1
1
1
90+2'

Aleksiej Miranczuk mógł zapewnić drugą asystę Denisowi Czeryszewowi. Po podaniu w pole karne zmiennikowi odskoczyła piłka, co ułatwiło jej złapanie bramkarzowi reprezentacji Kazachstanu.

2
1
90'

Doliczone minimum trzy minuty do regulaminowego czasu.

2
1
89'

Dmitrij Niepogodow robi co może, żeby skończyło się na wyniku 0:4. Seria strzałów rozluźnionych Rosjan, ale udało się ją zatrzymać bramkarzowi. Na dodatek był spalony, więc sędziowie nie uznaliby ewentualnego gola.

1
1
85'

Kazachstan. Schodzi: Jurij Percuch. Wchodzi: Gieorgij Żukow.

wchodzi Wchodzi
Gieorgij Żukow #10
schodzi Schodzi
Jurij Percuch #8
1
83'

Ostatnie minuty i dożynki w stolicy Kazachstanu. Reprezentacja Rosji zwycięży po trzech porażkach z rzędu i przesunie się ponad pokonanego przeciwnika w tabeli.

2
82'

Rosja. Schodzi: Artiom Dziuba. Wchodzi: Fiodor Czałow.

Fiodor Czałow #10
1
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Guilherme wykonał chwyt. Kibice reprezentacji Rosji są spokojni - ich bramkarz nie usnął między słupkami.

1
komentarz

77'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Jurij Gazinski przymierzał się do uderzenia. W ostatnim momencie interweniowali gospodarze i Rosjanie musieli zadowolić się rzutem rożnym.

1
1
75'

W 2008 roku Rosjanie wygrali z Kazachami 6:0. Jeszcze kwadrans, w którym mogą dorównać temu osiągnięciu.

1
72'

Rosja. Schodzi: Ilzat Achmietow. Wchodzi: Aleksiej Miranczuk.

Ilzat Achmietow #19
72'

Potężne uderzenie z rzutu wolnego Artioma Dziuby. Na szczęście dla gospodarzy Dmitrij Niepogodow był skoncentrowany i zdążył odbić zmierzającą w kierunku narożnika bramki Kazachstanu piłkę.

1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Czeryszew za przewinienie.

68'

Strzał z dystansu obok bramki Guilherme. Dobry znajomy Macieja Rybusa oraz Grzegorza Krychowiaka nie ma specjalnie nic do roboty między słupkami.

1
1
1
66'

Szkoci nie mogą uwierzyć. Rosja robi co chce w Kazachstanie gdzie Wyspiarze przegrali kilka dni temu 0:3.

2
2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Jełdos Achmetow za ostre przewinienie.

Jełdos Achmetow #6
Kazachstan
2
1
1
62'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Abzał Bejsebekow.

Trafienie samobójcze. Pechowcem Abzał Bejsebekow, ale winnych była cała grupa. Kazachowie nie potrafili wybić piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i na koniec jeden z nich niefortunnie zmienił tor lotu piłki po płaskim uderzeniu. Bawią się Rosjanie.

5
61'

Z powodu kontuzji opuści boisko Aleksiej Jonow, który asystował przy pierwszym golu.

2
2
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Islambek Kuat za faul na Denisie Czeryszewie.

Islambek Kuat #5
Kazachstan
1
1
2
59'

Kazachstan. Schodzi: Roman Murtazajew. Wchodzi: Bauyrżan Turysbek.

Bauyrżan Turysbek #15
Roman Murtazajew #14
3
komentarz

1
1
55'

Kazachstan w posiadaniu piłki, ale konfrontacja jest prawie rozstrzygnięta. Futbol bywa nieprzewidywalny, ale trudno wyobrazić sobie pościg gospodarzy.

2
1
52'

Gol! Strzelił Artiom Dziuba. Asystował mu Denis Czeryszew.

Była asysta, jest gol Artioma Dziuby. Spokojnie strzelił z bliska do bramki po rajdzie i płaskim dośrodkowaniu świetnego w tym spotkaniu Denisa Czeryszewa. Skończył się karnawał w Kazachstanie po zwycięstwie 3:0 ze Szkotami.

50'

Zatańczyła piłka blisko bramki Kazachstanu. Podopieczni Stanisława Czerczesowa szukają trzeciego gola po powrocie z szatni na boisko.

1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Gafurżan Sujumbajew za faul na Mario Fernandesie.

Gafurżan Sujumbajew #16
Kazachstan
1
2
48'

Czekamy na reakcję Kazachstanu. Być może na pierwszego gola tego zespołu w historii prestiżowych starć z wielkim sąsiadem.

46'

Druga połowa.

1
1
14:28

Rosjanie zadowoleni po pierwszej połowie.

1
Czy Denis Czeryszew strzeli trzeciego gola po przerwie?
2
1
1
45+2'

Gol! Strzelił Denis Czeryszew. Asystował mu Artiom Dziuba.

Drugie trafienie Rosjan i drugie Denisa Czeryszewa. Ponownie dośrodkowanie z prawej flanki. Tym razem płaskie i w wykonaniu Artioma Dziuby, ale równie skuteczne jak to Aleksieja Jonowa. Czeryszewowi pozostało wepchnąć piłkę z bliska do siatki.

