Rotherham United. Schodzi: Zak Vyner. Wchodzi: Richard Wood.

Zak Vyner #2
2
1
88'

Szansa na honorowego gola Rotherham United. Ederson musiał interweniować po zaskakującym i niebezpiecznym uderzeniu.

1
1
85'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Wymiana podań między Leroyem Sane a asystentem dnia Ilkayem Gundoganem na skraju pola karnego. Po niej zmiennik uderzył na 7:0. Odrobinę pomógł rykoszet, który zmylił Marka Rodaka. Bramkarzowi pozostało sięgnąć po raz siódmy po piłkę do siatki.

10
7
1
1
84'

Ostatnie minuty jednostronnego spotkania. Kilka zrywów Rotherham United to za mało, żeby pozostawić za sobą pozytywne wrażenie.

82'

Ederson piąstkował blisko własnej bramki. Defensorzy Manchesteru City pozostawili swojego bramkarza samotnego i ten musiał poprzepychać się na przedpolu.

1
1
1
1
78'

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Wysoko wyszedł w powietrze środkowy obrońca i po kolejnym precyzyjnym podaniu Ilkaya Gundogana zdobył swojego premierowego gola w sezonie. Nicolas Otamendi zadał kolejny cios kompletnie bezradnemu przeciwnikowi.

11
7
2
75'

Man City. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Danilo.

3
1
74'

Rotherham United. Schodzi: Jon Taylor. Wchodzi: Sean Raggett.

Sean Raggett #26
Jon Taylor #11
3
1
73'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Beznadziejnie prezentują się goście w Manchesterze. Coraz gorzej wygląda wynik z ich perspektywy. Riyad Mahrez wbiegł w pole karne Rotherham United i z czystej pozycji przymierzył do siatki. Druga asysta Ilkaya Gundogana.

8
5
1
1
2
70'

Po akcji Leroya Sane gospodarze mieli jeszcze korner. Małe zamieszanie wyjaśnione przez Marka Rodaka, który spektakularnie interweniował na linii bramkowej. Zak Vyner nieomal wpakował mu piłkę do sieci.

69'

Wymiana podań w wykonaniu zawodników Manchesteru City. Podrywają się wprowadzeni z ławki rezerwowych piłkarze, jednak Leroy Sane nie wymanewrował na skraju pola karnego Zaka Vynera.

1
1
67'
65'

Gabriel Jesus nie pokonał swoim strzałem Marka Rodaka. Ładnie oswobodził się spod opieki obrońców snajper Manchesteru City, jednak nie może fetować drugiego gola.

2
2
2
62'

Ziewa jeden z kibiców, inni jeszcze zaciekawieni tym co dzieje się na boisku. Rotherham United próbuje zdobyć honorową bramkę, ale nie idzie gościom dobrze w ofensywie.

2
2
59'

Odblokował się Gabriel Jesus i nie chce skończyć swojego strzelania na jednym golu. Przed momentem napastnik Manchesteru City zapolował na piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
1
57'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Leroy Sane.

56'

Wybuch gniewu w sektorze gości. Kibice Rotherham United domagali się rzutu karnego. Sędzia sprawdził to na wideo i nie zdecydował się wrócić do sytuacji.

3
1
1
52'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Raheem Sterling.

W pewien sposób przełomowy gol Gabriela Jesusa. W skali spotkania i sezonu. Brazylijczyk trafił do odsłoniętej bramki po kapitalnym rajdzie oraz podaniu Raheema Sterlinga.

14
11
2
1
3
50'

Gabriel Jesus na spalonym w momencie miękkiego podania spoza pola karnego.

1
3
48'

Marek Rodak interweniował po raz pierwszy po przerwie. Kevin De Bruyne starał się uruchomić płaskim dośrodkowaniem Gabriela Jesusa. Bramkarz Rotherham United okazał się sprytniejszy od Brazylijczyka.

2
1
1
46'

Piłka ponownie w grze.

2
1
1
Czy Manchester City strzeli minimum gola również po przerwie?
2
45+1'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Semi Ajayi.

Beznadziejna interwencja środkowego defensora po płaskim wstrzeleniu Kyle'a Walkera w kierunku Raheema Sterlinga. Pozostało skryć twarz w dłoniach i pokręcić głową z niedowierzaniem. Bramka samobójcza i jest 3:0 dla faworyta.

