25 maj 2019 15:30
komentarz

1
90+3 '

Portugalczycy odpychają rywali od własnej bramki. Zawodnicy z Europy mają inicjatywę i konstruują atak pozycyjny.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
89'

Portugalia U-20. Schodzi: Francisco Trincao. Wchodzi: Nuno Santos.

wchodzi Wchodzi
Nuno Santos #77
schodzi Schodzi
87'

Korea Południowa U-20. Schodzi: Taehyeon Hwang. Wchodzi: Lee Sang-Jun.

Lee Sang-Jun #17
Taehyeon Hwang #2
85'

Sporna sytuacja w polu karnym Koreańczyków. Rafael Leao po kontakcie z rywalem padł w polu karnym. Według arbitra nie było faulu.

1
82'

Portugalia U-20. Schodzi: Miguel Luis. Wchodzi: Nuno Pina Nunes.

Nuno Pina Nunes #6
Miguel Luis #10
81'

Kang-in Lee groźnie dośrodkował z prawej strony. Na podanie czekało już dwóch Koreańczyków, ale refleksem wykazał się Diogo Leite i wybił piłkę.

1
78'

Cho Youngwook postraszył w polu karnym! Napastnik mocno uderzył głową, ale piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

2
77'

Koreańczycy dalej nieskuteczni. Groźna akcja na prawej stronie pola karnego, ale nie zrozumieli się dwaj napastnicy. Na ich szczęście będzie rzut rożny.

1
73'

Portugalia U-20. Schodzi: Jota. Wchodzi: Pedro Neto.

Jota #7
2
1
72'

Co za pomyłka Gedsona  Fernandesa! Zamieszanie w polu karnym Koreańczyków, bramkarz zdezorientowany, a pomocnik dostaje piłkę jak na tacy. Zawodnik Benfiki uderzył mocno, ale niecelnie.

70'

Jota pokusił się o strzał z pierwszej piłki. Portugalczyk uderzył z linii 16 metra, ale trafił w trybuny.

1
67'

Na co czekają Koreańczycy? Dobra kontra wyprowadzona po stracie Portugalczyków. Znowu na prawej flance postraszył Um Won-Sang, który tym razem celnie dośrodkował. Cho Youngwook koszmarnie skiksował i nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym mimo dobrej pozycji.

1
1
66'

Portugalczycy nie postraszyli z rzutu wolnego. Niecelne dośrodkowanie Gedsona  Fernandesa.

2
1
1
64'

Um Won-Sang nie wykorzystał szansy. Zmiennik jest aktywny, ale niezbyt precyzyjnie dograł z prawej strony.

2
2
2
2
2
62'

Francisco Trincao zagrał w prawej strony w pole karne. Zawodnik wysilił się na efektowne zagranie, ale żaden z kolegów nie był w stanie przyjąć piłki w polu karnym.

2
3
2
2
2
60'

Rozpędzają się Koreańczycy. Niezły drybling na prawej stronie w wykonaniu Um Wong-Sanga. Napastnik minął rywala i oddał strzał z ostrego kąta wprost w bramkarza.

2
2
2
2
2
58'

Korea Południowa U-20. Schodzi: Go Jae-Hyeon. Wchodzi: Sehun Oh.

2
58'

Korea Południowa U-20. Schodzi: Jeon Se-Jin. Wchodzi: Um Won-Sang.

1
57'

Zamieszanie w polu karnym próbował wykorzystać Miguel Luis. Pomocnik uderzył z linii pola karnego, ale koreański bramkarz nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
2
56'

I Koreańczycy oddali pierwszy celny strzał. Z dystansu przymierzył King-in Lee, ale Joao Virginia na posterunku.

2
1
1
1
1
53'

Dalekie dogranie w pole karne. Jeden z Koreańczyków uderzył głową, ale nie był to strzał, który mógłby postraszyć Joao Virginę.

1
1
1
2
1
50'

Nie jest to porywający początek drugiej połowy. Może zmieni to rzut wolny przyznany Koreańczykom.

2
1
1
1
1
48'

Nie popisał się Diogo Dalot. Obrońca próbował zagrać w pole karne. Nie wyszło to w stylu zawodnika Manchesteru United. Chociaż patrząc po ostatnich wynikach ekipy Solskjaera...

3
3
3
2
2
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce reprezentacja Portugalii.

2
45+1'

Niecelne dośrodkowanie Koreańczyków w pole karne. Wybicie przejął Go Jae-Hyeon i od razu uderzył z dystansu. Kolejna niecelna próba.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

45'

Koreańczycy przejmują inicjatywę, ale tylko na momenty. Na razie ich zrywy nie są skuteczne. Trzy strzały, ale dotąd żaden nie był celny.

42'

Moment dekoncentacji w obronie Portugalczyków. Jeden z nich przed własnym polem karnym zagrał wprost do Kang-in Lee. Pomocnik nie wykorzystał szansy, inny rywal dopadł go już przy próbie przyjęcia piłki.

