1:1
Zakończony
Panama
90+4'

Szybka akcja Panamy, w dobrej sytuacji znalazł się Walker, ale strzał z woleja z ok. 10 metrów był minimalnie niecelny!

2
2
90+5'

Po dośrodkowaniu strzał rozpaczy oddaje Eder Militao, niecelnie i wszystko wskazuje na to, że mecz zakończy się remisem.

5
5
90+4'

Brazylia szuka zwycięskiej bramki, brakuje jednak zdecydowania w najważniejszych momentach.

3
4
2
1
90+2'

Panama. Schodzi: Anibal Godoy. Wchodzi: Jan Vargas.

1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

4
1
89'
komentarz

2
5
3
88'

Już niewiele czasu pozostało Brazylii na podtrzymanie serii wygranych. Canarinhos nie potrafią zagrozić Panamie.

3
1
85'

Panama. Schodzi: Michael Murillo. Wchodzi: Cesar Blackman.

Cesar Blackman #17
3
85'

Panama. Schodzi: Alberto Quintero. Wchodzi: Omar Browne.

Omar Browne #10
Alberto Quintero #19
3
82'

Panama. Schodzi: Armando Cooper. Wchodzi: Ernesto Walker.

Ernesto Walker #6
3
1
1
80'

Coraz bardziej nerwowo grają Brazylijczycy. To sprawia, że nie potrafią zagrozić rywalom.

3
1
komentarz

3
2
2
77'

Coraz mniej czasu ma Brazylia na zdobycie zwycięskiej bramki. Czyżby piękna seria miała zakończyć się w Porto?

4
2
74'

Panama. Schodzi: Gabriel Torres. Wchodzi: Jose Fajardo.

Jose Fajardo #16
2
1
1
73'

1
72'

Do dośrodkowania doszedł Casemiro, piłka po raz kolejny trafiła w poprzeczkę bramki Panamy!

2
3
2
1
70'

Efektowna akcja Richarlisona zakończona dość anemicznym uderzeniem, z którym bez problemów poradził sobie bramkarz.

3
2
1
66'

Mało dynamicznie grają Brazylijczycy i rywale bez większych problemów rozbijają ich ataki.

4
2
2
1
2
62'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Cummings uderzył w poprzeczkę, ale wcześniej był na spalonym.

2
3
2
1
2
60'

Brazylia. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Everton Sousa.

Everton Sousa #19
3
1
1
1
2
60'
58'

Panama starała się zagrozić Brazylii. Akcja została przerwana. Na spalonym znalazł się Rodriguez.

2
2
1
komentarz

3
54'

Mocno, ale bardzo niecelnie uderzał Lucas Paqueta, Brazylia dąży do ponownego wyjścia na prowadzenie.

2
1
51'

Z pola karnego mocno przymierzył Richarlison, piłka odbiła się od poprzeczki bramki Panamy!

1
3
49'

Panama przyczajona, ale groźna. Uderzał Rodriguez, Ederson zdołał obronić. Mogło być 1:2.

2
1
1
1
48'

Od początku 2. połowy w ataka Brazylia. Canarinhos brakuje jednak dokładności w końcowej fazie akcji.