1
90'

Doliczone cztery minuty.

90'

Zakotłowało się po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka leciała niebezpiecznie w pole karne reprezentacji Włoch, ale poradzili sobie podopieczni Roberto Manciniego.

87'

Finlandia. Schodzi: Rasmus Schuller. Wchodzi: Joni Kauko.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Rasmus Schuller #11
1
85'

Andrea Belotti strzelił celnie, ale nie pokonał dobrze dysponowanego bramkarza reprezentacji Finlandii. Lukas Hradecky utrzymuje gospodarzy przy życiu w tym spotkaniu.

1
83'

Finlandia odbija się od obrony przeciwnika, a podopieczni Roberto Manciniego szukają możliwości przeprowadzenia kontrataku.

1
82'

Finlandia. Schodzi: Albin Granlund. Wchodzi: Pyry Soiri.

Pyry Soiri #13
Albin Granlund #3
79'

Gol! Strzelił Jorginho.

Mocne uderzenie z rzutu karnego. Bramkarz reprezentacji Finlandii wyczuł intencję Jorginho, ale nie zatrzymał lecącej z wysoką prędkością futbolówki. Italia odzyskała swoje prowadzenie.

12
8
4
2
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Sauli Vaisanen za zagranie ręką we własnym polu karnym.

1
78'

Rzut karny dla Włochów. Sauli Vaisanen blokował ręką strzał Nicolo Barelli.

1
1
2
1
1
77'

Zostało kilkanaście minut do końca podstawowego czasu. Włosi starają się odzyskać prowadzenie stracone w dość juniorski sposób.

1
1
76'

Włochy. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Andrea Belotti.

75'

Finlandia. Schodzi: Lassi Lappalainen. Wchodzi: Jasse Tuominen.

Jasse Tuominen #20
Lassi Lappalainen #21
74'

Żółtą kartkę otrzymał Paulus Arajuuri za ostry wślizg.

72'

Gol! Strzelił Teemu Pukki.

Można wykorzystać przygotowaną przed meczem cieszynkę. Teemu Pukki nie kombinował, a po prostu strzelił najmocniej jak potrafił w środek bramki z rzutu karnego. Gianluigi Donnarumma wybrał narożnik i nie była to najszczęśliwsza decyzja. Finlandia doprowadziła do remisu.

8
5
2
1
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma za opóźnianie gry.

70'

Rzut karny dla Finlandii po faulu Stefano Sensiego na Teemu Pukkim.

3
1
67'

Faul w polu karnym reprezentacji Włoch. Na Stefano Sensim, dlatego przyjezdni odpoczywają.

1
65'

Po zmianie wyniku była jedna akcja reprezentacji Finlandii. Płaskie dośrodkowanie zostało zablokowane, a piłka zatańczyła niebezpiecznie blisko ręki Włocha, ale jej nie dotnęła.

62'

Ciro Immobile dał prowadzenie gościom.

2
59'

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

Po niespełna godzinie padła rewelacyjna obrona reprezentacji Finlandii. Kropla drążyła skałę aż wreszcie piłka trafiła do siatki. Ciro Immobile znalazł się w odpowiednim miejscu między obrońcami gospodarzy i główkował celnie po dośrodkowaniu Federico Chiesy. Italia na prowadzeniu po strzale napastnika Lazio. Ciro miał trochę szczęścia, ponieważ przed jego uderzeniem piłka prześlizgnęłą się po głowie Paulusa Arajuuriego.

9
1
3
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Rasmus Schuller za faul na Nicolo Barelli.

Finlandia
1
1
55'

Wśród rezerwowych gospodarzy jest Petteri Forsell, pomocnik wypożyczony z Miedzi Legnica do HJK Helsinki. Na razie bez zmian w jedenastce Finlandii.

1
1
52'

Federico Chiesa wystawił piłkę na linię pola karnego, gdzie blisko Lorenzo Pellegriniego był przeciwnik i nie pozwolił na oddanie dobrego strzału.

2
50'

Początek drugiej części wyrównany. Finlandia otrząsnęła się w szatni po okresie dominacji przeciwnika.

1
47'

Teemu Pukki czekał na taką szansę na oddanie uderzenia przez całą pierwszą połowę. Podanie w pole karne do snajpera Finlandii, który huknął pół metra obok bramki.

1
46'

Druga połowa.

komentarz

Nicolo Barella - jeden z tych, którzy oddali celne uderzenie w pierwszej połowie. W tej statystyce 5:0 dla Italii.

