Gol! Po raz pierwszy drużyna może awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów po porażce 0:2 na własnym stadionie. Marcus Rashford pokonał Gianluigiego Buffona uderzeniem z rzutu karnego!

754
349
114
52
83
90+2'

Rzut karny dla Manchesteru United za zagranie ręką Presnela Kimpembe po strzale Diogo Dalota! Historia może napisać się na naszych oczach.

308
124
59
25
34
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

53
23
15
11
12
90'

Emocje sięgają zenitu. Damir Skomina sprawdza, czy Manchesterowi United należy się jedenastka. Cisza w Paryżu.

105
37
31
13
15
89'

Gospodarzom zależy na jak najdłuższym utrzymaniu w posiadaniu piłki. Manchester United zabrał ją paryżanom dopiero we własnym polu karnym.

19
9
8
11
19
87'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Ashley Young. Wchodzi: Mason Greenwood.

9
86'

Piłka blisko pola karnego Paris Saint-Germain, ale przyjezdni nie oddają strzałów.

10
12
14
19
12
83'

Kolejna szansa Paris Saint-Germain! Kylian Mbappe Lottin potknął się w sytuacji sam na sam z Davidem de Geą i zabrakło mu miejsca do oddania uderzenia. Nic straconego. Nadbiegł jeszcze Juan Bernat i huknał w słupek! Niewykorzystane okazje lidera Ligue 1 mnożą się.

17
14
5
7
10
82'

Thomas Meunier rozpędził się w polu karnym Manchesteru United i zatrudnił Davida de Geę uderzeniem z ostrego kąta. Bronił Hiszpan nogami i gospodarze nadal mają skromną zaliczkę w dwumeczu.

4
5
4
4
7
81'

Zmarnowany korner przez Paris Saint-Germain. Następnie nieudana szarża Kyliana Mbappe Lottina. Gospodarze przeprowadzają ataki, ale brakuje w nich wykończenia.

11
8
5
12
3
80'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Tahith Chong.

Tahith Chong #44
4
7
25
2
3
78'

Czas pracuje na korzyść gospodarzy. Ucieka on piłkarzom z Anglii.

12
8
3
24
10
76'

Dokąd biegnie Kylian Mbappe Lottin? Po podaniu Angela Di Marii reprezentant Francji wyleciał z piłką poza boisko. Zmarnowana kontra Paris Saint-Germain.

11
23
3
3
6
75'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes za faul w środku pola na Andreasie Perreirze.

Paris Saint-Germain
12
4
2
4
2
74'

Coraz mniej czasu mają podopieczni Ole Gunnara Solskjaera na zdobycie bramki na miarę awansu. Manchester United ma problem z zagrożeniem Gianluigiemu Buffonowi w drugiej połowie.

5
4
5
16
4
72'

Ashley Young zatrzymał piłkę zmierzającą w kierunku bramki Manchesteru United. Wyglądało to niebezpiecznie, ale bronią się przyjezdni.

14
7
4
3
1
70'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Thomas Meunier.

70'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Thilo Kehrer. Wchodzi: Leandro Paredes.

1
1
4
5
3
69'

Julian Draxler doznał kontuzji.

16
12
6
10
11
68'

Po przechwycie Romelu Lukaku zrodziła się dobra szansa na przeprowadzenie kontrataku przez angielski klub. Reprezentant Belgii nie posłał idealnego podania i paryżanom udało się poskromić przeciwników.

4
4
1
4
7
65'

Manchester United przejął piłkę. Dotychczas w drugiej połowie podopieczni Ole Gunnara Solskjaera nie zaprezentowali nic interesującego w ofensywie.

9
10
4
10
3
64'

Julian Draxler znalazł się na prawym skrzydle, skąd posłał dośrodkowanie. Piłka wylądowała za bramką Manchesteru United. Szmer rozczarowania w Paryżu.

5
4
6
2
3
61'

9:3 w strzałach dla Paris Saint-Germain. Przed momentem Angel Di Maria poczęstował Davida De Geę uderzeniem z dystansu.

