(1:0)
Zakończony

Kolumbia U-20

90+2'

Po indywidualnej akcji na uderzenie z dystansu zdecydował się Ousseynou Niang. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
90'

Doliczone trzy minuty.

1
90'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka dotarła do Ibrahima Drame. Ten oddał mocny, ale niecelny strzał.

89'

Będzie rzut wolny dla Senegalu. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Kolumbii.

1
1
1
87'

Kolumbijczycy jeszcze szukają okazji na gola.

1
komentarz

85'

Gol! Strzelił Dion Lopy. Dion Lopy spokojnie zmylił bramkarza i skierował piłkę do bramki. 2:0 prowadzi Senegal!

Dion Lopy #17
5
2
3
4
2
83'

Rzut karny dla Senegalu! Fauolowany był Ousseynou Niang.

4
2
2
1
1
82'

Znamy już skład reprezentacji Polski na mecz z Tahiti

2
2
82'

Senegal U-20. Schodzi: Ibrahima Niane. Wchodzi: Ibrahima Drame.

wchodzi Wchodzi
Ibrahima Drame #10
schodzi Schodzi
Ibrahima Niane #14
80'

Po dośrodkowaniu w pole karne świetny strzał głową oddał Ibrahima Niane. Bardzo dobrze obronił jednak bramkarz Kolumbii.

80'

Senegal U-20. Schodzi: Amadou Ciss. Wchodzi: Faly Ndaw.

Faly Ndaw #18
Amadou Ciss #20
77'

Senegalczycy nie zamierzają się bronić tylko rozgrywają piłkę na połowie Kolumbii.

76'

Uderzenie z dystansu jednego z Senegalczyków. Strzał został jednak zablokowany.

1
74'

Kolumbia U-20. Schodzi: Juan Hernandez. Wchodzi: Andres Amaya.

Andres Amaya #18
Juan Hernandez #10
1
72'

Senegal U-20. Schodzi: Amadou Sagna. Wchodzi: Ousseynou Niang.

Ousseynou Niang #15
Amadou Sagna #7
71'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Kolumbii. Wrzutka jednak zbyt mocna. Nie było zagrożenia pod bramką.

67'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Senegalczyków. To była zła wrzutka, obrońca pewnie wybił piłkę.

1
65'

Kolumbia U-20. Schodzi: Ivan Angulo. Wchodzi: Luis Sandoval.

Luis Sandoval #9
Ivan Angulo #7
64'

Kolumbijczycy rozgrywają piłkę, a Senegalczycy czekają na błąd rywala.

1
60'

Świetną indywidualną akcją popisał się Amadou Sagna. W decydującym momencie zabrakło jednak strzału i Senegalczyk stracił piłkę.

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andres Reyes.

Andres Reyes #3
57'

Mocny strzał z dystansu oddał Brayan Vera. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

55'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Senegalu. Następnie zgranie piłki i zamieszanie przed bramką. Ostatecznie jednak poradzili sobie zawodnicy z Senegalu i wybili piłkę.

1
53'

Znów groźnie w polu karnym Kolumbii. Senegal nie zamierza tylko bronić wyniku.

2
2
52'

Senegalczycy rozgrywają piłkę. Dośrodkowanie w pole karne, do piłki biegł Ibrahima Niane, lecz wrzutka była minimalnie zbyt mocna.

50'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje zawodnik z Senegalu.

1
48'

Szukają okazji na gola piłkarze z Kolumbii. W pole karne dogrywał Luis Sinisterra. Wrzutka jednak minimalnie zbyt mocna.

46'

Początek drugiej połowy

2
3
1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

4
1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cavin Diagne.

Cavin Diagne #4
4
42'

Gra wznowiona.

41'

Kolumbia U-20. Schodzi: Andres Perea. Wchodzi: Johan Carbonero.

Johan Carbonero #20
Andres Perea #6
1
40'

Chwilowa przeewa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Ibrahima Niane.

