Zupełnie niecelny strzał Rashforda sprzed pola karnego.

3
6
5
90+4'

Brzydki mecz się zrobił, ale Pogba za wycięcie od tyłu Nilesa nie dostał nawet żółtej kartki.

5
4
3
1
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Guendouzi. Faulowany Pogba.

10
6
2
1
1
90'

10 minut doliczonych.

8
6
15
5
7
90'

Arsenal już bez wiary atakuje Man Utd.

6
7
2
3
3
88'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Phil Jones.

10
3
4
1
2
85'

Furę szczęścia miał Lingard, że i on nie dostał żółtej kartki, a to oznaczałoby wyrzucenie z boiska. Anglik coś pokazywał i krzyczał w kierunku fanów Arsenalu.

4
2
4
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford.

Manchester United
1
1
4
85'

Żółtą kartkę otrzymał Sead Kolasinac.

3
3
1
85'

Zamieszanie przy linii bocznej. Za chwilę będą kartki. Kolasinac i Rashford skoczyli sobie do gardła.

1
2
1
82'

Gol! Strzelił Anthony Martial. 3:1 dla MU! Pogba przymierzył sprzed pola karnego, Cech odbił piłkę wprost pod nogi Martiala, który dopełnił tylko formalności.

55
28
7
6
5
80'

Ofiarna interwencja Shawa, który zablokował strzał Lacazette'a z 18 metrów.

5
7
3
2
2
78'

Arsenal naciska, Man Utd cofnięty bardzo głęboko.

2
4
4
5
4
76'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard. Faulowany Torreira.

2
2
2
7
74'

Koszmarny strzał Xhaki z 30 metrów.

6
8
2
1
2
73'

Silny strzał Lacazzette'a z prawej strony pola karnego, jednak wprost w Romero.

3
2
2
1
72'
71'
68'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Young. Anglik zagrał piłkę ręką.

2
1
3
3
3
67'

Zeszła piłka z nogi Ramsey'owi. Walijczyk chybił z 18 metrów.

2
2
66'

Kontra Man Utd, ale niedokładne podanie Lukaku.

1
3
5
64'
64'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Mesut Oezil.

64'

Olbrzymi ślad buta odbity na twarzy Koscielnego. Francuz nie wróci już na boisko.

4
3
6
2
63'

Koscielny podniósł się z murawy, wielki grymas bólu na twarzy Francuza.

3
2
2
1
59'

Koscielny wciąż opatrywany na boisku. Czyżby Arsenal potrzebował kolejnej zmiany środkowego obrońcy?

5
1
5
5
3
57'

Pecha mają dzisiaj środkowi obrońcy Arsenalu. Lukaku przypadkowo kopnął w twarz Koscielnego. Rozcięty policzek i krew na twarzy Francuza.

5
5
7
10
5
55'

Wyraźnie niecelny strzał Lukaku z 20 metrów z rzutu wolnego.

2
4
3
3
6
54'

Żółtą kartkę otrzymał Laurent Koscielny. Taktyczny faul na Pogbie.

6
3
4
2
4
54'

Ramsey przedryblował się w polu karnym Man Utd. Walijczyk powinien wcześniej odgrywać.

1
1
3
3
53'

Silne dośrodkowanie Younga... zwaliło z nóg Lukaku.

7
1
1
49'

Przyblokowany strzał Iwobiego sprzed pola karnego.

4
1
5
1
48'

Man Utd wycofany przed własne pole karne od początku drugiej połowy.

1
1
2
4
2
46'

Fantastyczna interwencja ROMERO! Jak on obronił strzał głową Ramseya z trzech metrów?!

6
3
4
46'

3
45+3'

Aubameyang szukał niepilnowanego Ramseya na środku pola karnego. Zabrakło precyzji.

7
5
1
2
2
45+2'

Znów Arsenal. Znów prawa flanka, ale tym razem Aubameyang. Źle jednak dograł. Korner.

5
4
1
4
45+1'

Dobra akcja Arsenalu prawą stroną. Niles zagrał do Lacazzette'a, którego strzał z 14 metrów poleciał wprost w bramkarza.

8
6
3
3
45+1'

Lukaku dryblował w polu karnym Kanonierów i chciał znów dogrywać, ale nie zrozumiał się z kolegami.