6
2
4
4
14
60'

Holender pozostaje w rankingu czystych kont przed Gianluigim Buffonem. Chciałby mieć jeszcze jeden powód do radości tego wieczoru.

9
5
2
1
4
58'

Autor dwóch bramek kontynuuje grę. W posiadaniu piłki mistrz Francji.

19
14
2
3
3
57'

Przerwa w grze spowodowana urazem Romelu Lukaku.

6
4
5
22
22
56'

Angel Di Maria skierował piłkę do bramki Davida De Gei, ale cieszył się ze strzelenia gola tylko przez sekundę. W momencie podania Argentyńczyk był na spalonym.

18
15
3
5
8
55'

10 minut po przerwie ze wskazaniem na Paris Saint-Germain. Teza, że kontroluje wydarzenia jest jednak w tym meczu ryzykowna, więc lepiej jej nie stawiać.

7
5
4
4
4
53'

Kylianowi Mbappe Lottinowi nie udało się opanować piłki w polu karnym przeciwnika zanim ta opuściła boisko.

11
6
3
4
2
51'

Ashley Young wrócił we własne pole karne i wybił podanie skierowane w kierunku Daniego Alvesa. Jeszcze korner i płaskie dośrodkowanie Juliana Draxlera zostało wybite przez Manchester United.

11
2
2
1
4
49'

Denerwuje się coraz mocniej na swoich zawodników Thomas Tuchel.

13
9
3
2
2
48'

W rozegraniu gospodarze. Crossowego podania nie opanował na lewym skrzydle Juan Bernat, ale szybko piłka wróciła w posiadanie Paris Saint-Germain.

7
5
5
3
7
46'

20:35

Rozgrzewa się w przerwie Edinson Cavani, z którego Thomas Tuchel może skorzystać w drugiej połowie.

1
Czy Manchester United strzeli trzeciego gola po przerwie?
3
45'

Doliczona minuta.

7
4
5
2
13
44'

Romelu Lukaku bezbłędny w tym spotkaniu. Czeka na szansę na hat-tricka.

19
10
5
1
1
42'

Wciąż ciekawie. Miękkie podanie w pole karne Manchesteru United. Do piłki dopadł David de Gea zamiast Angela Di Marii. W odpowiedzi szarża Diogo Dalota, po której Gianluigi Buffon musiał ratować Paris Saint-Germain po zagraniu kompana z zespołu.

8
3
3
40'

Pogubili się gospodarze. Zapowiadaliśmy test dojrzałości Paris Saint-Germain i na razie ocena nie może byc wysoka.

17
8
3
3
1
39'

Aktualizacja statystyk: sześć goli w ostatnich trzech meczach.

16
6
5
1
1
36'

Po wrzutce z rzutu wolnego piłka spadła w pobliżu Marcusa Rashforda. Strzał młodego zawodnika Manchesteru United nieznacznie obok bramki Gianluigiego Buffona. Bardzo groźni są Anglik i autor dwóch goli Romelu Lukaku.

13
5
3
6
2
36'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Eric Bailly. Wchodzi: Diogo Dalot.

8
3
9
11
6
34'

Podbudowani tym co dzieje się w Paryżu są przyjezdni. Ciosem dla zespołu Ole Gunnara Solskjaera może być wymuszona urazem zmiana.

9
4
2
2
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Di Maria za faul przed własnym polem karnym.

1
2
1
32'

Drużyna z Manchesteru potrzebuje tylko i aż jednego gola do awansu.

32
14
3
3
5
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

Romelu Lukaku po raz drugi! Dostał kolejny prezent i nie zawahał się z niego skorzystać. Belg dobił piłkę z bliska do siatki po strzale Marcusa Rashforda, który fatalnie próbował obronić Gianluigi Buffon. Włoch zachował się jakby wyciągał węgiel z ogniska i jego drużyna ponownie przegrywa w rewanżu.

188
91
26
25
33
29'

Marcus Rashford rozpędził się po kolejnym błędzie Thilo Kehrera. Mocne wstrzelenie młodego napastnika Manchesteru United przecięło pole bramkowe Gianluigiego Buffona. Nie było tam w pobliżu Romelu Lukaku.

