1
1
90+5'

Gol! Strzelił Ousmane Diakite. Asystował mu Mohamed Camara.

Bramka kontaktowa w czasie doliczonym. Kilku zawodników starało się oddać strzał do sieci po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wreszcie zrobił to Ousmane Diakite.

5
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Sekou Koita za ostry atak na będącego bez piłki przeciwnika.

1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
1
1
89'

Ibrahima Kone postanowił wziąć sprawę w swoje ręce i podnieść leżącego na boisku przeciwnika. Przeciwnikom oraz sędziemu nie spodobała się taka samowolka.

87'

Gol! Strzelił Amine Gouiri. Asystował mu Yacine Adli.

Zmiennik już przydał się drużnie. Po błyskotliwym rajdzie wybiegł sam na sam z bramkarzem, spokojnie posłał go na łopatki i kopnął piłkę do odsłoniętej siatki. Asystował inny dubler Yacine Adli.

Amine Gouiri #9
8
4
4
2
1
84'

Mali U-20. Schodzi: Boubacar Traore. Wchodzi: Ousmane Diakite.

2
84'

Francja U-20. Schodzi: Mickael Cuisance. Wchodzi: Amine Gouiri.

Mickael Cuisance #8
2
2
1
1
1
82'

Zbyt agresywna próba odebrania piłki Francuzom. Gwizdek sędziego i po zmianach wznowi grę drużyna z Europy.

1
1
1
1
1
80'

Zostało 10 minut regulaminowego czasu i na razie nie zanosi się na jeszcze jeden zryw reprezentacji Mali. Nie można jednak skreślać nieprzewidywalnych zawodników z Afryki.

1
1
1
1
1
78'
2
1
1
1
1
75'

Trójkolorowi na połowie przeciwników. Moussa Sylla strzelił z ostrego kąta obok bramki reprezentacji Mali.

1
1
1
1
1
72'

Dobre minuty reprezentantów Francji. Mickael Cuisance oddał uderzenie zza pola karnego nieznacznie obok bramki Youssoufa Koity.

1
1
1
1
1
70'

Po drugim golu reprezentacja Francji kontroluje wydarzenia i nie pozwala przeciwnikom na stwarzanie sytuacji podbramkowych. Aktualnie bohaterowie widowiska zajmują się kłótniami, a czas pracuje na korzyść faworyta.

1
1
1
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Camara za bezpardonowe przewinienie.

Mali U-20
2
2
1
1
1
65'

Gol! Strzelił Moussa Diaby.

Mocne uderzenie z rzutu karnego w prawy narożnik. Bramkarz znał intencję strzelca, ale nie zdołał zatrzymać szybko szybującej do sieci piłki.

7
4
2
1
1
64'

Rzut karny dla reprezentacji Francji po zagraniu ręką Clementa Kanoute.

1
61'

Moussa Sylla wbiegł przebojowo w pole karne reprezentacji Mali, zgubił wszystkich obrońców, po czym strzelił po ziemi nieznacznie obok słupka. Po raz pierwszy w drugiej połowie tak mocno zapachniało zmianą wyniku.

1
59'

Tym razem ucierpiał Ibrahima Kone w powietrzu. Mnóstwo przerw spowodowanych urazami i drużyny mają problem ze złapaniem rytmu.

57'

Mali U-20. Schodzi: Boubacar Konte. Wchodzi: Mamadou Traore.

Mamadou Traore #10
Boubacar Konte #11
1
1
55'

Trochę brakuje sytuacji podbramkowych w drugiej części meczu. Selekcjoner reprezentacji Mali przygotowuje zmiennika.

53'

Evan N'Dicka ma problem ze zdrowiem po starciu w powietrzu z Ibrahimą Kone.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Ibrahima Kone za faul w powietrzu.

Ibrahima Kone #9
Mali U-20
50'

Francuzi rozpoczęli spokojniej niż pierwszą połowę i wymienili podania w środkowej strefie boiska.

48'

Rzut wolny dla Mali. Mocne dośrodkowanie wybite przez Sambou Sissoko pod nogi Sekou Koity, który huknął zza pola karnego wyraźnie obok bramki Ilana Mesliera.

1
1
1
46'

Druga połowa.

16:55

Czy Francja odzyska prowadzenie po przerwie?
45+2'

W doliczonym czasie była szansa na gola dla Francji po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Poradzili sobie gracze z Afryki i zablokowali wszystkich atakujących przeciwników.

