Zakończony
Sevilla FC
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Kolejna kontra Barcelony. Tym razem gospodarze zabawili się z obrońcami rywali, a gola zdobył Messi.

122
69
10
5
9
90'

Arbiter doliczył trzy minuty.

23
24
12
6
8
89'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Arthur. Wchodzi: Carles Alena.

3
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba. Zabójcza kontra Barcelony. Alba dograł do Suareza, a ten skierował piłkę do pustej bramki.

112
64
11
7
12
88'

Piłka po strzale Sarabii odbiła się od jednego z graczy Barcelony i opuściła boisko. Rzut rożny dla gości.

8
6
10
8
28
86'

Szarża Suareza przerwana w polu karnym. Obrońca Sevilli wybił piłkę na aut.

12
3
6
5
19
84'
ZMIANA

Sevilla. Schodzi: Guilherme Arana. Wchodzi: Bryan Gil.

5
83'

Niewiele brakło, by Sergi Roberto zdobył drugą bramkę. Piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką.

7
6
8
18
11
81'
ZMIANA
80'

Kontra Barcy zakończona nieudanym strzałem Messiego.

5
3
6
17
13
78'

Bardziej wyrównany fragment spotkania. Sevilla próbuje przejąć inicjatywę i zdobyć gola na wagę awansu.

3
3
4
7
12
77'
ZMIANA

Sevilla. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Franco Vazquez.

9
2
6
3
4
75'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arturo Vidal.

23
19
10
3
5
74'

Jak Messi tego nie strzelił?! Barcelona nie wykorzystała katastrofalnego błędu obrony Sevilli. Messi z czterech metrów trafił prosto w Soriano.

6
9
13
24
25
74'

Messi z rzutu wolnego z ponad 20 metrów uderzył nad poprzeczką.

5
3
12
15
20
72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergi Gomez.

Sevilla FC
10
5
10
4
10
70'

Będą emocje w końcowych minutach. Sevilli wystarczy jeden gol, by wyeliminować Barcelonę.

4
5
5
9
15
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Guilherme Arana. Asystował mu Ever Banega. Po złym wybiciu piłki przez Cillessena Sevilla zdobyłą gola. Piłka trafiła do Arany, a ten huknął z szesnastu metrów nie do obrony.

Sevilla FC
16
11
10
30
70
65'

Długa akcja Barcelony przerwana z powodu spalonego.

4
3
14
8
10
63'

Dobre podanie do Silvy, ale ten z kilku metrów fatalnie spudłował.

10
12
7
3
4
62'

Alba przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Sevilli.

22
7
3
3
3
61'

Messi próbował strzelać z ostrego kąta. Wywalczył rzut rożny.

16
9
4
2
3
58'

Piłka w siatce, ale gola nie ma. Coutinho był na spalonym.

3
2
9
18
27
56'

Dwa szybkie ciosy sprawiły, że Sevilla musi zdobyć dwa gole, by awansować do półfinału Pucharu Króla.

31
18
8
5
3
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergi Roberto. Asystował mu Lionel Messi. Kontra Barcelony zakończona golem. Messi wyłożył piłkę Sergiemu Roberto, a ten mocnym strzałem zdobył czwartego gola dla swojej drużyny.

108
61
11
5
6
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Luis Suarez. Kaptialna akcja Barcy. Suarez dograł w pole karne, a tam Coutinho strzałem głową pokonał bramkarza.

118
72
13
6
8
50'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego. Sędzia przerwał akcję.

11
2
6
4
4
49'

Coutinho sfaulował Banegę przed polem karnym. Będzie szansa dla gości.

2
2
6
9
11
46'

Zaczynamy drugą połowę.

20
7
2
1
1
Kto awansuje do kolejnej rundy Pucharu Króla?
Sevilla FC
18
8
3
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

21
9
4
1
2
44'

Po wrzutce z rzutu rożnego blisko strzelenia gola był Pique. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

12
10
3
14
10
44'

Strzał Suareza został zablokowany. Barca wywalczyła tylko rzut rożny.

16
12
5
6
5
42'

Akcja Sevilli przerwana. Sarabia był na spalonym.

20
9
2
1
3
40'

Nieudany strzał Messiego z rzutu wolnego. Piłka przeleciała kilka metrów nad poprzeczką.

6
5
11
11
21
39'

Suarez sfaulowany w okolicach narożnika pola karnego. Będzie okazja dla gospodarzy.

22
8
5
3
4
36'

Alba dograł do Coutinho. Jego szarża została przerwana w polu karnym.

10
3
4
6
19
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Carrico.

23
12
4
2
3
34'

Silva w polu karnym szukał jednego z kolegów, ale dograł do obrońcy Barcelony.

20
11
4
1
3
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Arthur. Ależ błąd bramkarza! Świetne zagranie Arthura w kierunku Rakiticia. Ten urwał się spod opieki obrońców i lekko trącił piłkę. Soriano wyszedł z bramki, ale w żaden sposób nie przeszkodził Rakiticiowi.

15
30'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Roque Mesa.

Sevilla FC
26
10
5
4
6
30'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Luis Suarez.

14
6
7
15
20
28'

Barcelona w natarciu. Soriano obronił groźny strzał Messiego.

17
8
5
7
8
27'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Ever Banega! Cillessen obronił jedenastkę. Holender bohaterem FC Barcelona!

97
60
16
6
18
26'

Jedenastka dla gości!

15
11
7
12
35
25'

Sędzia sprawdza, czy Sevilli należy się rzut karny. Faulowany był Mesa.

7
5
4
6
16
24'

Tym razem Cillessen świetną interwencją uratował swój zespół przed stratą gola. Strzelał Silva, a Cillessen obronił jego uderzenie. Piłka następnie odbiła się od słupka.

22
6
1
1
3
23'

Cillessen pewnie złapał piłkę po dograniu ze skrzydła.

18
5
1
3
2
20'

Niecelny strzał Suareza.

6
4
7
12
11
18'

Mogło być 2:2 w dwumeczu! Messi uderzył z dwunastu metrów, piłka odbiła się od obrońcy i zmyliła Soriano. Bramkarz Sevilli wyciągnął się jak struna i zdołał złapać piłkę.

23
7
8
4
7
18'

Andre Silva faulem przerwał akcję rywali.

3
3
6
2
7
16'

Barcelona jeszcze odważniej atakuje. Sevilla musi uważać.

26
9
4
1
2
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Brazylijczyk strzelił w lewy róg. Jego intencję wyczuł bramkarz, ale nie zdołał obronić strzału.

115
59
7
8
18
12'

Teraz wątpliwości nie ma. Messi sfaulowany w polu karnym i mamy jedenastkę dla gospodarzy.

35
19
5
3
4
11'

Rakitić na tyle niefortunnie wybijał piłkę z własnego pola karnego, że dotknął ją ręką. O karnym nie ma jednak mowy.

12
5
4
1
5
9'

Po rozegraniu rzutu rożnego piłkę chwycił Soriano.

7
4
3
8
7
9'

Mało brakło, by Barcelona objęła prowadzenie po samobójczym golu obrońcy rywali. Jest tylko rzut rożny.

13
10
8
6
6
7'

Groźna akcja Barcelony zakończona zablokowanym strzałem Messiego.

12
12
5
4
3
6'

Sevilla ogranicza się do defensywy i póki co na niewiele pozwala rywalom.

6
6
5
10
8
3'

Od pierwszego gwizdka aktywniejsza jest FC Barcelona. Katalończycy chcą zrobić wszystko, by odrobić straty.