Mistrzostwa świata U-20 2019: Grupa A
23 maj 2019 18:00
90+1'

Seria uderzeń Senegalczyków. Piłka trafiła w słupek, następnie w ofiarnie interwenującego defensora, a był na posterunku również bramkarz. Nie udało się Amadou Sagni wepchnąć piłki do bramki po raz czwarty.

1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

87'

Piłka została zatrzymana przez Tahitańczyków po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie udało się jej jednak dobrze wybić, a sprowokowany do uderzenia z dystansu Souleymane Aw huknął nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką. Zapachniało widowiskowym golem.

1
1
1
1
83'

Ousseynou Niang mógł błyskawicznie po pojawieniu się na boisku strzelić gola. Pozycja zmiennika była niewygodna i nie potrafił z niej przymierzyć między słupki.

82'

Senegal U-20. Schodzi: Dion Lopy. Wchodzi: Ousseynou Niang.

wchodzi Wchodzi
Ousseynou Niang #15
schodzi Schodzi
Dion Lopy #17
82'

Tahiti U-20. Schodzi: Mauri Heitaa. Wchodzi: Etienne Tave.

Etienne Tave #5
Mauri Heitaa #11
80'

Sporo przerw w ostatnich minutach spotkania. Uśpieni Senegalczycy pozwolili przeciwnikom na przeprowadzenie ataku oskrzydlającego. Po dośrodkowaniu interweniował ich bramkarz.

komentarz

1
75'

Tahiti U-20. Schodzi: Terai Bremond. Wchodzi: Tehauarii Holozet.

Tehauarii Holozet #15
Terai Bremond #6
75'

Senegal U-20. Schodzi: Ibrahima Niane. Wchodzi: Dia Ndiaye.

Dia Ndiaye #9
Ibrahima Niane #14
75'

Senegal U-20. Schodzi: Youssouph Badji. Wchodzi: Ibrahima Drame.

Ibrahima Drame #10
Youssouph Badji #19
72'

Wybiegali do kontrataku zawodnicy z Tahiti. Wydawało się, że będzie okazja do strzelenia gola honorowego, tyle że akcja zakończyła się zanim się na dobre rozkręciła.

70'

Z powodu kontuzji Senegal musi grać w dziesięciu. Nie przeszkadza to zawodnikom z Afryki wymieniać podań.

1
66'

Ibrahima Niane nie popisał się w polu karnym przeciwnika. Był w doskonałym położeniu po sprawnym ataku Senegalu, ale przestrzelił i nie powiększył przewagi. Na razie tylko Amadou Sagna potrafi strzelić gola.

1
1
1
65'

Roonui Tehau ma problem ze zdrowiem w polu karnym Senegalu.

1
1
64'

Tahiti U-20. Schodzi: Yann Vivi. Wchodzi: Tutehau Tufariua.

Tutehau Tufariua #14
Yann Vivi #8
63'

Amadou Ciss zatańczył z piłką blisko linii pola karnego, ale na koniec nie wiedział, co z nią zrobić i dośrodkował do koszyczka bramkarza.

61'

Pełny spokój. Kibice w Lublinie i w Dakarze już zrelaksowani.

1
1
1
59'

Cavin Diagne nie stwarza zagrożenia swoimi uderzeniami z dystansu. Ponownie piłka poszybowała w trybuny stadionu w Lublinie.

56'

Niezły pomysł na wykonanie rzutu rożnego, jednak Tahitańczykom nie udało się oddać soczystego uderzenia po dośrodkowaniu.

1
1
53'

Ibrahima Niane miał uruchomić będącego dobrze ustawionego w polu karnym Youssoupha Badjiego, jednak za długo zwlekał z podaniem i trafił w rozpaczliwie powracającego przeciwnika.

1
1
1
komentarz

50'

Gol! Strzelił Amadou Sagna.

Hat-trick Amadou Sagni. Mocne uderzenie z bliska po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Łatwo rozmontowana została defensywa z Tahiti, a jeden z zawodników z czerwonym stroju jeszcze "asystował" pierwszoplanowemu zawodnikowi spotkania.

Amadou Sagna #7
Senegal U-20
9
3
1
1
47'

Moana Pito poradził sobie z zagraniem z rzutu wolnego. Dzięki temu, że piłka poszybowała prawie dokładnie tam gdzie stał, miał okazję do zaprezentowania kolejnej parady.