Druga połowa została przedłużona o dwie minuty.

2
2
komentarz

87'

Insigne uderzył technicznie sprzed pola karnego, ale i tym razem Barkas nie dał się pokonać.

1
81'

Włosi bawią się z Grekami. Teraz Insigne wprowadził w pole karne Belottiego, ten przekazał piłkę Chiesie, który z 6 metrów uderzył wysoko nad bramką.

1
78'

Chiesa przedostał się z piłką pod linię końcową i zagrał przed bramkę do Belottiego, ale nie zdołał sięgnąć futbolówki.

1
77'

Po podaniu... Barelli z kontrą ruszyli Grecy, ale gospodarze nie potrafili wykorzystać nawet sytuacji dwóch na dwóch. Dobrze zapowiadającą się kontrę Siopis zakończył bardzo niecelnym strzałem.

74'

I teraz czterema podaniami Włosi rozmontowali obronę Greków. W końcowej fazie ataku Chiesa uruchomił Insigne, który przegrał pojedynek sam na sam z Barkasem.

73'

Może się podobać sposób, w jaki Włosi budują akcje w ataku pozycyjnym. Podopieczni Manciniego prowadzą trzema bramkami, ale grają, jakby nie byli jeszcze pewni zwycięstwa.

1
69'

Kapitalny wolej Fortounisa sprzed pola karnego i jeszcze lepsza interwencja Sirigu!

1
68'

Wrzawa na trybunach, bo Mavrias upadł w polu karnym Włochów po wślizgu Emersona, ale Grecy obejdą się smakiem - sędzia, i słusznie, wskazał na rzut rożny, a nie na "wapno".

1
1
64'

Włosi z łatwością zdobywają teren. Wystarczy kilka sekund, by goście przenieśli się z piłką ze swojej połowy pod pole karne Greków.

1
61'

Gra wznowiona. Włosi w komplecie.

1
60'

Przerwa w grze. Marco Verratti korzysta z pomocy sztabu medycznego.

1
57'

Alessandro Florenzi zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, po którym Vasileios Barkas nie musiał interweniować. Włosi przeszli już na tryb: "Teraz moja kolej na gola".

1
1
53'

Długo konstruowany atak Włochów uderzeniem z linii pola karnego zakończył Barella, ale Barkas nie dał się zaskoczyć.

1
53'

Grecy są bezradni, nie potrafią nawet przejąć piłki.

1
50'

Włosi nie oddali Grekom inicjatywy. Goście kontrolują to, co dzieje się na boisku.