Steczyk uderzał z bliska, w nogi bramkarza. Napastnik był jednak na spalonym.

6
7
7
90+1'

Kolejne uderzenia Polaków zostały zablokowane. Biało-Czerwoni szukają szóstej bramki.

31
15
7
8
12
90'

Benedyczak dogrywał z prawej strony, jednak zbyt mocno i Steczyk do piłki nie doszedł.

9
6
4
6
16
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

20
11
6
5
6
89'

Łyszczarz uderzał z pola karnego, wysoko ponad bramką.

11
6
7
8
16
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Hennel Tehaamoana.

9
88'

Rwane końcowe minuty meczu. Gra często jest przerywana.

15
7
13
8
11
86'

Bramkarz pozbierał się z murawy, ale widać, że noga go boli.

23
10
9
18
7
85'

Urazu doznał Majecki. Bramkarz skręcił nogę w kolanie.

14
10
18
61
28
85'

Tahiti pod naszą bramką. Szukają premierowego trafienia na mundialu egzotyczni rywale Polaków.

12
7
8
7
17
83'

Tutehau Tufariua sam na sam z Majeckim. Bramkarz jednak końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

22
9
6
3
4
81'

Dośrodkowanie z rogu, pusty przelot zaliczył bramkarz Tahiti, bez konsekwencji.

12
9
9
6
10
80'

Przerwa w grze. Ucierpiał Roonui Tehau.

11
11
7
9
11
79'

Skóraś do Benedyczaka, ten jednak trafił w obrońcę, piłka po chwili odbiła się od słupka. Poprawiał Skóraś, ale również trafił w przeciwnika!

19
13
13
12
11
77'
74'

Gol! Strzelił Adrian Benedyczak. Zylla z pola karnego do Benedyczaka. Pierwszy strzał zablokował obrońca, poprawka znalazła drogę do bramki. 5:0!

138
72
29
13
12
72'

Strzał Benedyczaka w nogi rywala, po chwili Łyszczarz również trafił w przeciwnika. Uderzenie Adriana  Stanilewicza minęło słupek o metr.

18
10
6
5
5
70'

Tahiti U-20. Schodzi: Terai Bremond. Wchodzi: Herehaunui Ferrand.

4
69'

Benedyczak uderzał z pola karnego, mógł podawać. Trafił w nogi "grubego", tzn. bramkarza rywala.

14
10
6
3
5
68'

Polacy cały czas przeważają. Tahiti czeka na błąd naszej drużyny, w ostatnich minutach takowe pojawiły się dwa.

16
8
8
5
5
65'

Tufariua uderzył w boczną siatkę, wcześniej był jednak na spalonym.

17
4
3
6
5
64'

Goście domagali się podyktowania rzutu karnego, jednak Gryszkiewicz nie zagrywał piłki ręką.

21
8
5
3
5
63'

Strzał z dystansu Kasparda, piłka poszybowała ponad bramką.

12
9
6
5
4
62'
61'

Gol! Strzelił Dominik Steczyk. Asystował mu Nicola Zalewski. Pito wybijał piłkę z "piątki" i przewrócił się. Futbolówkę przejęli Polacy, z pola karnego dogrywał Zalewski, a Steczyk głową trafił na 4:0!

121
64
20
6
7
60'

Uderzał sprzed pola karnego Zalewski, ponad poprzeczką.

7
6
7
6
9
59'

Z pola karnego w prawe okienko celował Łyszczarz. Piłka poszybowała ponad bramką rywala.

3
59'

Lewą nogą z dystansu uderzył Adrian Stanilewicz. Daleko od celu.

8
6
3
5
3
58'
57'

Zalewski do Steczyka, a ten z bliska uderzył w bramkarza. Po chwili okazało się, że Polak był na minimalnym spalonym.

6
4
6
3
3
54'

Uderzony w plecy przez rywala został Slisz. Polak dość szybko pozbierał się z murawy.

9
5
4
3
5
52'

Groźny strzał z dystansu Bednarczyka na rzut rożny sparował bramkarz!

13
8
4
4
6
51'

Płaski, ale bardzo słaby strzał sprzed pola karnego Łyszczarza. Piłka w rękach bramkarza.

13
3
3
3
3
50'

Polacy domagali się podyktowania rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z rywali. Sędzia nakazał grać dalej.