45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

43'

Ibrahima Kone nie doszedł do piłki po płaskim dośrodkowaniu. Szybszy od napastnika reprezentacji Mali okazał się Ilan Meslier.

39'

Więcej strzałów oddali dotychczas reprezentanci Mali, ale tych celnych Francuzi. Trójkolorowi są nieco konkretniejsi, kiedy przychodzi do finalizowania ataków.

2
2
37'

Mickael Cuisance domaga się żółtej kartki dla przeciwnika. Sędzia z Hondurasu uspokaja protestującego poszkodowanego, a nie krewkiego faulującego.

1
1
34'

Youssouf Koita złapał piłkę po wrzutce z rzutu wolnego i sytuacyjnym uderzeniu Evana N'Dicki. Miał szczęście golkiper reprezentacji Mali, że strzał był prawie w sam środek bramki.

16:55

31'

Żółtą kartkę otrzymał Youssouf Fofana kilka sekund po wejściu z ławki rezerwowych na boisko.

Youssouf Fofana #18
31'

Francja U-20. Schodzi: Jean-Clair Todibo. Wchodzi: Youssouf Fofana.

28'

Trochę zwolnili piłkarze. Zamiast atakować bramkę przeciwnika, zaczęli poniewierać się i faulować.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Fode Konate za ostre przewinienie.

Fode Konate #4
Mali U-20
25'

Francuzi nie mają łatwego zadania, kiedy mają powstrzymywać ataki błyskotliwych, nieprzewidywalnych reprezentantów Mali.

1
21'

Ibrahima Diallo interweniował w bocznym sektorze boiska i nie pozwolił zawodnikom z Afryki na kontynuowanie ataku oskrzydlającego.

1
1
1
1
1
19'

Fode Konate próbował odebrać piłkę Francuzowi blisko chorągiewki boiska. Sędzia nie pozwolił na dokończenie pojedynku i gwizdnął przewinienie Malijczyka.

16'

Żywiołowo rozpoczęło się to spotkanie. Są sytuacje podbramkowe, są gole.

14'

Gol! Strzelił Sekou Koita. Asystował mu Fode Konate.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź reprezentacji Mali. Francja straciła pierwszego gola na polskich boiskach. Sekou Koita pokonał Ilana Mesliera uderzeniem z kilkunastu metrów.

7
12'

Gol! Strzelił Mickael Cuisance. Asystował mu Nabil Alioui.

Francuzi na prowadzeniu. Atakowali Malijczycy, ale to bardziej dojrzała i lepiej zorganizowana drużyna z Europy strzeliła gola. Mickael Cuisance huknął z półwoleja pod poprzeczkę.

1
11'

Jean-Clair Todibo powrócił na boisko.

10'

Ibrahima Kone strzelił w poprzeczkę z kilkunastu metrów! Nadal brawurowo poczynają sobie na boisku reprezentanci Mali, którzy potrafią szybkimi atakami rozmontować defensywę Francuzów.

8'

Jean-Clair Todibo opatrywany poza boiskiem i jeden z rezerwowych Francuzów ruszył do rozgrzewki. Zanosi się na zmianę spowodowaną urazem.

6'

Sekou Koita starał się rozegrać kombinacyjny atak blisko pola karnego reprezentancji Francji. Poradzili sobie ciasno ustawieni obrońcy faworyta.

4'

Grający w żółtych strojach reprezentanci Mali rozpoczęli odważnie, ale jeszcze nie zorganizowali trudnego egzaminu Ilanowi Meslierowi.

2'

Pierwszy strzał ostrzegawczy Ibrahimy Kone. Po wrzutce z rzutu wolnego posłał głową balonika do koszyczka bramkarza reprezentacji Francji.

Czy reprezentacja Francji wygra mecz z Mali?

16:55

W sierpniu 2011 roku reprezentacja Francji do lat 20 zwyciężyła 2:0 z Mali. Drużyna z Afryki potrzebuje minimum punktu, żeby zagwarantować sobie awans z drugiego miejsca. Zagraża jej jeszcze delikatnie Panama.

1
1
16:55

Młodzi piłkarze z Mali mają na koncie cztery punkty. Po zremisowanym 1:1 meczu z Panamą drużyna z Afryki rozegrała dramatyczne starcie z Arabią Saudyjską, które wygrała 4:3.

16:55

Reprezentacja Francji ma już zagwarantowany awans z grupy E. W ostatnim meczu w niej zmierzy się z wiceliderem Mali. Trójkolorowi jeszcze nie stracili gola na polskich boiskach.