Mistrzostwa świata U-20 2019: Grupa E
28 maj 2019 18:00
90+2'

Moussa Diaby strzelił z ostrego kąta i zatrudnił Marcosa Allena. Po tej akcji Francuzów korner, ale nie zaskoczyli tym razem przeciwnika.

1
90+1'

W doliczonym czasie reprezentacja Francji nadal zajmuje się wymienianiem podań. Panama nie ma energii i ochoty na wysoki pressing.

90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

87'

Panama U-20. Schodzi: Tomas Rodriguez. Wchodzi: Axel McKenzie.

wchodzi Wchodzi
Axel McKenzie #18
schodzi Schodzi
Tomas Rodriguez #16
1
85'

Bezpiecznie dogrywają spotkanie reprezentanci Francji. Faworyt dostał ostrzeżenie i nie chce pozwolić Panamie na stworzenie kolejnych sytuacji podbramkowych.

82'

Amine Gouiri ma dużą ochotę na strzelenie gola. Była druga szansa zmiennika na pokonanie Marcosa Allena. Tym razem trafił w boczną siatkę po dośrodkowaniu Thomasa Basile.

80'

Panama U-20. Schodzi: Jovani Welch. Wchodzi: Efrain Bristan.

Efrain Bristan #7
Jovani Welch #14
1
77'

Angel Orelien miał genialną szansę na strzelenie gola dla Panamy! Pogubili się Francuzi po sprawnej wymianie podań i zmiennik huknął z kilkunastu metrów w spojenie słupka z poprzeczką. Denerwuje się selekcjoner zespołu ze strefy CONCACAF, ponieważ było blisko zranienia przeciwnika.

74'

Panama U-20. Schodzi: Jorge Mendez. Wchodzi: Angel Orelien.

Angel Orelien #10
Jorge Mendez #11
74'

Francja U-20. Schodzi: Enzo Loiodice. Wchodzi: Ibrahima Diallo.

Ibrahima Diallo #14
Enzo Loiodice #6
1
72'

Amine Gouiri chciał zaznaczyć swoją obecnośc na boisku wcześnie zdobytym golem. Już składał się do uderzenia blisko linii pola karnego i w ostatnim momencie wskoczył przed niego przeciwnik.

komentarz

70'

Francja U-20. Schodzi: Moussa Sylla. Wchodzi: Amine Gouiri.

Amine Gouiri #9
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Soyell Trejos za faul blisko własnego pola karnego.

Soyell Trejos #17
Panama U-20
1
1
66'

Alban Lafont wykazał się w bramce reprezentacji Francji. Soyell Trejos wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie wykonał chwyt zawodnik Fiorentiny.

1
1
65'

Ponad 70 procent posiadania piłki przez Francuzów i nie musi się na tym skończyć, ponieważ faworyci spokojnie wymieniają kolejne podania.

63'

Francja U-20. Schodzi: Nabil Alioui. Wchodzi: Lenny Pintor.

Lenny Pintor #17
Nabil Alioui #11
komentarz

61'

Przewinienie blisko pola karnego Panamy, więc Francuzi mieli szansę na strzelenie gola z rzutu wolnego. Miękka wrzutka została zneutralizowana przez zawodników w czerwonych strojach.

58'

Nabil Alioui oddał uderzenie przewrotką. Wyglądało to widowiskowo, jednak po pierwsze napastnik reprezentacji Francji spudłował, a po drugie był na spalonym.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Enzo Loiodice za ostre przewinienie.

Francja U-20
1
52'

Gol! Strzelił Michael Cuisance. Asystował mu Moussa Diaby.

Michael Cuisance #8
4
4
50'

Piłka przeleciała daleko od bramki Albana Lafonta i zainteresowanych oddaniem strzału Panamczyków po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
48'

Nieudana wymiana podań przed polem karnym reprezentacji Panamy. Francuzi muszą budować atak od początku.

1
1
46'

Druga połowa.

17:27

Czy Francuzi powiększą przewagę po przerwie?
1
1
2
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
44'

Gol! Strzelił Dan-Axel Zagadou. Asystował mu Michael Cuisance.

Udało się Francuzom wyjść na prowadzenie zanim sędzia zarządził przerwę. Dan-Axel Zagadou uciekł Panamczykom i dopadł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Delikatnie strącona futbolówka znalazła się w bramce Panamczyków.

Asysta:
4
3
42'

Zamieszanie w polu karnym Francuzów. Pierwsze uderzenie zostało zablokowane przez obrońców, a drugie Jesusa Westa było minimalnie obok bramki Albana Lafonta.

40'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie. Mało do zaoferowania publiczności w Bydgoszczy ma reprezentacja Francji.

38'

Youssouf Fofana zablokowany blisko linii pola karnego reprezentacji Panamy. Nie doczekali się dośrodkowania nieliczni Francuzi obecni w szesnastce przeciwnika.

34'

Francja miała dwie szanse na zdobycie bramki po dośodkowaniu z rzutu rożnego. Wreszcie piłkę złapał na przedpolu Marcos Allen.

33'

Jak na zawołanie reprezentacja Panamy zagroziła Albanowi Lafontowi. Po uderzeniu z dystansu Jorge Mendeza bramkarz Fiorentiny nie miał pewności, że futbolówka nie wpadnie za jego kołnierz. Lafont mocno obsztorcował swoich obrońców.

32'

Można krytykować Francuzów, ale jeszcze gorzej wygląda ofensywa Panamczyków, którzy mają problem ze zbliżeniem się w okolicę bramki Albana Lafonta.

27'

Evan Ndicka podłączył się do ataku reprezentacji Francji na lewym skrzydle. Po jego płaskim podaniu szansę na oddanie strzału z kilkunastu metrów miał Moussa Sylla, jednak nie znalazł miejsca w tłumie Panamczyków.

26'

Kolejne ataki reprezentacji Francji. Jej zawodnicy wymieniają podania w bezpiecznej dla Panamczyków odległości od ich bramki.

24'

Podniosła się temperatura w polu karnym reprezentacji Panamy, ale trudno było mówić o temperaturze wrzenia.

21'

Beznadziejne dośrodkowanie Jesusa Westa z prawego skrzydła i Albanowi Lafontowi nie pozostało nic ponad odprowadzenie piłki wzrokiem poza boisko.

20'

Trochę zbyt monotonnie reprezentanci Francji. W ostatnich minutach drużyna z zachodu Europy miała problem ze stworzeniem sytuacji podbramkowych. Grający w czerwonych strojach Panamczycy nie wyglądają na spanikowanych.

17:27

14'

Ciąg dalszy naporu reprezentacji Francji. Marcos Allen interweniował po raz pierwszy w bramce kopciuszka po ostrym dośrodkowaniu Moussy Sylli.

1
1
1
1
1
10'

Nabil Alioui szarżował w narożniku pola karnego. Trwało to trochę za długo i Panamczycy zdążyli osaczyć samotnika w granatowej koszulce.

8'

Francuzi w posiadaniu piłki i budują zamek na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Panama broni się głęboko i stara się zbudować mur nie do przejścia.

5'

Youssouf Fofana autorem pierwszego strzału w tym spotkaniu. Futbolówka uciekła młodemu Francuzowi poza lustro bramki.

3'

Wstrzelenie w pole karne reprezentacji Panamy. Mieli szczęście młodzi piłkarze ze strefy CONCACAF, że zabrakło zawodnika potrafiącego zakończyć akcję Francuzów uderzeniem.