Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

Cesc Fabregas pożegnał się z kompanami z zespołu, a także z publicznością w Londynie. Najpewniej rozstanie się on zimą z klubem.

1
85'

Chelsea. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: N'Golo Kante.

82'

Podanie na wolne pole do Calluma Hudsona-Odoia. Rozpędzony autor dwóch asyst wbiegł w pole karne Nottingham Forest i oddał płaskie uderzenie w rękawice bramkarza.

78'

Mało interesujący był przedostatni kwadrans spotkania w porównaniu z poprzednim, w którym Alvaro Morata strzelił dwa gole. Czas pracuje na korzyść zespołu ze Stamford Bridge, który powoli zbliża się do awansu.

75'
71'

Cesc Fabregas huknął z dystansu nieznacznie ponad poprzeczką Nottingham Forest. Hiszpan miał zdecydowanie za dużo miejsca przed polem karnym przedstawiciela Championship.

2
2
1
70'

Eden Hazard grasował w polu karnym Nottingham Forest. Efektem rajdu reprezentanta Belgii był korner, a po nim strzelił niecelnie David Luiz.

2
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Colback za faul w bocznym sektorze boiska.

Nottingham Forest
3
2
1
1
1
65'

Uderzenie z dystansu oddał Ben Osborn, a piłka poszybowała nieznacznie obok bramki Chelsea FC. Wilfredo Caballero nie mógł pozwolić sobie w tej sytuacji na rozluźnienie.

1
1
62'

Jeszcze stara się Nottingham Forest zaznaczyć mocnym akcentem swoją obecność w Londynie. Daryl Murphy obudził się po golach Alvaro Moraty.

1
1
59'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Callum Hudson-Odoi.

Ponownie ten sam duet odpowiadał za rozmontowanie defensywy Nottingham Forest. Callum Hodson-Odoi w roli podającego, a odblokowany na dobre Alvaro Morata ponownie znalazł sposób na pokonanie Luke'a Steele'a.

57'

Nottingham Forest. Schodzi: Matty Cash. Wchodzi: Joe Lolley.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Matty Cash #14
2
1
54'

Callum Hudson-Odoi chciał dorzucić gola do asysty, ale nie pokonał swoim uderzeniem Luke'a Steele'a. Bramkarz Nottingham Forest interweniował jak w transie w pierwszej połowie i powraca do tego.

1
1
52'

Po bramce zdobytej przez Chelsea FC ciekawa będzie odpowiedź jej przeciwnika. Zanim zmienił się wynik przyjezdni ograniczali się do kurczowego pilnowania własnej bramki.

1
1
49'

To co nie udało się w pierwszej połowie udało się po przerwie. Alvaro Morata otworzył wynik. Przełamanie niemocy strzeleckiej po płaskim dośrodkowaniu Calluma Hudsona-Odoia. Napastnikowi Chelsea FC pozostało wpakować piłkę z bliska do siatki i właśnie to zrobił!

48'

Alvaro Morata wystartował do podania Cesca Fabregasa z głębi pola, jednak futbolówka uciekła w rękawice Luke'a Steele'a.

1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
15:43

Chelsea FC musi nadal szukać zwycięskiego gola.

1
1
Czy wynik zmieni się w drugiej połowie?
2
1
42'
42'

Adlene Guedioura postraszył kibiców za bramką Chelsea FC uderzeniem zza pola karnego.

2
2
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Ross Barkley za faul na Joao Carvalho.

3
2
1
2
38'

Davide Zappacosta ponownie szarżował blisko pola karnego Nottingham Forest. Już trzeci strzał skrajnego defensora i po raz drugi poradził sobie Luke Steele, najbardziej przebojowy zawodnik tego spotkania.

3
2
36'

Wilfredo Caballero wreszcie wykazał się. Interwencja bramkarza Chelsea FC na przedpolu po dośrodkowaniu z drugiej linii.

4
3
34'

Trochę zwątpili gospodarze po zmarnowaniu rzutu karnego. Nottingham Forest też nie potrafi zorganizować się do ataku, choć powinno być uskrzydlone interwencją swojego bramkarza.

1
1
1
30'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cesc Fabregas!

Skradał się do piłki jak Simone Zaza pomocnik z Londynu. Wreszcie oddał uderzenie w kierunku lewego narożnika co nie zaskoczyło Luke'a Steele'a. Świetna interwencja bramkarza Nottingham Forest!

6
4
4
6
4
29'

Nie ma wątpliwości. Rzut karny po faulu Danny'ego Foxa na Rubenie Loftusie-Cheeku.

2
1
1
28'

Sędzia przerwał grę po faulu Alvaro Moraty. Napastnik Chelsea FC nie może uwierzyć, że Andrew Madley przyznał piłkę drugoligowcowi.

1
2
26'

Wymieniają podania zawodnicy Chelsea FC i szukają sposobu na rozmontowanie defensywy przeciwnika. Przeważają bezdyskusyjnie, ale nie potrafią wpakować futbolówki do siatki.

1
1
23'

Coraz głębiej cofają się przyjezdni pod naporem ataków podopiecznych Maurizio Sarriego.

1
1
21'

Druga w tym spotkaniu próba Davide Zappacosty. Tym razem odbita rykoszetem piłka wylądowała za bramką Nottingham Forest. Łupem przedstawiciela Premier League był wyłącznie korner.

1
1
18'

Coraz groźniejsi są gospodarze dla swojego przeciwnika, więc coraz mocniej pachnie ich prowadzeniem. Aktywny stał się w przodzie Alvaro Morata i sprawia problemy obrońcom Nottingham Forest.

1
1
14'

Poprawka Emersona Palmieriego z rzutu wolnego nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
12'

Alvaro Morata mógł wyprowadzić Chelsea FC na prowadzenie po dośrodkowaniu Davide Zappacosty. Intuicyjna interwencja bramarza uratowała Nottingham Forest. Pomógł mu napastnik gospodarzy zbyt prostym strzałem.

1
1
9'

Pierwsza riposta przyjezdnych. Daryl Murphy wdarł się w pole karne Chelsea i wywalczył dla swojego zespołu korner. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska poradzili sobie podopieczni Maurizio Sarriego.

2
2
6'

Szarża Emersona Palmieriego w pole karne przedstawiciela Championship. Płaskie dośrodkowanie byłego rzymianina zostało wybite spod bramki.

2
2
4'

Luke Steele interweniował po raz pierwszy po strzale. Bramkarza Nottingham Forest zatrudnił uderzeniem zza pola karnego Davide Zappacosta.

2
2
3'

Pierwsze ataki stołecznego zespołu. Indywidualna szarża jednego z londyńczyków zakończyła się nieudanym dośrodkowaniem i Luke Steele wyłącznie odprowadził piłkę w bezpieczne miejsce boiska.

15:05

Nottingham Forest występuje w Championship. 1 stycznia były klub Radosława Majewskiego przerwał pasmo pięciu meczów bez zwycięstwa i pokonał 4:2 Leeds United. Na Stamford Bridge spróbuje sprawić niespodziankę.

1
1
15:05

Po bezbramkowym meczu z Southampton piłkarze ze Stamford Bridge spróbują zaserwować własnym kibicom znacznie bardziej atrakcyjne widowisko w ramach Pucharu Anglii.

1
1
15:05

Chelsea FC zmierzy się z Nottingham Forest po raz czwarty w tym wieku. W dotychczasowych trzech spotkaniach z tym przeciwnikiem The Blues strzelili 10 goli, a stracili zaledwie jedną bramkę.