3
90'

Chile. Schodzi: Gonzalo Jara. Wchodzi: Nicolas Castillo.

89'

Jonathan Rodriguez zwija się z bólu po boisku po niebezpiecznym ataku Igora Lichnovskiego.

1
1
85'

Mało czasu zostało reprezentacji Chile na wyrównanie. Było celne uderzenie Alexisa Sancheza z kilkunastu metrów, ale prosto w dobrze ustawionego Fernando Muslerę.

2
84'

Urugwaj wywalczył przewagę.

1
82'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Federico Valverde.

Urugwaj na prowadzeniu! W końcówce regulaminowego czasu Edinson Cavani skrył się między obrońcami reprezentacji Chile i perfekcyjnie główkował na 1:0 po wrzutce Federico Valverde. Stracili koncentrację La Roja i w wirtualnej tabeli znaleźli się za Celestes.

1
80'

Bardzo duże zamieszanie wprowadził "kogut" na boisku.

1
1
77'
75'

Po wizycie "koguta" żywe dyskusje między zawodnikami i arbitrem.

3
74'

Człowiek z maską koguta na murawie.

3
73'

Coraz mniej czasu mają Celestes.

3
1
1
1
1
71'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego interweniował na przedpolu Fernando Muslera.

3
1
1
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Giovanni Gonzalez za faul na Alexisie Sanchezie.

1
70'

Fenomenalna szansa na gola dla Chile! Jose Maria Gimenez interweniował na linii bramkowej po strzale głową Paulo Diaza. Odnalazł się w zamieszaniu pomocnik Bologni FC, ale nie zaskoczył doświadczonego stopera

3
1
1
1
1
66'

Ponownie sfaulowany Edinson Cavani, który musi cofać się głęboko po futbolówkę. Reprezentacja Urugwaju stara się narzucić swoje warunki Chilijczykom, ale ci są agresywni i nieustępliwi.

4
3
2
2
2
64'

Zagotowali się kibice po starciu z udziałem Edinsona Cavaniego. Piłkarze tym razem spokojniejsi i grę wznowił od rzutu wolnego Urugwaj.

3
3
1
1
1
61'

Coraz mniej klarownych sytuacji podbramkowych. Bezbramkowy wynik jest teoretycznie bardziej korzystnym rezultatem dla Chile.

2
2
1
1
1
59'

Gabriel Arias interweniował skutecznie po dośrodkowaniu Martina Caceresa z lewego skrzydła.

2
2
1
1
1
57'

Alexis Sanchez domagał się rzutu karnego za zagranie ręką Diego Godina. Co prawda zawodnik reprezentacji Urugwaju trącił piłkę niedozwoloną częścią ciała, ale zdaniem sędziego wszystko było zgodne z przepisami. Został La Roja korner, po którym nie udało się wepchnąć piłki do bramki.

1
1
54'

Chile. Schodzi: Gary Medel. Wchodzi: Igor Lichnovsky.

50'

Paulo Diaz podłączył się do ataku, ale nie miał swobody po podaniu Eduardo Vargasa i sfaulował zastawiającego futbolówkę Giorgiana De Arrascaetę.

2
1
48'

Diego Godin główkował z bliska w Gabriela Ariasa. Błyskawicznie, ale niecelnie odpowiedział zza pola karnego Alexis Sanchez.

1
1
1
1
1
46'

Gra wznowiona.

1
1
1
1
1
46'
00:52

Za moment druga połowa.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
2
2
45'

Doliczona minuta.

1
43'

Martin Caceres polował na piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niewiele zabrakło zawodnikowi Juventusu, żeby wpakował futbolówkę z bliska do sieci.

1
42'

Ostatnie minuty rywalizacji w pierwszej połowie. Dotychczas najgroźniejsze w tym spotkaniu były uderzenie z dystansu Charlesa Aranguiza, a także szarża w polu karnym Luisa Suareza.

1
39'

Sporo wrzutek w pole karne reprezentacji Urugwaju. Muszą solidnie popracować w powietrzu Diego Godin oraz Jose Maria Gimenez.

1
1
36'

Nieporozumienia po obu stronach boiska. W założeniu ostatnie podanie do strzelca zostało zatrzymane przez defensora.

