1:3
Zakończony
Włochy
90+1'

Po raz trzeci nieuznana bramka Włochów. Andrea Belotti będzie mieć pretensje, ponieważ tym razem nie było spalonego.

8
2
2
1
1
90'

Doliczone cztery minuty. Przed momentem Lorenzo Pellegrini mógł strzelić swojego drugiego gola, ale zabrakło mu zdecydowania.

4
2
2
2
3
87'

Italia na połowie przeciwnika i wymienia tam podania między zniechęconymi Ormianami.

3
1
1
1
4
85'

Ostatnie minuty spotkania. Armenia nie ma już zapału i energii do atakowania. Włosi chyba wreszcie kontrolują wydarzenia.

2
1
1
1
2
82'

Armenia. Schodzi: Geworg Ghazarjan. Wchodzi: Edgar Babajan.

1
80'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Aram Airapetjan.

Drużyna z Italii zagwarantowała sobie zwycięstwo w Erywaniu. Dobrze zachował się Andrea Belotti, który utrzymał się w posiadaniu piłki między kilkoma przeciwnikami i oddał uderzenie. Napastnik reprezentacji Włoch trafił w słupek, a Aram Airapetjan skierował piłkę plecami do własnej siatki.

9
77'

Gol! Strzelił Lorenzo Pellegrini. Asystował mu Leonardo Bonucci.

Włosi na prowadzeniu. Ponad godzina przy niekorzystnym wyniku i podopieczni Roberto Manciniego mogą odetchnąć z ulgą. Lorenzo Pellegrini przymierzył idealnie głową po wrzutce Leonardo Bonucciego. Italia na prowadzeniu, a do końca konfrontacji kilkanaście minut.

73'

Coraz mniej czasu zostało na rozstrzygnięcie meczu obu drużynom. Włosi w ataku pozycyjnym, który nie wygląda przekonująco. Akcje Ormian w zasadzie oparte na dwóch piłkarzach Kamo Howhannisjanie oraz Henrichu Mchitarjanie.

3
2
2
70'

Andrea Belotti na razie powiedział ostatnie słowo w sprawie wyniku.

1
69'

Włochy. Schodzi: Nicolo Barella. Wchodzi: Stefano Sensi.

66'

Henrich Mchitarjan pognał z kolejnym kontratakiem. Po podaniu Kamo Howhannisjana strzelił tuż zza pola karnego i w ostatnim momencie blokował Emerson Palmieri.

1
64'

Aleksandre Karapetjan już na trybunach. Tłumaczy swojemu rozmówcy, w jakich okolicznościach dostał drugą żółtą kartkę. Dzięki jemu strzałowi Armenia wciąż remisuje.

1
60'

Strzał z rzutu wolnego w mur, a dobitka niecelna. Odetchnęli Włosi, którym nie udaje się do końca zneutralizować grających w osłabieniu przeciwników.

3
2
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Barella za faul na Henrichu Mchitarjanie.

3
1
1
57'

Armenia. Schodzi: Tigran Barseghjan. Wchodzi: Sargis Adamjan.

Sargis Adamjan #22
Tigran Barseghjan #11
3
57'

Armenia. Schodzi: Artak Grigorjan. Wchodzi: Rumjan Howsepjan.

Rumjan Howsepjan #21
Artak Grigorjan #5
2
1
55'

Kamo Howhannisjan ruszył do przodu na lewej stronie boiska. Jego płaskie dośrodkowanie zostało zablokowane, ale akcja Armenii trwała jeszcze kilkadziesiąt sekund. Ostatecznie stracił piłkę Artak Grigorjan.

2
52'

Ataki Italii. Piłka wrzucona w pole karne Armenii, gdzie Aram Airapetjan okazał się szybszy od Andrei Belottiego.

2
2
1
1
1
49'

Po raz drugi w tym meczu piłka w bramce Armenii, ale nie ma gola. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego futbolówka zgrywana do środka pola karnego zdążyła opuścić boisko.

1
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Tigran Barseghjan za ostry faul na Federico Chiesie.

Armenia
2
47'

Federico Bernardeschi główkował w rękawice Arama Airapetjana po wrzutce Federico Chiesy.

2
1
46'

komentarz

Takie bramki potrafi zdobywać Federico Bernardeschi. W pierwszej połowie miał dwie szanse na strzelenie gola, ale nie wykorzystał ich.

2
Czy reprezentacja Włoch wyjdzie na prowadzenie po przerwie?
5
1
1
45+3'

Andrea Belotti psuje sobie notę za występ. Napastnik reprezentacji Włoch miał za zadanie wepchnąć piłkę z bliska do siatki po podaniu Federico Chiesy, a skiksował jak junior!

5
2
1
45+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Aleksandre Karapetjan za uderzenie łokciem w powietrzu Leonardo Bonucciego.

Aleksandre Karapetjan #20
Armenia
4
1
5
5
45'

Doliczone trzy minuty.

2
1
2
42'

Całkiem ofensywne spotkanie.

1
1
1
41'

Andrea Belotti blisko zdobycia drugiej bramki. Kapitan Torino wybiegł w tempo do podania prostopadłego Jorginho i strzelił sytuacyjnie. Piłka przeturlała się nieznacznie obok bramki Arama Airapetjana.

1
40'

Nie ma gola, choć piłka znalazła się w bramce po strzale Andrei Belottiego. Powodem anulowania trafienia był ewidentny spalony.

1
2
1
1
38'

Tak potrafi czarować Marco Verratti. Na razie w tym meczu wyróżnił się udziałem w przepychance.