39'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie z pierwszej piłki strzelał Ibrahima Niane. Dobry mecz tego zawodnika. Jest bardzo aktywny.

39'

Z rzutu wolnego strzelał Souleymane Aw. Bardzo ładny strzał i jeszcze lepsza interwencja Kevina Miera.

1
1
1
2
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Cuesta. Będzie rzut wolny dla Senegalu. Do bramki Kolumbii około 25 metrów. Dobra okazja na strzał.

Carlos Cuesta #2
2
2
3
2
2
37'

Kolumbijczycy przy piłce. Rozgrywają ją w okolicy środka boiska.

3
4
2
2
2
34'

Gol! Strzelił Ibrahima Niane. 1:0 dla Senegalu. Ibrahima Niane zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki.

10
4
2
5
7
34'

Będzie rzut karny. Do strzału szykuje się Ibrahima Niane.

3
2
2
2
4
34'

Jeszcze konsultacja VAR, czy rzut karny powinien być odgwizdany.

2
32'

Rzut karny dla Senegalu! Faulowany przez Andersona Arroyo był Ibrahima Niane.

30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Senegalczyków. Obrońcy pewnie poradzili sobie z wybiciem piłki.

17:21

27'

Senegalczycy konsekwetnie grają w defensywie i rozbijają ataki zawodników z Kolumbii.

25'

Dryblował w polu karnym Kolumbii Amadou Sagna. Wywalczył rzut rożny. Senegalczycy sprawiają bardzo dobre wrażenie.

21'

Po dośrodkowaniu w pole karne ładny strzał głową oddał Ibrahima Niane. Po tym uderzeniu piłka wpadła do bramki, ale sędzia odgwizdał spalonego i gola nie uznał. Analiza VAR potwierdziła słuszność tej decyzji.

19'

Na uderzenie z rzutu wolnego z około 40 metrów zdecydował się Ivan Angulo. Dialy Ndiaye nie dał się zaskoczyć.

1
16'

Dion Lopy dośrodkował w pole karne Kolumbii. Tam Ibrahima Niane ładnie opanował piłkę i oddał mocny strzał. To było niecelne uderzenie, aczkolwiek sytuacja groźna.

13'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Andres Perea. To był jednak strzał niecelny.

2
11'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Andres Reyes. Piłkę lecącą do bramki wybijał jeden z obrońców, trafił w drugiego i ostatecznie niemal na linii bramkowej złapał ją Dialy Ndiaye.

11'

Luis Sinisterra zdecydował się na uderzenie na bramkę. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

3
1
10'

Amadou Sagna wypuścił sobie piłkę i chciał wbiec w pole karne. Zabrakło mu dokładności, ale znów postraszyli rywala Senegalczycy.

1
3
8'

Senegalczycy ciekawie rozegrali rzut rożny. Zagranie tuż przed bramkę, ale jednak jeden z Kolumbijczyków był faulowany i sędzia przerwał grę. Groźna akcja w wykonaniu Senegalu. Było lekkie zamieszanie pod bramką Kolumbii.

2
7'

Senegal nieco śmielej ruszył do ataku. Ibrahima Niane zagrywał piłkę w pole karne Kolumbii i wywalczył rzut rożny.

4'

Kolumbijczycy osiągnęli przewagę i rozgrywają piłkę na połowie rywala. Senegalczycy przjęli jednak piłkę i szukali szybkiego ataku. Zabrakło jednak dokładnego podania.

2'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

17:21

Piłkarze już na boisku. Przed nami hymny.

17:21

Przypomnijmy, że awans do 1/8 finału mistrzostw świata U-20 wywalczą zwycięzcy i wiceliderzy grup, a także najlepsze cztery z sześciu zespołów, które zajmą trzecie miejsca. Polacy o godzinie 20:30 rozpoczną swój mecz z Tahiti.