(0:1)
Zakończony
Kolumbia U-20
90+2'

Gol! Strzelił Luis Sandoval. Carbonero ruszył na naszą bramkę, zrobił z naszych obrońców wiatrak. Strzał odbił Majecki, do piłki doszedł Sandoval i... także wkręcił w murawę defensorów. Strzału w okienko Majecki nie był w stanie obronić. 0:2!

Luis Sandoval #9
89
43
20
31
61
90+1'

Kolumbia U-20. Schodzi: Andres Reyes. Wchodzi: Carlos Teran.

11
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

20
11
8
11
8
90'

Reyes leży w kole środkowym, to skurcze złapały Kolumbijczyka.

9
13
8
11
11
90'

Końcówka meczu. Nie jesteśmy w stanie podejść pod pole karne rywala.

13
14
6
17
19
87'

Bednarczyk prawdopodobnie dośrodkował. Wyszło z tego "coś", nawet nie centro-strzał. Taki potworek. Od bramki Kolumbia.

17
24
10
9
18
86'

Końcówka meczu, przegrywamy, a rywale... rozgrywają piłkę na naszej połowie.

12
19
4
6
21
85'

Znowu obrona niepewna, zagranie do Majeckiego bardzo słabe. Bramkarz w ostatniej chwili zdążył wybić piłkę.

8
11
5
8
16
84'

Strzał sprzed pola karnego Makowskiego poszybował ponad bramką. Najgorsze jest to, że po twarzach naszych graczy nie widać nadziei na możliwość doprowadzenia do remisu.

10
10
5
11
19
82'
82'

Carbonero "urwał" z ostrego kąta, piłka odbiła się od słupka!

16
12
7
7
19
80'

A Kolumbia konkretniej. Przed momentem znowu musiał być czujny Majecki. Strzał Sandovala był jednak niecelny.

14
10
5
9
21
79'

Pomysł Polaków na zaskoczenie rywala? Podanie do obrońcy i... tzw. laga pod bramkę rywala.

9
78'

Kolumbia U-20. Schodzi: Ivan Angulo. Wchodzi: Johan Carbonero.

3
76'

Po kilku minutach lepszej gry Polaków ponownie więcej do powiedzenia mają Kolumbjczycy.

6
6
2
4
10
73'

Po dośrodkowaniu z rogu głową uderzał Bednarczyk, źle trafił w piłkę i bramkarz złapał futbolówkę. Cuda się zdarzają, może uda się nam zaskoczyć rywala. Nie takie rzeczy działy się w piłce nożnej.

9
72'

Płasko w pole karne dogrywał Bednarczyk, jednak tam stał tylko rywal.

10
6
2
3
8
72'

Kontra Kolumbijczyków, Sandoval w polu karnym zakręcił obrońcami, strzał zdołał odbić Majecki.

13
7
2
1
1
69'

Zylla prostopadle do Steczyka, jednak zbyt mocno i piłkę przejął bramkarz rywala.