2:0
Zakończony
SSC Napoli
90+3'

Nieudane dośrodkowanie Lorenzo Insigne i za moment Napoli pozostanie do wygrania chyba tylko Liga Europy. W doliczonym czasie samopoczucie neapolitańczykom mógł poprawić jeszcze Piotr Zieliński, ale we wtorek nic nie wyszło zawodnikom ofensywnym Carlo Ancelottiego.

43
28
10
10
9
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

30
22
13
6
10
90'

Arkadiusz Milik próbował dopaść do piłki po miękkim dośrodkowaniu. Napastnik Napoli został wzięty w kleszcze przez Alessio Romagnoliego i Mateo Musacchio, przez co jedynym łupem wicemistrza Włoch był korner.

18
14
8
7
10
85'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Kevin Malcuit. Wchodzi: Jose Callejon.

9
85'
ZMIANA
82'

Adam Ounas poczęstował Gianluigiego Donnarummę płaskim strzałem. Albo Napoli za moment zdobędzie bramkę kontaktową, albo będzie skazane na odpadnięcie z drugich rozgrywek pod wodzą Carlo Ancelottiego.

23
10
7
18
9
81'

Zadanie wykonane.

50
18
11
16
35
79'
ZMIANA
84
41
48
113
257
78'

Kolejny stały fragment dla zespołu Carlo Ancelottiego. Tym razem Diego Laxalt przesadził w konfrontacji z Adamem Ounasem. Po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne dziobnął piłkę nieznacznie obok bramki Arkadiusz Milik.

22
8
4
6
6
74'

Arkadiusz Milik próbował oddać strzał po podaniu z bocznego sektora boiska. Sprzed nosa reprezentanta Polski sprzątnął futbolówkę Mateo Musacchio, a Milik nie zatrzymał nogi i sfaulował środkowego defensora Milanu. Na szczęście nie ma drugiej żółtej kartki dla najlepszego snajpera Napoli.

20
19
34
16
22
71'

A jednak dośrodkowanie z rzutu wolnego. Faouzi Ghoulam skierował piłkę na głowę przeciwnika. Nie była to słuszna decyzja, ale nie pierwsza w tym meczu taka zawodników z Neapolu.

16
10
5
8
5
70'

Szansa dla Rossonerich na pokonanie Gianluigiego Donnarummy strzałem z rzutu wolnego. Faulowany blisko pola karnego przeciwnika był Faouzi Ghoulam.

16
9
6
6
6
66'

Jest jeden piłkarz, który może dostać podobną do Krzysztofa Piątka notę. Gianluigi Donnarumma pracuje konsekwentnie czy to na linii, czy to na przedpolu.

61
9
10
6
10
64'

Szansa dla neapolitańczyków na gola kontaktowego po rzucie rożnym. Niebezpiecznie dokręcona piłka została wybita z linii bramkowej przez Gianluigiego Donnarummę.

29
11
8
5
10
61'

Uderzenie zza pola karnego Arkadiusza Milika. Napastnik Napoli próbował posłać piłkę po ziemi do bramki Rossonerich. Nie dał się zaskoczyć Gianluigi Donnarumma i w bezpiecznym miejscu zatrzymał futbolówkę.

40
15
16
11
16
60'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Fabio Borini. Wchodzi: Hakan Calhanoglu.

19
17
14
11
8
58'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Amadou Diawara. Wchodzi: Dries Mertens.

21
13
13
9
14
56'

Azzurri w posiadaniu piłki. Z trudem przedzierają się przez defensywę podopiecznych Gennaro Gattuso, a czas ucieka.

23
12
8
4
8
53'

Kibice Milanu ponownie bawią się syreną, kiedy przyjezdni wykonują stały fragment. Po sobotnim spotkaniu zabawka nie została zarekwirowana.

45
35
14
11
11
51'

Beznadziejne podanie w pole karne Milanu. Jedynym adresatem mógł być Gianluigi Donnarumma, który ze stoickim spokojem opanował piłkę.

18
19
9
5
12
48'

Arkadiusz Milik mógł przywrócić Napoli do świata żywych. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego totalnie zakotłowało się w polu karnym Milanu. Znalazł się tam były napastnik Ajaksu Amsterdam i niewiele zabrakło mu do zdobycia kontaktowej bramki.

48
32
36
15
9
46'

Piłka ponownie w grze.

47
22
13
10
8
46'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Adam Ounas.

8
Czy Krzysztof Piątek strzeli trzeciego gola po przerwie?
14
45'

Doliczona minuta.