1
komentarz

Obrazki z Finlandii.

1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
45+1'

Już w doliczonym czasie Gianluigi Donnarumma musiał uaktywnić się we własnej bramce. Paulus Arajuuri próbował oddać strzał po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, ale antycypował to Gianluigi Donnarumma i wypiąstkował piłkę.

1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
43'

Atakują Włosi, ale najwyraźniej nie udokumentują tego golem w pierwszej połowie. Stefano Sensi huknął zza pola karnego obok bramki.

1
41'

Dwaj piłkarze Lazio w polu karnym przeciwnika. Strzelił Ciro Immobile, poprawiał Francesco Acerbi. Debiutujący w meczu o punkty obrońca trafił w obrońcę i wywalczył dla reprezentacji Włoch tylko korner.

2
39'

Uszczelniona defensywa Italii. Gospodarze mają problem z przedarciem się w pole karne Gianluigiego Donnarummy i wypracowaniem pozycji strzałowej Teemu Pukkiemu.

1
36'

Italia wytrwale szuka prowadzenia. Po dośrodkowaniu strzelił Alessandro Florenzi, ale prosto w Lukasa Hradeckiego. Rośnie napór lidera grupy, ale Finlandia nie kapituluje.

3
33'

Finlandia zaatakowała pressingiem. Włosi nie spanikowali i wyprowadzili piłkę z własnego pola karnego.

1
31'

Minuty ze wskazaniem na drużynę z Półwyspu Apenińskiego. Dośrodkowanie z lewego skrzydła nie doczekało się zakończenia w postaci strzału. Po chwili poprawka i Ciro Immobile strącił piłkę głową obok bramki.

2
28'

Rozkręcili się Włosi. Nicolo Barella strzelił ze szpica po ziemi prosto w dobrze ustawionego bramkarza reprezentacji Finlandii.

2
27'

Najlepsza sytuacja podbramkowa. Stefano Sensi dostał podanie od Federico Chiesy i strzelił bardzo niebezpiecznie z linii pole karnego. Lukas Hradecky popisał się robinsonadą i sparował piłkę na korner.

1
24'

Szybka odpowiedź. Glen Kamara zabrał piłkę Włochom na ich połowie i doszedł do pozycji strzałowej. Leonardo Bonucci świetnie blokował, a po rykoszecie Gianluigi Donnarumma nie miał problemu ze sprzątnięciem futbolówki.

2
23'

Wymiana podań w polu karnym Finlandii. Lorenzo Pellegrini oddał piłkę Alessandro Florenziemu, a ten strzelił z powietrza wyraźnie obok bramki przeciwnika.

2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho za faul na Teemu Pukkim.

1
21'

Raz wymieniają podania gospodarze, a po chwili przyjezdni, ale z tego ataku pozycyjnego wynikło na razie niewiele interesującego. Publiczność czeka na sytuacje podbramkowe.

1
20'

Próba strzału nożycami na bramkę Finlandii. To Alessandro Florenziego odrobinę poniosła ułańska fantazja.

1
17'

Gianluigi Donnarumma czeka na możliwość wykazania się umiejętnościami. Potrafi interweniować tak!

4
15'

Kwadrans bez klarownych sytuacji podbramkowych. Odrobinę cieplej było w polu karnym Italii.

1
1
14'

Dłuższa wymiana podań reprezentantów Włoch. Zagranie z drugiej linii w kierunku Ciro Immobile zostało unieszkodliwone przez Finów.

3
10'

Finlandia próbuje zaskoczyć zdezorganizowanego przeciwnika. Rozegranie gospodarzy nie zakończyło się strzałem groźnym dla Gianluigiego Donnarummy.

4
1
7'

Emerson Palmieri doznał urazu w pojedynku biegowym z Teemu Pukkim.

2
5'

Stefano Sensi czarował po raz pierwszy w polu karnym przeciwnika. Uderzenie małego czarodzieja w przeciwnika.

2
4'

Joona Toivio główkował na górną siatkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niepewnie interweniowali Włosi, których pole bramkowe bezkarnie przecięła piłka.

3
3'

Włosi w niebieskich strojach z białymi akcentami, a Finowie na biało z niebieskimi wstawkami. Pogubili się przyjezdni i Rasmus Schuller już miał szansę na zaskoczenie Gianluigiego Donnarummy.

3
19:54

Stefano Sensi, który tego lata dołączył do Interu Mediolan, zacznie mecz w podstawowym składzie. Mały czarodziej zastąpił Marco Verrattiego.