Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

6
4
8
88'

Mateusz Bogusz poczęstował bramkarza Niemców strzałem po ziemi zza pola karnego. Interwencja bez zarzutu.

3
3
2
3
5
87'

Powoli zmierzają zawodnicy do końca meczu, w którym prowadzi drużyna lepsza. Piłka nożna bywa przewrotna, ale nie we wtorek w Bielsku-Białej.

3
3
2
2
3
85'

Akcja Dominika Steczyka zakończona bardzo niecelnym uderzeniem. Obiecujący rajd ofensywnego zawodnika reprezentacji Polski, ale nie został podsumowany odpowiednim strzałem.

3
3
2
2
6
84'
83'
83'

Zabawa Niemców! Gian-Luca Itter ostemplował poprzeczkę bramki reprezentacji Polski po sprytnym zwodzie wewnątrz pola karnego. Centymetry dzieliły przyjezdnych od trzeciego trafienia.

3
3
2
2
2
80'

Kolejne uderzenie Niemców. Trudno mieć nadzieję na jakiś zwrot akcji w Bielsku-Białej.

4
4
3
4
10
78'

Gol! Strzelił Sidney Friede. Asystował mu Ridle Baku.

Sidney Friede pomylił się tylko raz. Druga sytuacja podbramkowa już wykorzystana i reprezentacja Niemiec podwoiła swoją przewagę. Jest o krok od zwycięstwa po tym jak Sidney Friede strzelił z bliska do siatki po dośrodkowaniu Ridle Baku z lewego skrzydła. Żaden ze środkowych obrońców Polski nie potrafił przypilnować zmiennika.

36
77'

Wysoki pressing Polaków nie zrobił wrażenia na Niemcach.

3
3
1
6
6
75'

Sidney Friede wpadł w pole karne Biało-Czerwonych i z dogodnej pozycji huknął za mocno i za mało precyzyjnie. Futbolówka poleciała ponad bramką Polaków, którzy w tej sytuacji powinni odetchnąć.

2
5
5
4
4
74'

Po rzucie rożnym szansa na wyrównanie Adama Chrzanowskiego. Precyzyjne dośrodkowanie i mocne uderzenie w lustro bramki reprezentacji Niemiec. Szkoda, że z tak małą rotacją, co ułatwiło chwyt Niclasowi Thiede.

1
1
1
3
5
72'

Podanie w pole karne do Davida Kopacza. Łupem zmiennika, który budował atak z Serafinem Szotą, jest korner.

3
70'
69'

Dwa razy przejęli piłkę Biało-Czerwoni i tyle samo razy oddali ją Niemcom. Poderwali się po przerwie gospodarze, ale to było już dość dawno.

2
2
3
1
4
67'

Nieudane podanie Niemca z rzutu rożnego powstrzymane bez problemu. Wciąż przyjezdni na skromnym prowadzeniu.

1
64'

Mocna wrzutka z rzutu wolnego spadła na głowę obrońcy reprezentacji Niemiec. Nie trzeba było długo czekać na ponowienie ataku. W ostatnim momencie podanie Adriana Benedyczaka zostało zatrzymane przez Niclasa Thiede.

2
2
2
1
2
62'

Dotychczas trzy zmiany przeprowadzone przez Jacka Magierę i sześć dokonanych przez selekcjonera Niemców.

2
1
1
1
1
60'
60'

Niemcy U-20. Schodzi: Niklas Dorsch. Wchodzi: Sidney Friede.

3
57'

Adrianowi Benedyczakowi, który pojawił się na boisku w przerwie, nie udało się zabrać z piłką po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Ma do siebie pretensje za zmarnowaną szansę nowy napastnik reprezentacji Polski.

2
2
2
1
2
54'

Adrian Łyszczarz daje sygnał do ataku reprezentantom Polski. Mocne i odrobinę niecelne uderzenie pomocnika. Szybko odpowiedzieli przeciwnicy i Florian Krueger zatrudnił Karola Niemczyckiego.

2
1
2
1
2
51'

Rzut rożny dla Niemców. Wrzutka w kierunku bliższego słupka, a tam Salih Ozcan próbował wepchnąć piłkę do bramki Karola Niemczyckiego. Blokowali Biało-Czerwoni i kolejny korner dla przyjezdnych.

2
2
2
2
1
48'

Nieudana wrzutka Adriana Łyszczarza z rzutu wolnego. Piłka przeleciała ponad bramką Niclasa Thiede.

2
1
2
2
2
46'

Druga połowa.

1
1
1
1
1
46'

Niemcy U-20. Schodzi: Aaron Opoku. Wchodzi: Ridle Baku.

Aaron Opoku #19
1
2
1
1
1
46'

Niemcy U-20. Schodzi: Mats Koehlert. Wchodzi: Benjamin Goller.

1
46'

Niemcy U-20. Schodzi: David Otto. Wchodzi: Florian Krueger.

2
46'

Niemcy U-20. Schodzi: Iennart Czyborra. Wchodzi: Gian-Luca Itter.

1
46'

Polska U-20. Schodzi: Jan Sobociński. Wchodzi: Adam Chrzanowski.