9
6
3
4
5
28'

Marcus Rashford chciał szybko wznowić grę długim podaniem z rzutu wolnego. Wykopał piłkę poza boisko. Wyglądało to karykaturalnie.

8
5
3
5
6
27'

Tak gospodarze cieszyli się z wyrównania.

6
5
2
8
17
25'

Nie radzi sobie Manchester United z ofensywnymi szarżami skrzydłowych Paris Saint-Germain. Raz po raz dzieje się coś groźnego z udziałem Daniego Alvesa oraz Juana Bernata.

6
2
3
4
8
23'

82 procent posiadania piłki Paris Saint-Germain.

17
10
11
12
14
21'

Kolejne uderzenie niebezpieczne dla przedstawiciela Premier League. Tym razem jego były zawodnik Angel Di Maria postraszył zza pola karnego. Piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Davida de Gei.

9
4
2
4
9
20'

Uśpiona defensywa Manchesteru United. Podanie w pole karne przyjezdnych do Juana Bernata, którego mocne uderzenie odbił rodak David de Gea.

11
9
2
2
6
20'

Neymar przygląda się atakowi Paris Saint-Germain z trybun.

19
12
7
6
5
19'

Spokojniej Paris Saint-Germain. Piłka krąży między podopiecznymi Thomasa Tuchela.

6
3
2
5
5
16'

Kylian Mbappe Lottin mógł dorzucić gola do asysty. Podobne podanie jak cztery minuty wcześniej, tyle że tym razem reprezentant Francji nie podawał, a strzelił z ostrego kąta w boczną siatkę.

14
4
6
3
3
14'

Wrzutka z cały czas aktywnego lewego skrzydła. Piłka spadła pod nogami Daniego Alvesa, którego uderzenie z powietrza pozostawiało dużo do życzenia. Chybił Brazylijczyk.

5
3
3
3
7
14'

Nie będzie w tym meczu dogrywki.

6
6
4
12
11
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Bernat. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Atakowali i wyrównali! Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Paris Saint-Germain. Juan Bernat nie miał prawa pomylić się. Trafił z bliska do siatki po podaniu Kyliana Mbappe Lottina. Łatwo rozmontowana została defensywa angielskiego zespołu.

78
44
16
41
82
11'

Poddenerwowani gospodarze idą do przodu. Sunie piłka raz po raz w pole karne Manchesteru United.

6
3
3
4
6
9'

Romelu Lukaku dał nadzieję drużynie z Manchesteru.

24
15
7
5
9
7'

Kolejna akcja mistrza Francji z wykorzystaniem lewej flanki. Kylian Mbappe Lottin spóźnił się minimalnie do piłki po płaskim dośrodkowaniu. Nie minęło dużo czasu i reprezentant Francji odzyskał futbolówkę i oddał uderzenie w blokującego przeciwnika.

6
2
4
3
5
6'

Po golu Romelu Lukaku piłka głównie w posiadaniu zawodników ze stolicy Francji. Chris Smalling musiał interweniować po dośrodkowaniu Juana Bernata z lewego skrzydła.

9
4
2
3
5
5'

Koszmarny początek Paris Saint-Germain. Już wiadomo, że nie będzie 51. czystego konta Gianluigiego Buffona w Lidze Mistrzów.

15
12
3
4
7
2'
GOOOOOOL!!!

Zaczęło się od trzęsienia ziemi w Paryżu! Stracił kontakt z bazą Thilo Kehrer, którego podanie w poprzek boiska trafiło do Romelu Lukaku. Reprezentant Belgii ominął w sytuacji sam na sam Gianluigiego Buffona i skierował piłkę do bramki byłego reprezentanta Włoch. Połowa strat z Manchesteru odrobiona.

163
80
38
26
31
20:35

Deszczowo w Paryżu. Piłkarze wyszli z tunelu na boisko.

6
8
4
3
1
Czy Paris Saint-Germain wygra rewanż z Manchesterem United?