7
5
5
87'

Napoli nie chce dać rywalom nadziei na coś więcej i oddala grę od własnej bramki.

16
5
1
2
84'

Podanie do Milika, Polak jednak znalazł się na spalonym.

12
8
9
9
12
83'

Gol! Strzelił Benjamin Kololli. Kololli w stylu Antonina Panenki, uderzył technicznie w środek bramki. Bramkarz rzucił się w swoją lewą stronę. 1:3!

29
82'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Maksimović.

7
1
6
7
6
82'

Rzut karny dla FC Zurich. Maksimović w polu karnym zagrał ręką.

5
3
9
13
12
80'

Zurich. Schodzi: Stephen Odey. Wchodzi: Salim Khelifi.

3
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Amadou Diawara.

6
4
3
2
4
77'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Asystował mu Jose Callejon. Akcję prawą stroną przeprowadził Callejon, dograł w pole karne do Zielińskiego. Polak ograł jeszcze przeciwnika i uderzył nie do obrony! 0:3!

199
95
22
2
5
76'
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Faouzi Ghoulam.

5
2
3
4
4
72'

Kolejna próba drużyny z Neapolu. Strzał Ruiza był jednak niecelny.

5
1
3
2
2
71'

Powinno być 0:3! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Coulibaly, Brecher świetnie zachował się w bramce i uratował zespół gospodarzy.

3
3
4
3
2
70'

Kolejna okazja w meczu przed Milikiem, ale po raz kolejny góra bramkarz, który wybił piłkę na rzut rożny.

9
14
4
2
4
68'

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Adam Ounas.

5
3
5
7
7
68'

Cessay chciał dać nadzieję gospodarzom na nawiązanie walki z rywalem. Chwilę po wejściu na boisko zdecydował się na strzał, ale w bramkę nie trafił.

4
2
2
2
1
67'

Zurich. Schodzi: Adrian Winter. Wchodzi: Assan Ceesay.

2
63'

Minuty płyną, a na murawie nie dzieje się zbyt wiele godnego uwagi. Napoli bez strat chce dograć mecz.

4
3
3
59'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Amadou Diawara.

2
1
6
1
2
59'

Żółtą kartkę za faul na Miliku otrzymał Hekuran Kryeziu.

4
59'

Wciąż spokojna gra. Napoli nie chce już "krzywdzić" rywala, a gospodarze nie są w stanie zagrozić Włochom.

2
2
55'

Uderzał Marchesano, piłka minęła jednak bramkę zespołu z Neapolu.

2
2
2
2
2
53'

Niewiele dzieje się na boisku. Gospodarze nie chcą zbytnio ryzykować, a goście oszczędzają siły.

6
3
2
1
1
50'

Również po zmianie stron Napoli na niewiele pozwala gospodarzom. Wydaje się, że Włosi swój dorobek w meczu powinni jeszcze poprawić.

10
3
2
2
2
47'

Uderzenie Zielińskiego zablokował obrońca. Po chwili na bramkę Brechera strzelał Callejon, ale golkiper obronił.

12
4
3
4
5
46'

Wracamy do meczu.

5
5
3
1
1
46'

Zurich. Schodzi: Hekuran Kryeziu. Wchodzi: Antonio Marchesano.

Antonio Marchesano #10
2
2
5
6
3
45+1'

Po dograniu z rzutu rożnego niecelnie uderzał Coulibaly.

2
3
6
3
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

10
3
2
2
4
43'

Zbliżamy się do przerwy. Różnica pomiędzy zespołami jest widoczna. Wydaje się, że sprawa awansu już teraz jest jasna.

7
6
3
3
2
40'

Milik przed kolejną szansą na zdobycie gola, ponownie górą bramkarz, który już chyba zapomniał o fatalnym zagraniu z 12. minuty. Kapitalna parada Brechera.

20
11
11
5
8
37'

Starają się zagrozić gościom piłkarze gospodarzy. Napoli pewnie rozboja ich próby.

6
6
7
4
4
33'

Uderzał Piotr Zieliński, piłka trafiona głową przez Polaka poszybowała obok bramki. Niewiele brakowało do szczęścia.

34
9
13
7
7
32'

Cały czas Napoli ma grę pod kontrolą. Po dwóch szybkich ciosach gospodarze nie potrafią się podnieść. Stać ich póki co jedynie na indywidualne zrywy.

8
4
2
6
2
30'

Trzecia próba ofensywna podłamanych już trochę gospodarzy. Strzelał Winter, ale po raz kolejny niecelnie.

5
5
7
3
2
27'

Napoli szuka kolejnego gola. Do piłki doszedł Faouzi Ghoulam, ale nie trafiłl w światło bramki.

6
4
7
6
6
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joel Untersee.

6
23'

Starają odpowiedzieć Włochom gospodarze. Strzał Kharabadze obronił Alex Meret.

7
11
4
4
4
21'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Kevin Malcuit. Szwajcarzy padają na kolana. Zaczyna pachnieć nokautem. Malcuit zagrywał z prawej strony, a piłkę z sześciu metrów w bramce umieścił Callejon. 0:2!

11
19'

Brecher rehabilituje się za fatalne zagranie przy straconym golu. Tym razem dobrze interweniował po mocnym uderzeniu Insigne.

6
6
3
4
4
19'

Przed szansą na gola znalazł się Milik. Strzał Polaka zdołał obronić bramkarz Szwajcarów.

14
8
5
10
7
16'

W końcu pokazali się się w ofensywie piłkarze z Zurychu. Strzelał Kololli, ale niecelnie.

10
3
7
6
4
13'

Ten gol wyglądał niczym zagrania w... grze FIFA, w jednej z pierwszych edycji. Po przejęciu piłki Milik świetnie się zachował.

44
20
8
4
3
12'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Arkadiusz Milik. Cóż za błąd bramkarza gospodarzy! Piłkę kilka metrów przed bramką odebrał mu Milik, po chwili podał do Insigne, a ten spokojnie trafił do pustej bramki. 0:1!

203
92
27
12
8
10'

Szukają gola goście. Szwajcarzy dość szczęśliwie bronią się przed atakami Włochów.

8
5
6
4
3
6'

Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Milik, ale został zablokowany.

12
3
9
5
6
3'

Groźnie zapowiadała się akcja Napoli. Piłkę w pole karne dogrywał Jose Callejon, ale przejęli ją obrońcy.

12
5
4
5
4
19:53

Mecz poprowadzi Milorad Mazić (Słowenia).