Jan Sobociński #15
3
3
2
2
2
46'

Niemcy U-20. Schodzi: Jan Bartels. Wchodzi: Niclas Thiede.

1
Czy reprezentacja Polski wyrówna po przerwie?
8
3
2
3
2
42'

Po wrzutce z rzutu wolnego gospodarzom nie udało się oddać niebezpiecznego strzału. Całe zamieszanie przerwane gwizdkiem przez sędziego, ponieważ faulowany we własnym polu karnym był Mats Koehlert.

5
2
2
2
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Jaeckel za faul na Tymoteuszu Puchaczu.

5
38'

Serafin Szota interweniował po wrzutce z prawego skrzydła. Polakom ponownie nie udało utrzymać się w posiadaniu futbolówki.

4
3
3
2
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Stanilewicz za faul na Matsie Koehlercie.

5
34'

Trochę znudzona publiczność. Przez 70 procent czasu atakuje jedna drużyna i nie jest to Polska.

3
1
3
4
6
32'

Mats Koehlert strzelił dwa razy. Najpierw w Polaka, następnie po jego nodze poza boisko. Po akcji skrzydłowego reprezentacji Niemiec dwa rzuty rożne, z którymi poradzili sobie Biało-Czerwoni.

3
3
3
3
3
30'

Salih Ozcan strzelił z kilkunastu metrów w obrońcę reprezentacji Polski po podaniu Davida Otto. Wyglądało to niebezpiecznie, ale skończyło się tylko rzutem rożnym dla Niemców.

2
1
1
2
1
29'

Kolejna akcja kombinacyjna Niemców. Tym razem jej jakość była niższa niż w 17. minucie i piłka zamiast trafić do bramki Karola Niemczyckiego, poleciała w jego rękawice.

1
1
2
2
2
27'

Podanie na skraj pola karnego reprezentacji Polski. Serafinowi Szocie udało się wybić piłkę sprzed Iennarta Czyborry.

4
25'

Dobre interwencje bramkarzy na przedpolu. Najpierw Jana Bartelsa, a następnie Karola Niemczyckiego.

3
3
3
2
2
24'

Płynniejsze i dłuższe są ataki reprezentantów Niemiec. Ich przewaga w posiadaniu piłki jest coraz większa. Polska miała swoją sytuację podbramkową tylko po stałym fragmencie.

2
2
2
2
2
21'

Karol Niemczycki powstrzymał szarżującego Matsa Koehlerta. Nieomal dobiegł do bramki gospodarzy skrzydłowy Niemców.

5
5
4
3
4
19'

Rzut rożny dla reprezentacji Polski. Dośrodkowanie Adriana Łyszczarza i strzał Serafina Szoty w poprzeczkę! Był jeszcze Dominik Steczyk, ale zabrakło mu zdecydowania i nie oddał kolejnego uderzenia. Było blisko szybkiego wyrównania!

5
4
6
4
7
17'

Gol! Strzelił David Otto. Asystował mu Aaron Opoku.

Niemcy na prowadzeniu po ładnej wymianie piłki w centrum boiska. Przedostatnim elementem kombinacyjnego ataku było podanie Aarona Opoku. Po nim Davidowi Otto pozostało ominąć Karola Niemczyckiego w sytuacji sam na sam. Napastnik przyjezdnych zrobił co trzeba i Polska ma stratę do odrobienia.

50
16'

Sebastian Walukiewicz interweniował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła w pole karne reprezentacji Polski. Nie udało sie po interwencji środkowego defensora przeprowadzić dobrego kontrataku.

3
3
4
3
2
14'

Nieudana próba wyprowadzenia piłki przez Polaków. Nasi zachodni sąsiedzi mogli ponownie wymienić podania.

2
1
1
2
2
13'

Niemcy starali się odpowiedzieć na dwa ataki podopiecznych Jacka Magiery. Nie zaszkodzili jednak Karolowi Niemczyckiemu swoim powolnym rozegraniem.

4
2
3
2
2
10'

Kolejne podanie otwierające. Tym razem w kierunku Dominika Steczyka. Wyprzedził napastnika gospodarzy aktywny na przedpolu Jan Bartels.

5
4
2
2
2
8'

Podanie Sebastiana Walukiewicza do Adriana Łyszczarza w pole karne reprezentacji Niemiec. Skrzydłowy nie zastanawiał się co zrobić z piłką, a po prostu strzelił z powietrza. Szkoda, że tylko w boczną siatkę.

3
1
1
3
1
6'

Karol Niemczycki nie miał problemu z zatrzymaniem piłki po płaskim dośrodkowaniu. W odpowiedzi na akcję Niemców kontratak Polaków przerwany z powodu spalonego przez sędziego.

4
1
1
1
4
4'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez młodych Niemców. Nie zaskoczyło ono reprezentantów Polski, którzy nie dopuścili ani do dośrodkowania, ani tym bardziej do strzału.

2
1
2
2
1
2'

Wymiana podań reprezentantów Polski. Niemcy nie dopuścili podopiecznych Jacka Magiery w okolicę własnego pola karnego.

5
2
1
4
1
17:34

Hymny narodowe na stadionie w Bielsku-Białej.