Nie ma gola! Gabriel Jesus! Gallese obronił strzał Jesusa! Wciąż 0:5.

Rzut karny dla Brazylii! Faulował Gallese.

5
3
1
90+1'

Gol! Strzelił Willian. Deklasacji ciąg dalszy. Z okolic linii pola karnego uderzał Willian, piłka po raz piąty w bramce Peruwiańczyków!

Brazylia
15
9
2
2
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
1
1
1
87'

Peruwiańczyków nie stać nawet na uratowanie honoru. Brazylia kontroluje przebieg spotkania.

1
3
84'

Groźnie z woleja przymierzył Edison Flores. Piłka o centymetry minęła bramkę Alissona!

2
1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Advincula.

80'

Akcja Brazylii przerwana. Na spalonym znalazł się Gabriel Jesus.

2
2
2
4
3
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Silva.

1
1
1
3
2
77'

Brazylia. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Willian.

2
1
2
2
4
75'

Do piłki doszedł Jesus. Strzał pewnie obronił bramkarz Peru.

2
1
2
2
2
73'

Dogrywamy mecz. Wszystko już jasne. Brazylia utrzymuje się przy piłce, Peru niewiele potrafi zdziałać.

1
3
1
2
2
70'

Brazylia. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Allan Marques.

2
67'

Peru. Schodzi: Christian Cueva. Wchodzi: Josepmir Ballon.

Josepmir Ballon #7
3
4
2
1
1
64'

Cały czas przeważa Brazylia. Canarinhos zaczynają jednak oszczędzać siły przed kolejnymi meczami.

1
3
60'

I kolejna akcja Brazylii. Strzelał Jesus, piłkę zdołał obronić bramkarz z Peru.

1
58'

Brazylia. Schodzi: Filipe Luis. Wchodzi: Alex Sandro.

3
1
1
2
1
55'

Peru. Schodzi: Paolo Guerrero. Wchodzi: Christopher Gonzalez.

Christopher Gonzalez #23
2
1
54'

Gol! Strzelił Dani Alves. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Alves. Piłka po raz czwarty w bramce Peru!

18
14
5
2
2
51'

Nie zmienia się obraz meczu. Dominuje Brazylia, która szuka okazji na kolejne gole.

2
1
48'

Od początku 2. połowy przeważa Brazylia. Peru w defensywie, niewiele potrafi zdziałąć w ofensywie.

4
2
1
46'

Rozpoczęła się 2 połowa meczu.

3
1
1
46'

Peru. Schodzi: Yoshimar Yotun. Wchodzi: Edison Flores.

20:34

3
2
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
2
1
1
1
44'

W końcu przed dobrą okazją Peru. Strzał Trauco, ale na posterunku Alisson.

2
1
1
1
1
42'

Brazylia wysoko prowadzi, gra na dużym luzie i szuka kolejnych trafień. A Peru? Jak Polacy z Hiszpanami, a może trochę lepiej.

1
1
1
1
2
39'

Pokazał się Gabriel Jesus, piłka minęła bramkę zespołu Peru.

1
1
1
1
2
36'

I kolejna okazja przed Brazylią. Po rzucie rożnym uderzał Thiago Silva, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

1
32'

Gol! Strzelił Everton Soares. Peru na kolanach. Strzał z okolic linii pola karnego i piłka po raz trzeci wpadła do bramki. Dużo lepiej przy płaskim uderzeniu w kierunku bliższego słupka powinien zachować się bramkarz. 0:3!

Brazylia
13
9
30'

Starają się wykreować zagrożenie pod bramką Brazylijczyków gracze z Peru. Przed momentem strzelał Paolo Guerrero, trafił w rywala.

2
1
27'

Ależ było groźnie. Z rzutu wolnego tuż ponad bramką uderzył Paolo Guerrero.

1
1
23'

Kolejna akcja Brazylii. Strzał Evertona świetnie obronił bramkarz. Peru jak na razie nie potrafi poważniej zagrozić rywalom.

2
19'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Indywidualna akcja Firmino, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Wcześniej golkiper tak wybijał piłkę, że trafił w Brazylijczyka. Futbolówka następnie odbiła się od słupka i ponownie dotarła do Firmino. 0:2!

17
12
5
3
3
17'

Żółtą kartkę otrzymał Yoshimar Yotun.

16'

Brazylia prowadzi, Peru ma niewiele do powiedzenia.

2
13'

Gol! Strzelił Casemiro. Po dośrodkowaniu z rogu do piłki w polu karnym doszedł Casemiro i strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce. Doszło do małego zamieszania tuż przed linią, najwięcej sprytu zachował Casemiro. 0:1!

Brazylia
16
9
2
2
2
10'

2
8'

Akcja Peru. Strzelał Advincula, ale piłka minęła bramkę w bezpiecznej odległości.

1
1
2
6'

Uwidoczniła się przewaga Brazylijczyków. Jednak niewiele z tego wynika.

2
2
1
3'

Spokojny początek meczu. Sporo niedokładności w grze obu zespołów.