55
20
10
13
14
43'

Alessio Romagnoli ustawił się idealnie i sprzątnął przyjezdnym piłkę po płaskim dośrodkowaniu Kevina Malcuita. Napoli ma już niewiele czasu na poprawienie wyniku w pierwszej połowie.

25
7
9
12
10
40'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za faul na Krzysztofie Piątku.

166
45
28
16
45
40'

Problemy Napoli. W akcie desperacji Lorenzo Insigne zdecydował się na uderzenie z dystansu, po którym futbolówka przeleciała wyraźnie ponad bramką. Gianluigi Donnarumma nie musiał interweniować.

22
14
10
7
12
35'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Milik za przewinienie na Francku Kessiem.

50
32
30
39
88
33'

Krzysztof Piątek kradnie show 21 pozostałym zawodnikom. Podopieczni Carlo Ancelottiego na razie nie potrafią znaleźć takiego egzekutora jak Milan i są jedną nogą poza Pucharem Włoch.

183
49
29
12
14
31'

Doppietta w nieco ponad kwadrans.

93
39
18
10
11
29'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Malcuit za faul na Krzysztofie Piątku.

SSC Napoli
156
50
36
24
75
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Lucas Paqueta.

W sieci po raz drugi! Genialne przywitanie Krzysztofa Piątka z Mediolanem. Czapki z głów. Stadion skanduje personalia reprezentanta Polski. Napastnik Milanu podwoił przewagę swojego zespołu pięknym strzałem z kilkunastu metrów. Nic nie zrobił sobie z towarzystwa Kalidou Koulibaliego i nie dał szans Alexowi Meretowi.

2242
828
397
57
51
24'

Wrzutka Faouziego Ghoulama zneutralizowana przez Gianluigiego Donnarummę. Arkadiusz Milik nie mógł oddać strzału po podaniu bocznego defensora.

28
18
20
27
15
21'

Groźna wymiana podań w polu karnym Milanu. Piłka trafiła od Amadou Diawary do Lorenzo Insigne, którego strzał po ziemi zatrzymał Gianluigi Donnarumma. Od początku spotkania podłączony do prądu jest reprezentant Włoch.

18
14
11
10
7
19'

Nieudane zagranie Samuela Castillejo, który po zbiegnięciu z prawego skrzydła do środka posłał dośrodkowanie poza boisko. Krzysztof Piątek nie miał szansy na dojście do piłki.

11
4
9
10
21
17'

Rossoneri na prowadzeniu i aktualnie w posiadaniu piłki. Starał się ją odebrać gospodarzom Lorenzo Insigne, jednak sfaulował Lucasa Paquetę.

12
8
8
7
9
15'

Po zmianie wyniku Napoli próbowało szybko dopaść swojego przeciwnika. Gianluigi Donnarumma interweniował po niebezpiecznym strzale.

31
25
20
12
15
13'

Nie trzeba było długo czekać!

188
64
19
12
9
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Diego Laxalt.

11. minuta i Mediolan może po raz pierwszy w sezonie fetować gola swojego nowego bombardiera! Krzysztof Piątek huknął do sieci po raz pierwszy w Milanie, a po raz siódmy w Pucharze Włoch. Reprezentant Polski dostał podanie za plecy obrońców Napoli, wybiegł sam na sam z Alexem Meretem i pokonał go mocnym uderzeniem.

2054
772
312
47
51
9'

Oba kluby przeprowadziły już atak zakończony uderzeniem. Dynamicznie rozpoczął się również ligowy mecz obu klubów, ale piłkarzom nie udało się w sobotę utrzymać tempa.

28
9
14
7
14
6'

Szybka riposta Milanu. Piłkę po dośrodkowaniu Diego Laxalta zgrał Franck Kessie do Krzysztofa Piątka. Nowy napastnik w zespole Gennaro Gattuso nie zastanawiał się długo, a natychmiast oddał uderzenie z powietrza nieznacznie obok bramki Napoli.

70
15
14
5
7
5'

Po dośrodkowaniu z lewej flanki strzał głową najniższego na boisku Lorenzo Insigne. Reprezentantowi Włoch nie udało się skierować piłki w lustro bramki Gianluigiego Donnarummy.

22
11
9
12
8
4'

Wysokim pressingiem zaatakowali piłkarze z Neapolu. Nie udało im się zmusić do błędu Ignazio Abate. Futbolówka pozostała w posiadaniu podopiecznych Gennaro Gattuso.

18
9
7
10
12
2'

Pierwsze podanie w kierunku Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski wszedł w pojedynek z Kalidou Koulibalim, w którym nie było jednoznacznego wygranego.