3
1
2
89'

Gol! Strzelił Giorgi Tsitaishvili. Cóż za akcja Ukraińca. Przeboeg z piłką kilkadziesiąt metrów, zrobił kołowrotek z obrońcy i uderzył z pola karnego w kierunku dalszego słupka. A asystę przy bramce zaliczył kolejny... Koreańczyk. 3:1!

3
88'

Ukraina U20. Schodzi: Serhij Buletsa. Wchodzi: Oleksii Kashchuk.

1
88'

"Na chaos" - krzyczy z ławki trener z Korei Południowej. I tak też grają jego podopieczni. Tzw. laga w pole karne i czekanie na cud.

2
1
1
1
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yukhym Konoplia.

Yukhym Konoplia #17
Ukraina U20
3
1
1
86'

Se-Hun Oh uderzał głową wprost w bramkarza.

2
3
1
85'

Wysoko starają się atakować Koreańczyków Ukraińcy. To utrudnia Azjatom konstruowanie akcji. A czasu na wyrównanie mają coraz mniej.

1
1
2
82'

Ukraincy nie bronią kurczowo prowadzenia, ale szukają okazji do zdobycia gola na 3:1.

3
2
1
1
2
80'

Korea Południowa U-20. Schodzi: Choi Jun. Wchodzi: Lee Kyu-hyuk.

Lee Kyu-hyuk #8
Choi Jun #19
2
1
1
79'

2
78'

Strzał Koreańczyka niecelny, celnie za to trafił łokciem w twarz Konoplię.

4
2
1
1
1
76'

Groźnie w polu karnym Ukrainy, jednak po raz kolejny zabrakło uderzenie i tylko rzut rożny dla Korei.

2
4
2
3
2
75'

Koledzy mocnmi słowami "naprawili" kolegę, który nie zszedł z boiska.

2
4
1
1
1
74'

Sędzia zarządził przerwę w grze na uzupełnienie płynów.

2
2
1
1
1
73'

Kolejna przerwa w grze. Problemy ma Safronov, który zgłasza zawroty głowy.

1
1
1
1
1
72'

Odpowiedź Ukrainców, strzelał Buletsa, bramkarz zdołał obronić.

1
1
1
1
2
70'

Tym razem do dośrodkowania doszedł Se-Hun Oh, strzał głową jednak niecelny.

1
1
1
1
1
70'

Po dośrodkowaniu Łunin odbił piłkę na poprzeczkę po strzale głową Jae-Ik Lee!

2
1
3
1
1
69'

Zamieszanie na przedpolu bramki Ukrainy, efektem jednak tylko rzut rożny dla Korei.

1
1
1
3
1
67'

Gwangyeon Lee daleko przed polem karnym wybił piłkę i zatrzymał akcję rywala.

1
1
1
1
1
65'

Korniienko uderzył z ok. 18 metrów, pół metra obok bramki Azjatów! Ukraina była blisko kolejnego gola.

2
1
1
1
1
64'

Dośrodkowanie w pole karne Ukraińców, strzał głową Se-Hun Oha minął cel.

1
1
1
1
1
63'

Korea Południowa U-20. Schodzi: Young-Wook Cho. Wchodzi: Sejin Jeon.

1

Ukraina U20. Schodzi: Vladyslav Supriaha. Wchodzi: Danylo Sikan.

1
60'

Supriaha z pola karnego dograł do Buletsy, który uderzył z ok. 15 metrów ponad bramką.

1
1
1
1
1
59'

Z rzutu wolnego kilka metrów obok słupka uderzył Buletsa.

1
1
1
1
1
58'

Po raz kolejny źle w defensywie zachowali się Koreańczycy, tym razem jednak bez konsekwencji.

1
1
1
1
1
57'

Ukraina U20. Schodzi: Oleksiy Khakhlov. Wchodzi: Maksym Chekh.

1
56'

1
54'

Koreańczycy od razu rzucili się do ataku, chcą szybko wyrównać.

2
3
2
2
1
53'

Gol! Strzelił Vladyslav Supriaha. Ukraina wyszła na prowadzenie po kolejnej asyście... Koreańczyka. Jeden z Azjatów chciał wybić piłkę, ale dograł do Supriahy, który w sytuacji sam na sam trafił na 2:1!

Ukraina U20
19
7
5
6
7
51'

Coraz groźniej wyglądają akcje Ukrainy. Korea broni się przed atakami.

2
3
2
2
1
48'

Na początku 2. połowy gra toczy się w środku pola. Pod bramką Korei doszło do małego spięcia, ale Azjaci opanowali sytuację.