7
3
3
2
1
45'

Trzy minuty doliczone.

8
4
6
2
1
43'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Alexandre Lacazette. Arsenal wraca do gry! Ramsey wpadł w pole karne i zagrał płasko na piąty metr, gdzie tylko nogę dołożył Aubameyang. Piłkę trącił jeszcze Lacazette i to na jego konto wpada asysta.

40'

Strzał Ramseya sprzed pola karnego, rykoszet i korner.

7
4
5
2
1
39'

Próba Lingarda z 17 metrów, jednak wysoko nad poprzeczką.

8
4
6
4
3
38'

Arsenalowi przestała się kleić gra. Przed chwilą prosta sytuacja i podanie Koscielnego ląduje na aucie.

12
6
3
5
3
36'

Widzimy powtórkę, gdy Eric Bailly mógł faulować Lacazzette'a we własnym polu karnym. Sporna sytuacja.

9
6
6
4
3
34'

Sędzia sprawdzał jeszcze sytuację na VARze, ale tutaj nie było spalonego.

14
9
6
4
6
33'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Romelu Lukaku. 2:0! Kontra Man Utd, a Lukaku wykłada piłkę Lignardowi, który niepilnowany z jedenastu metrów płaskim strzałem pokonał Cecha.

51
32
10
10
11
31'

A kibice Arsenalu od początku meczu gwizdali na Sancheza... To były zawodnik tego klubu.

14
12
7
5
6
30'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Romelu Lukaku. 1:0 dla Man Utd! Piękne, prostopadłe podanie Lukaku, a Sanchez minął Cecha i z ostrego kąta wpakował piłkę do siatki.

55
31
5
9
13
30'

Korner dla Arsenalu, ale Mustafi faulował Younga i gra została przerwana.

1
28'

Lacazzette dośrodkował spod linii końcowej i Romero pewnie chwycił piłkę.

5
3
4
1
1
25'

Odpowiedź Man Utd. Lukaku i Pogba nie trafili w piłkę na czwartym metrze.

5
4
4
4
9
24'

Składna akcja Arsenalu. Ale Iwobi powinien podawać do Aubameyanga zamiast strzelać z ostrego kąta. Romero nie dał się pokonać.

5
3
6
2
2
22'

Pierwsza interwencja Mustafiego - zatrzymał Pogbę.

4
4
3
6
6
20'

Sokratis wrócił na boisko. Twardziel. Jeszcze pokazuje, że nie trzeba zmiany. Mija 30 sekund i jednak Grek nie da rady grać. Musi być zmiana.

6
6
5
7
2
19'

Sokratis schodzi z boiska utykając. Jest wściekły, że doznał urazu.

5
5
6
7
3
17'

Sokratis Papastathopoulos wyraźnie cierpi na boisku. Trzyma się za lewą nogę i wygląda na to, że może konieczna będzie zmiana.

10
5
9
9
4
16'

Kolejna strata. Pierre-Emerick Aubameyang przed polem karnym źle przyjął piłkę i zaprzepaścił dość dobrą okazję.

8
6
2
3
2
13'

Sporo niedokładności w grze obu drużyn w ostatnich minutach.

4
3
8
4
5
11'

Teraz Pogba wypuszczony "w uliczkę", ale Cech szybko skrócił kąt i Francuz został zablokowany.

4
3
3
3
11
11'

Man Utd na razie bardzo defensywnie. Rzadko jest przy piłce.

5
5
7
9
8
7'

Przewaga Kanonierów. Przed chwilą płaskie dośrodkowanie Kolasinaca i Aubameyang nie zdołał oddać strzału.

9
9
8
3
6
5'

Bardzo dobra akcja Iwobiego. Zagrał do Lacazzette'a, który źle przyjął piłkę w polu karnym.

3
10
6
3
2
3'

Niles walczył na prawym skrzydle, ale Shaw nabił go piłką i od bramki rozpoczął Romero.

4
8
4
3
4
2'

Korner dla Man Utd, ale po dośrodkowaniu nie było nawet strzału.

4
5
4
7
3
20:53

Minuta ciszy ku pamięci Emiliano Saly, który był na pokładzie samolotu, który zaginął w poniedziałek.