Mecze towarzyskie
21 mar 2019 17:00
komentarz

Nie ma gola. Taichi Hara przestrzelił i reprezentacja Polski górą również w konkursie jedenastek.

46
26
10
5
5
komentarz

5:4. Kacper Kostorz strzelił bardzo podobnie jak Bartosz Slisz.

38
15
7
6
6
komentarz

4:4. Hiroki Ito zmylił bramkarza reprezentacji Polski i przedłużył konkurs rzutów karnych.

9
7
8
14
21
komentarz

4:3. Bartosz Slisz uderzył delikatnie po ziemi, ale najważniejsze, że z zegarmistrzowską precyzją.

28
17
6
5
6
komentarz

3:3. Yuku Kobayashi doprowadził do remisu.

7
6
9
11
22
komentarz

Nie ma gola. Strzał Jana Sobocińskiego w lewy narożnik bramki został zatrzymany.

5
5
10
15
28
komentarz

Nie ma gola. Taisei Miyashiro zatrzymany przez Miłosza Mleczkę.

39
22
8
6
10
komentarz

3:2. Jakub Bednarczyk uderzył mocno w okienko bramki reprezentacji Japonii.

komentarz

2:1. Adrian Benedyczak zmylił przeciwnika i po położeniu go na ziemi, skierował piłkę do bramki.

23
14
4
4
6
komentarz

1:1. Kanya Fujimoto nie pozwolił sobie na błąd i przymierzył po ziemi w prawy narożnik bramki.

5
2
3
8
13
komentarz

1:0. Adrian Łyszczarz pokonał bramkarza reprezentacji Japonii precyzyjnym strzałem w lewy narożnik.

24
15
3
3
5
89'

Hiroki Ito strzelił z dystansu obok bramki Miłosza Mleczki. Widać rozczarowanie wynikiem na twarzy kapitana reprezentacji Japonii.

10
8
6
5
4
88'

Polacy już poczuli się swobodnie. Brawurowe uderzenie Adriana Łyszczarza z rzutu wolnego nieznacznie obok bramki przyjezdnych.

13
9
3
3
4
86'

Żółtą kartkę otrzymał Hiroki Ito za ostre przewinienie.

2
84'

Polska U-20. Schodzi: Dominik Steczyk. Wchodzi: Dominik Sokół.

3
84'
82'

Gol! Strzelił Adrian Łyszczarz. Asystował mu Serafin Szota.

Celowniki nastawione idealnie. Trzecie trafienie reprezentacji Polski zza pola karnego. Japończycy nie mają sposobu na zatrzymanie tych kapitalnych strzałów. Adrian Łyszczarz zachwycił precyzją i dorzucił gola do wcześniejszej asysty! Efektowne prowazenie młodych Biało-Czerwonych.

60
42
14
3
5
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Reprezentacja Polski nie pozwala Japończykom na zmniejszenie strat. Pewnie w ostatnim fragmencie spotkania Sebastian Walukiewicz oraz Jan Sobociński.

1
77'

Biało-Czerwoni grają na utrzymanie. Nie boją się pressingu przeciwników.

12
6
2
2
2
74'

Japończycy wyglądają na znokautowanych trafieniami reprezentacji Polski. Od kilku minut nie przeprowadzili niebezpiecznego ataku, a wcześniej byli bardzo żwawi.

13
3
3
3
3
72'

Gol! Strzelił Jakub Bednarczyk.

Rośnie przewaga reprezentacji Polski. Japończycy trafili do bramki przewrotką, a Biało-Czerwoni prowadzą widowiskowy ostrzał zza pola karnego. Stadiony świata! Jakub Bednarczyk huknął w pełnym biegu w okienko. Jest co oklaskiwać!

72
41
8
3
5
71'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Makowski za przewinienie taktyczne.

6
2
4
5
13
68'

Gol! Strzelił Tomasz Makowski. Asystował mu Adrian Łyszczarz.

Reprezentacja Polski ponownie na prowadzeniu! Tomasz Makowski wymienił podania z Adrianem Łyszczarzem przed polem karnym Japończyków i huknął od słupka do bramki. Futbolówka wylądowała w siatce i publiczność w Łodzi po raz drugi tego popołudnia może cieszyć się z trafienia Biało-Czerwonych.

77
45
9
3
3
65'

Jan Sobociński tym razem nie w roli podającego, a strzelającego. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego defensor strzelił w poprzeczkę! Wszystko co najgroźniejsze w tym pojedynku wynika ze stałych fragmentów.

2
5
3
2
3
64'

Jakub Bednarczyk mógł odzyskać prowadzenie dla reprezentacji Polski. Akcja zainicjowana świetnym podaniem przez Jana Sobocińskiego zakończyła się interwencją bramkarza.

4
62'

Japonia U-20. Schodzi: Hinata Kida. Wchodzi: Takuya Ogiwara.

2
61'

Adrianowi Stanilewiczowi nie udało się zatrzymać Juna Nishikawy i błąd swojego defensora musiał naprawić Miłosz Mleczko. Golkiper zareagował dobrze na linii bramkowej i reprezentacja Japonii musiała zadowolić się rzutem rożnym.

5
3
1
1
2
59'
59'
komentarz

1
1
1
1
4
57'

Od kilku minut przeważają przyjezdni, na co Jacek Magiera niebawem zareaguje zmianami.

1
2
1
1
4
55'

Taisei Miyashiro próbował umieścić piłkę w bramce Miłosza Mleczki strzałem z kilkunastu metrów po podaniu z lewego skrzydła. W ostatnim momencie zmiennika zablokował wślizgiem Bartosz Slisz.

2
1
1
1
4
50'

Reprezentanci Japonii w posiadaniu piłki. Ich akcja została przerwana dopiero na wysokości pola karnego Biało-Czerwonych.