25 maj 2019 18:00
komentarz

1
90+1'

Nabil Alioui wyszedł na dobrą pozycję w polu karnym. Bramkarz obronił mocny strzał Francuza.

1
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

1
84'

1
80'

Kolejny błąd Moussy Diaby. Skrzydłowy PSG dał się złapać na spalonym i dośrodkował do Amine'a Gouiriego. Napastnik trafił do siatki, ale sędzia nie uznał trafienia.

2
2
2
1
2
80'

Francja U-20. Schodzi: Michael Cuisance. Wchodzi: Lenny Pintor.

wchodzi Wchodzi
Lenny Pintor #17
schodzi Schodzi
Michael Cuisance #8
2
76'

Arabia Saudyjska U-20. Schodzi: Turki Al-Ammar. Wchodzi: Firas Albirakan.

Firas Albirakan #9
Turki Al-Ammar #10
76'

Arabia Saudyjska U-20. Schodzi: Khalid Al-Ghannam. Wchodzi: Mansour Al Bishi.

Mansour Al Bishi #14
Khalid Al-Ghannam #11
75'

Gol! Strzelił Amine Gouiri. Asystował mu Nabil Alioui.

Błąd bramkarza Arabii Saudyjskiej, który piłkę miał na ręce. Gouiri zrobił pożytek w polu karnym z piłki wycofanej przez Aliouiego. Napastnik oddał techniczny strzał, który po odbiciu się od ręki Al Shammariego wpadł do siatki.

2
73'

Youssouf Fofana wycofał piłkę do Enzo Loiodice. Pomocnik Dijon niecelnie uderzył z dystansu.

71'

Moussa Diaby atakuje, atakuje, ale brakuje mu konkretów. Zawodnik PSG ruszył z bardzo groźną kontrą, jednak w kluczowym momencie nie podał celnie do kolegi.

2
2
1
1
69'

Dan-Axel Zagadou oddał groźny strzał głową, ale piłka przeleciała obok dalszego słupka.

68'

Wciąż aktywny jest Moussa Diaby. Napastnik uderzył lewą nogą, ale piłka odbiła się rykoszetem od rywala na rzut rożny.

1
1
1
66'

Francuzi nie oddają rywalom inicjatywy ani na minutę. Osłabieni Saudyjczycy są skazani wyłącznie na kontrataki, ale i tych mają jak na lekarstwo.

1
62'

Youssouf Fofana przejął piłkę wybitą z pola karnego Saudyjczyków i oddał strzał z dystansów. Pomocnik się nie popisał i uderzył w trybuny.

61'

Saud Abdulhamid okazał się bohaterem swojej drużyny! Obrońca wyręczył bramkarza i zatrzymał strzał Moussy Diaby.

1
1
1
60'

Saudyjczycy przeczekali atak pozycyjny Francuzów i ruszyli z kontrą. Z prawej strony dośrodkował Saud Abdulhamid, ale podanie nie dotarło do żadnego z kolegów.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Basila za faul na Khalidzie Al-Ghannamie.

Thomas Basila #15
55'

Niezłą wytrwałością wykazał się Moussa Diaby. Napastnik do samego końca walczyć, by dobiec za piłką na prawej stronie pola karnego. Było blisko, ale grę wznowi bramkarz Arabii Saudyjskiej.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Nabil Alioui za faul na Ibrahimie Mahnashim.

51'

Tym razem Nabil Alioui się nie popisał. Francuz łatwo stracił piłkę na lewej flance.

48'

Bramkarz Arabii Saudyjskiej popisał się niesamowitym refleksem. Zmiennik Nabil Alioui huknął z woleja z kilku metrów, ale Francuzi wciąż mają tylko jednego gola.

48'

Arabia Saudyjska U-20. Schodzi: Mohammed Al-Shanqiti. Wchodzi: Abdulmohsen Al-Qahtani.