45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

4
2
1
44'

Ilzat Achmietow nie jest obdarzony imponującymi warunkami fizycznymi, ale potrafi oddać precyzyjne uderzenie głową. Interweniował Dmitrij Niepogodow i zatrzymał piłkę zmierzającą w kierunku narożnika bramki Kazachstanu.

1
1
1
43'

Rzut rożny dla gospodarzy. Zdecydowanie zbyt głębokie dośrodkowanie i piłka ominęła wszystkich zawodników w szesnastce reprezentacji Rosji.

1
1
1
40'

Ostatnie akcje w pierwszej połowie. Rosjanie pozwalają Kazachom być na ich połowie, ale nie pozwalają na stwarzanie zagrożenia pod bramką Guilherme.

2
35'

Korner dla reprezentacji Rosji. Zatańczyła piłka w polu karnym po dośrodkowaniu Aleksieja Jonowa. Potrafił ją stamtąd wybić Siergiej Malij i wygląda na zachwyconego swoją interwencją.

1
2
1
32'

Denis Czeryszew miał apetyt na zdobycie drugiej bramki. Przepchnął piłkę barkiem na linii pola karnego, ale gra nogami wyszła mu gorzej niż szczypiorniak. Pudło i od bramki golkiper Kazachstanu.

1
2
1
1
28'

Nie ma rzutu karnego. Żywiołowo protestował Ilzat Achmietow w szesnastce reprezentacji Kazachstanu, ale nie przekonał Slavko Vincicia.

2
1
1
25'

Pierwsza interwencja Guilherme po płaskim uderzeniu. Nie było to trudne do obronienia, natomiast widać, że reprezentanci Kazachstanu rozkręcają się i zaczynają być niebezpieczni.

2
1
2
1
24'

Denis Czeryszew otworzył wynik. Rosjanie prowadzą ze swoim sąsiadem 1:0.

2
1
1
22'

Baktijor Zajnutdinow próbował odpowiedzieć przeciwnikom, ale jego strzał z dystansu był bardzo niedokładny.

1
1
1
1
1
19'

Gol! Strzelił Denis Czeryszew. Asystował mu Aleksiej Jonow.

Rosjanie mieli po raz pierwszy więcej miejsca i potrafili z tego skorzystać. Drużyna Stanisława Czerczesowa jest na prowadzeniu. Przedostatnim elementem szybkiego ataku była wrzutka Aleksieja Jonowa, a ostatnim strzał z powietrza Denisa Czeryszewa. Nie przyjmował futbolówki, a od razu posłał ją prosto do siatki.

17'

Wyraźna przewaga podopiecznych Stanisława Czerczesowa pod względem posiadania piłki, ale ich atak pozycyjny wygląda mało dynamicznie. Kazachowie przesuną się dwa razy zanim futbolówka dotrze do adresata podania.

3
3
13'

Pierwsza szansa Rosjan na pokonanie Dmitrija Niepogodowa. Wrzutka Denisa Czeryszewa z rzutu wolnego spadła na głowie Atrioma Dziuby, którego nieprzygotowane uderzenie było niecelne. Gdyby pozycja napastnika gości była lepsza, pewnie skierowałby piłkę do bramki.

2
2
2
2
12'

Spokojnie rozpoczęli ten mecz gospodarze. Za spokojnie reprezentanci Rosji.

3
4
1
10'

Piłka do ustawionego na skraju pola karnego Mario Fernandesa. Ofiarnym wślizgiem udało się ją wybić spod nóg bocznego defensora. Ponownie Kazachowie nie dopuścili do zagrożenia pod własną bramką.

2
2
1
1
1
7'

Pierwsza próba ataku gospodarzy bez specjalnego powodzenia. Bez problemu złapał piłkę Guilherme.

2
1
5'

Rozegranie przez grającego na prawym skrzydle Mario Fernandesa. Piłkarzowi reprezentacji Rosji nie udało się przedrzeć w pole karne Kazachstanu i ponownie przetransportował futbolówkę do środka pola.

1
1
1
2
3
3'

Pierwsze ataki podopiecznych Stanisława Czerczesowa nie były niebezpieczne dla Dmitrija Niepogodowa. Selekcjoner Rosjan przygląda się temu wszystkiemu z bliska.

3
3
3
3
3
Czy reprezentacja Rosji wygra mecz z Kazachstanem?

14:10

Rosjanie zagrają z Kazachstanem po trzech porażkach. W meczu towarzyskim zostali pokonani 0:3 przez Niemców, na zakończenie fazy grupowej Ligi Narodów 0:2 przez Szwedów, a na początek eliminacji do mistrzostw Europy 1:3 przez Belgów.

2
2
2
1
1
14:10

Reprezentacja Kazachstanu rozpoczęła eliminacje do mistrzostw Europy przekonującym zwycięstwem 3:0 ze Szkocją. W prestiżowych dla siebie meczach z Rosjanami jeszcze nie strzeliła gola i potrafiła w najlepszym dla siebie przypadku zremisować.