1
1
33'

Przewinienie na Martinie Caceresie, który próbował zorganizować się do ataku po podaniu wycofanego Edinsona Cavaniego.

1
1
32'

Jeszcze kwadrans walki w pierwszej połowie.

1
1
30'

Składało się do strzału kilku podopiecznych Reinaldo Ruedy. Wszyscy zostali zablokowani w gąszczu obrońców w błękitnych koszulkach.

1
26'

Erick Pulgar wybił piłkę zmierzającą w kierunku Luisa Suareza po wrzutce Nicolasa Lodeiro. Urugwaj miał kolejny korner, po którym tym razem nie było zagrożenia dla Chile.

1
1
23'

Jeszcze korner i było gorąco. Chilijczyków ratował sędzia, który gwiznął faul na Gabrielu Ariasie.

1
22'

Luis Suarez szarżował w polu karnym La Roja. Ekspresowa akcja Urugwaju i napastnik Barcelony wybiegł sam na sam z Gabrielem Ariasem. Nie dał się położyć Chilijczyk i na raty powstrzymał doświadczonego przeciwnika.

1
1
19'

Coraz lepsi w tym meczu reprezentanci Urugwaju. Luis Suarez uruchomił będącego blisko linii pola karnego Giorgiana De Arrascaete, który huknął nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Gabriela Ariasa.

1
1
18'

Kwadrans za piłkarzami na Maracanie.

1
1
16'

Uspokoili sytuację Celestes i zaczęło mniej gotować się pod bramką Fernando Muslery.

1
1
13'

Kolejna wrzutka pod bramkę reprezentacji Urugwaju. Alexis Sanchez tym razem odszukał Eduardo Vargasa, którego delikatne strącenie wyłapał bez problemu Fernando Muslera.

1
11'

Początek ze wskazaniem na Chilijczyków, którzy wymieniają podania na połowie przeciwnika. Mocne uderzenie z dystansu Charlesa Aranguiza obronił z trudem Fernando Muslera.

1
1
9'

Chytra wrzutka w pole karne Urugwaju. Celestes ratowali się wybiciem piłki na korner sprzed nosa próbującego oddać strzał Eduardo Vargasa.

1
1
7'

Próba rozegrania kombinacyjnego ataku na lewym skrzydle. Trochę pogubili się La Roja i ich akcja zakończyła się rozpaczliwym strzałem Alexisa Sancheza. Piłka przeleciała ponad bramką Fernando Muslery.

1
1
4'

Zderzenie Diego Godina z Eduardo Vargasem. Skuteczny w turniejach Copa America napastnik reprezentacji Chile starał się włączyć w rozegranie piłki, na co nie pozwolił doświadczony Urus.

1
1
2'

Chile w czerwonych koszulkach, niebieskich spodenkach i białych getrach. Urugwaj w błękitno-czarnych strojach.

2
1
1
Czy reprezentacja Chile wygra mecz z Urugwajem?
1
00:33

Dobiega końca rozgrzewka w Rio de Janeiro.

1
00:33

Drużyny przystępują do meczu w silnych, choć nie w galowych składach. Po stronie Chile zabraknie Arturo Vidala i Jeana Beausejoura. Selekcjoner Urugwaju nie może skorzystać z kontuzjowanego Lucasa Torreiry i po raz drugi w turnieju musiał wymienić środkowego pomocnika. Tym razem zagra Federico Valverde.

1
1
00:33

Wybrańcy Reinaldo Ruedy.

00:14

Do konfrontacji dnia w Copa America dojdzie na Marakanie.

00:14

Celestes rozpoczęli grę w Copa America od efektownego zwycięstwa 4:0 z Ekwadorem. W drugim spotkaniu z Japonią byli już zdecydowanie mniej przekonujący i zremisowali 2:2.

1
1
1
00:14

Chile zagra z Urugwajem o pierwsze miejsce w grupie C. Na razie w tabeli prowadzą La Roja dzięki zwycięstwom 4:0 z Japonią oraz 2:1 z Ekwadorem. Mają dwa punkty więcej niż podopieczni Tabareza.