BATE Borysów
45' Stanislaw Dragun 72' Biojan Dubajić
Arsenal FC
9' Granit Xhaka 85' Alexandre Lacazette
1:0

Koniec. Sensacja! Arsenal przegrał z BATE 1:0 i w rewanżu u siebie musi odrabiać straty.

Arsenal jeszcze szuka gola, ale gra bardzo chaotycznie i nerwowo.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Czerwoną kartkę otrzymał Alexandre Lacazette. Gracz Arsenalu nie wytrzymał nerwowo i w walce o piłkę łokciem uderzył rywala.

Wciąż bezproduktywna wymiana piłek przez gości. Arsenal wciąż... mało kreatywny. A czasu już bardzo niewiele.

BATE Borysów. Schodzi: Maksim Skawysz. Wchodzi: Heroine Moukam.

Szukają swojej szansy na wyrównanie goście. Zapowiada się emocjonująca końcówka. BATE coraz więcej uwagi poświęca defensywie.

BATE nie zamierza tylko bronić skromnego prowadzenia. Przed momentem strzał Berezkina zablokował Koscielny.

Arsenal. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Denis Suarez.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Biojan Dubajić.

BATE Borysów. Schodzi: Nemanja Milić. Wchodzi: Biojan Dubajić.

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Lucas Torreira.

Coraz mniej czasu ma Arsenal na doprowadzenie do remisu. W przypadku wygranej BATE, rewanż zapowiada się bardzo ciekawie.

Arsenal atakuje, ale to BATE mogło podwyższyć wynik. Strzał Stasewicza obronił jednak Cech.

BATE Borysów. Schodzi: Aleksandr Hleb. Wchodzi: Jewgienij Berezkin.

Piłka w bramce BATE, ale gola nie ma. Alexandre Lacazette był na spalonym.

Cały czas w natarciu goście, ale wciąż bez okazji na wyrównanie.

W ataku Arsenal, jednak Kanonierzy nie potrafią zmusić rywala do błędu.

Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Mustafi, trafił w Filipovicia.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Chwilę przed zakończeniem 1. połowy byliśmy świadkami sensacji. Jak zareaguje na wszystko Arsenal?

Gol! Strzelił Stanislaw Dragun. Asystował mu Igor Stasewicz. Stasewicz zdołał precyzyjnie dośrodkować z rzutu wolnego, Dragun uprzedził Kolasinaca i trafił do bramki. Cech nie miał nic do powiedzenia. Piłka przeleciała ponad wysuniętym bramkarzem i wpadła do siatki. 1:0!

Uderzenie Kolasinaca, piłka minęła jednak cel.

Ofiarna gra BATE, próba Ainsley Maitland-Nilesa, piłka zatrzymała się na obrońcy gospodarzy. W końcu goście wzięli się do pracy. Jeszcze przed przerwą chcą objąć prowadzenie.

Po chwili strzelał Iwobi i również trafił w rywala. Ożywil się w ostatnich minutach Arsenal.

Z pola karnego uderzał Sead Kolasinac, Rios dobrze interweniował w defensywie.

Aktywny w ostatnich minutach jest Milić. Przed momentem jednak gracze BATE został złapany na spalonym.

Mogło być 1:0! Strzał Milicia, piłka o centymetry minęła bramkę Arsenalu!

Po dograniu z rogu strzał Riosa zablokował Iwobi. Coraz groźniejsze BATE.

Seria rzutów rożnych dla BATE. Białorusini nie potrafią jednak zagrozić londyńczykom.

Do dośrodkowania w pole karne doszedł Alexandre Lacazette, jednak jego strzał poszybował ponad poprzeczką.

Piłkarzom brakuje w wielu momentach dokładności. Kilka akcji groźnie zapowiadało się, ale zle podanie do partnera sprawiało, że rywale przejmowali piłkę.

Po początkowej przewadze Arsenalu mecz wyrównał się. Niewiele dzieje się pod bramkami.

W końcu pokazało się w ofensywie BATE. Szybka akcja zakończona strzałem Skawysza. Cech pewnie w bramce Arsenalu.

Kolejna ciekawa akcja gości. Na bramkę Szrebitskiego uderzał Iwobi. Bramkarz BATE jest w dobrej dyspozycji i po raz kolejny obronił.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Granit Xhaka.

Kolejna akcja Arsenalu. Zagranie do Kolasinaca, ale ten znalazł się na spalonym i sędzia przerwał grę.

W ataku Kanonierzy. Po dośrodkowaniu z rogu niecelnie uderzał Shkodran Mustafi.

I już groźnie pod bramką BATE. Okazję na bramkę miał Henrich Mchitarjan, górą bramkarz.