40'

Nie popisał się Ruben Vinagre. Obrońca zbyt mocno uderzył piłkę przy próbie dośrodkowania w pole karne Koreańczyków.

1
38'

Tym razem to Koreańczycy ruszyli z szybkim atakiem. Podanie prostopadle do Cho Youngwooka, wyprzedził ostatniego obrońca, ale szybko uprzedził go bramkarz.

35'

I znowu kontra Portugalczyków. Gedson Fernandes uwolnił na lewej stronie Jotę. Napastnik niecelnie dograł w pole karne.

1
34'

Diogo Dalot dograł z prawej strony. Piłkę przyjął Rafael Leao, obrócił się, uderzył z woleja i trafił do bramki. Sędzia od razu nie uznał bramki - Leao tuż przed przyjęciem sfaulował Hyeon-uh Kima.

33'

Nieuzbyt precyzyjne dośrodkowanie Gedsona  Fernandesa w pole karne. Portugalczycy dalej rozgrywają atak pozycyjny.

30'

Kolejne mocne starcie. Tym razem w walce o piłkę z Rubenem Vinagre ucierpiał Kang-in Lee. Koreański pomocnik szybko podniósł się z murawy.

29'

Jaeik Lee o własnych siłach opuścił boisko. Za linią autu opatrują go obrońcy.

28'

Groźna sytuacja na połowie boiska. Rafael Leao zderzył się głową z Jaeikiem Lee. Koreańczyk ucierpiał mocniej w tym starciu.

26'

Choi Jun głęboko dośrodkowywał z lewej strony. Joao Virginia czujny i łapie piłkę.

24'

Dobra interwencja Florentino Luisa. Oborńca ofiarnie zablokował mocny strzał z woleja Choi Juna.

21'

Który to już tak szybki atak Portugalczyków? Prostopadłe zagranie na lewą stronę i Rafael Leao miał stuprocentową sytuację! Świetnie zachował się Lee Gwang-Yeon. Bramkarz wyczekał do samego końca i obronił strzał.

21'

Niezłe dośrodkowanie Kang-in Lee. Do piłki wyskoczył Lee Ji-Sol, ale niecelnie uderzył głową.

19'

Portugalczycy mają rozmach. Szybki atak i bramka. Rafael Leao dośrodkował w pole karne, a Francisco Trincao trafił z pierwszej piłki. Sędzia szybko przerwał radość zawodników z Europy. Dogrywający Leao był na spalonym.

17'

Kolejna szansa Portugalczyków! Dośrodkowanie w pole karne, a Rafael Leao złożył się do przewrotki. Niecelny strzał napastnika Lille.

16'

To mogła być druga bramka! Rafael Leao z łatwością poradził sobie z rywalem na lewym skrzydle i dośrodkował do Francisco Trincao. Napastnika w porę zablokował wślizgiem rywal.

16'

Koreańczycy długo zbierali się do dośrodkowania z rzutu rożnego. Dogranie niecelne, Portugalczycy szybko wybili i ruszyli z kontrą.

12'

Koreańczycy mają problem z zachowaniem koncentracji. Portugalczycy przejęli piłkę przed polem karnym rywali. Sami sobie zepsuli atak, bo jeden z napastników niecelnie zagrywał piłkę na prawej stronie.

10'

Koreańczycy nie dali się zwieść dryblingom Joty na lewej stronie. Kontrę próbował wyprowadzić Hyeon-uh Kim, ale wpadł na rywala i stracił piłkę.

8'

Zawodnicy z Europy próbowali pójść za ciosem. Na prawej flance biegł z piłką Francisco Trincao, ale uprzedził go Choi Jun.

7'

Gol! Strzelił Francisco Trincao. Asystował mu Jota.

Ależ się odegrali Portugalczycy. Ekspresowa kontra po wybiciu piłki z pola karnego. Jota zagrał prostopadle na prawą stronę do Francisco Trincao, ten wyprzedził rywala i płaskim strzałem na dalszy słupek pokonał bramkarza.

2
5'

Było groźnie w polu karnym Portugalczyków. Sporego zamieszania narobiło dośrodkowanie z lewej strony od Choi Juna. Joao Virginia wypluł piłkę przed siebie, ale nie zdążył dobić Cho Youngwook.

4'

Jota z zaskoczenia dośrodkował w pole karne. Nie zrozumiał się z kolegami i bez większego wysiłku piłkę chwycił portugalski bramkarz.

1
2'

Zagranie na lewą stronę. Wydawało się, że Rafael Leao łatwo dopadnie do piłki, jednak Lee Ji-Sol przysporzył napastnikowi sporych problemów. Będzie wrzut z autu.

1'

Jung-Min Kim niecelnie zagrywał w środek pola. Piłkę przejęli Portugalczycy.