2
36'

Emerson Palmieri gra aktywnie na lewej stronie boiska. Kolejne jego dośrodkowanie, tym razem powstrzymane. Tymczasem rozgrzewa się środkowy obrońca Francesco Acerbi.

2
1
34'

Ostre przewinienie na Nicolo Barelli. Tym razem bez kartonika, ale piłka dla Włochów.

3
32'

Andrea Belotti, kapitan Torino, dopadł przeciwnika.

2
30'

Dwa indywidualne ataki po przeciwnych stronach boiska. Federico Bernardesci i Henrich Mchitarjan zakończyli swoje szarże uderzeniem. Nieco bliżej gola był zawodnik Juventusu.

3
1
1
1
28'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Emerson Palmieri.

Tigran Barseghjan został łatwo ograny przez Emersona Palmieriego na lewym skrzydle. Po dośrodkowaniu tego zawodnika strzał z bliska do siatki oddał Andrea Belotti. Włosi odpowiedzieli gospodarzom i odrobinę poprawili wynik. Napastnik wybrany przez Roberto Manciniego odwdzięczył się golem.

13
4
3
10
14
26'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandre Karapetjan za przepychanki.

Armenia
4
2
2
6
26'

Żółtą kartkę otrzymał Geworg Ghazarjan za przepychanki.

Armenia
4
1
7
26'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti za przepychanki.

8
2
1
25'

Bójka.

6
13
5
1
23'

Tym razem Aram Airapetjan musiał popisać się kunsztem bramkarskim. Świetna interwencja bramkarza po strzale Federico Bernardeschiego z centralnej części pola karnego. Golkiper uratował Ormian przed wyrównaniem.

2
22'

Wyczekiwany celny strzał Włochów. Federico Chiesa sprawdził formę Arama Airapetjana uderzeniem zza pola karnego. Nie był to trudny egzamin dla bramkarza.

4
19'

Leonardo Bonucci główkował niecelnie po wrzutce Jorginho. Po tej sytuacji podbramkowej przerwa spowodowana problemem golkipera Armenii.

3
1
18'

Płaskie wstrzelenie Emersona Palmieriego w kierunku ustawionego w polu bramkowym Andrei Belottiego. Wybronili się Ormianie i tylko korner dla reprezentacji Włoch.

3
1
16'

Nieudane ataki Azzurrich. Roberto Mancini nie może być zadowolony z otwarcia tego spotkania przez podopiecznych.

3
1
14'

Włosi rozpoczęli ospale i mają problem. Po golu Aleksandra Karapetjana jedna akcja Federico Chiesy, ale nadal bez celnego strzału gości.

5
2
2
1
11'

Gol! Strzelił Aleksandre Karapetjan. Asystował mu Tigran Barseghjan.

Atakowali i prowadzą! Armenia cieszy się z gola po przeprowadzeniu błyskawicznej akcji. Tigran Barseghjan wygrał pojedynek biegowy z Nicolo Barellą, przejął piłkę w centrum boiska i popędził z nią pod bramkę Włochów. Po podaniu prostopadłym tego zawodnika Aleksandre Karapetjan strzelił precyzyjnie na 1:0 z linii pola karnego. Miał stosunkowo blisko siebie dwóch przeciwników, ale nie przestraszył się ich i pokonał Gianluigiego Donnarummę.

3
10'

Leonardo Bonucci i spółka muszą szaleć na obrzeżach własnego pola karnego, żeby zatrzymać uskrzydlonych Ormian.

4
3
1
8'

Odważny początek reprezentacji Armenii, która w statystyce strzałów celnych prowadzi 2:0. Na dodatek przed momentem próbowała zagrozić Gianluigiemu Donnarummie z rzutu wolnego.

4
1
6'

Leonardo Bonucci z podbitym okiem. Nie przeszkadza to Włochowi w podjęciu twardej walki z reprezentantami Armenii.

2
4'

Nicolo Barella za mocno naładowany energią. Gracz Interu dostał podanie od Federico Chiesy i wstrzelił piłkę w pole karne zdecydowanie za mocno. W odpowiedzi premierowe celne uderzenie Aleksandra Karapetjana po podaniu Henricha Mchitarjana. Interweniował pewnie Gianluigi Donnarumma.

3
2'

Armenia w czerwonych koszulkach i spodenkach. Gospodarze przeprowadzili dwa ataki, ale na razie niezdarne.

5
17:07

Drużyna z Italii zagra w białych koszulkach i niebieskich spodenkach.

3
17:07

Piłkarze wyszli na murawę stadionu. Czas na hymny narodowe w Erywaniu.

3
Czy reprezentacja Włoch wygra mecz z Armenią?
4
1
1
17:07

W bramce Azzurrich stanie Gianluigi Donnarumma.

5
1
17:07

Jedenastka wybrana przez Roberto Manciniego.

17:07

Italia zdobyła dotychczas komplet 12 punktów w czterech meczach. Podopieczni Roberto Manciniego strzelili 13 goli, a stracili jednego. Wszystko wskazuje na to, że następnej imprezy mistrzowskiej już nie opuszczą. Armenia ma sześć punktów i goni Finlandię.

5
1
17:05

Włosi mierzyli się z Ormianami poprzednio w eliminacjach do mistrzostw świata w 2014 roku. Na wyjeździe zwyciężyli 3:1, a w Neapolu zremisowali 2:2. W obu spotkaniach strzelił gola Henrich Mchitarjan, który w ostatnim dniu okienka transferowego został pomocnikiem Romy.

6
1
17:05

Przed nami intensywne dni z meczami reprezentacji. Armenia podejmie w Erywaniu drużynę z Włoch. Jest to konfrontacja trzeciego z pierwszym zespołem grupy J eliminacji Euro 2020.