Rotherham United
11
10
6
1
1
45'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

2
1
43'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Druga bramka i już będzie spokojniej w Manchesterze. Ilkay Gundogan wrzucił piłkę sprzed pola karnego do Phila Fodena, a ten dość nieudolnie, ale bardzo szczęśliwie przyjmował piłkę. Wyszedł z tego strzał kolanem obok Marka Rodaka do bramki.

11
11
1
1
3
42'

Nieudane uderzenie Gabriela Jesusa po dośrodkowaniu Ołeksandra Zinczenki z lewego skrzydła. Poprawiał Phil Foden, jednak trafił w ofiarnie interweniującego defensora.

1
1
1
40'

Kilka minut pozostało do ostatniego gwizdka w pierwszej połowie. Można było spodziewać się kanonady po początkowym ataku Manchesteru City, ale obniżyli sobie poprzeczkę gospodarze.

2
2
1
1
38'

Ederson nie wyszedł najlepiej do dośrodkowania i zdemolował Jona Taylora. Skrzydłowy Rotherham United potrzebował chwili, żeby dojść do siebie.

2
2
2
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling za ostry wślizg w nogi przeciwnika.

Manchester City
1
33'

Ilkay Gundogan dostał podanie przed polem karnym Rotherham United i oddał niecelne uderzenie z dystansu. Minutę wcześniej Gabriel Jesus ponownie nie zamienił w gola podania Kevina De Bruyne.

2
1
1
30'

Po mocnym szturmie w początkowym kwadransie zwolnili gospodarze. Na dodatek wzniecają pożary we własnym polu karnym. Przed momentem Manchester City mógł dostać za to karę. Anthony Forde zabrał piłkę Edersonowi i niewiele zabrakło, żeby wyłożył ją na strzał do "pustaka" kompanowi.

2
2
3
1
1
28'

Raheem Sterling był opatrywany poza boiskiem. Najpewniej nie będzie potrzebna wymuszona urazem zmiana.

25'

Akcja indywidualna Raheema Sterlinga. Tym razem ofensywnemu zawodnikowi Manchesterowi City i wspierającemu go Ołeksandrowi Zinczence nie udało się nic wywalczyć.

1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Wiles za faul na Raheemie Sterlingu.

Ben Wiles #25
21'

Mamy nowego sędziego asystenta. Czas wznowić grę.

3
4
2
1
19'

Anthony Forde próbował zabrać piłkę gospodarzom po nerwowym podaniu Johna Stonesa do Edersona. Zdaniem sędziego skrzydłowy Rotherham United był zbyt agresywny i gwizdnął przewinienie.

1
1
17'

Sędzia techniczny ubiera obuwie sportowe. Niewykluczone, że za moment wyjmie gwizdek albo chwyci za chorągiewkę i będzie musiał zmienić obowiązki.

1
1
14'

Koniec murowania w wykonaniu Rotherham United. Ederson rozgrzał się po uderzeniu z półdystansu i drugoligowiec wywalczył dla siebie rzut rożny.

1
1
12'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Piłka w siatce Rotherham United po raz pierwszy. Za dużo miejsca mieli gospodarze w polu karnym Rotherham United i wreszcie musieli to wykorzystać. Raheem Sterling wymienił podania z Kevinem De Bruyne, łatwo wymanewrował Samiego Ajayiego i wykorzystał sytuację podbramkową. Mistrz Anglii na prowadzeniu.

14
9
1
10'

Marek Rodak sparował piłkę na korner po strzale z kilkunastu metrów. Pierwsza interwencja bramkarza przyjezdnych.

1
1
7'

Anthony Forde szarżował na prawym skrzydle. Premierowa akcja Rotherham United zakończona dośrodkowaniem na głowę defensora Manchesteru City.

3
2
6'

Manchester City w błękitnych koszulkach, białych spodenkach i czarnych getrach. Faworyt zamknął swojego przeciwnika na własnej połowie.

1
1
3'

Idzie do przodu za ciosem Manchester City. Semi Ajayi w ostatnim momencie uniemożliwił zdobycie gola z bliska Raheemowi Sterlingowi. Kapitalny wślizg i gospodarze ponownie nie mogą cieszyć się z błyskawicznego gola.

3
2
1
1
1
2'

Poprzeczka! Ekspresowo przystąpili do ataku gospodarze. Po wrzutce Kevina De Bruyne główkował z bliska Gabriel Jesus i bardzo niewiele zabrakło mu, żeby rozpocząć strzelanie.