Puchar Polski: Półfinały
09 kwi 2019 18:00
90+3'

Kontra Miedzi, pędził Klimala. Okazję miał Imaz, jednak bardzo źle sfinalizował kontrę.

18
11
8
11
11
90+2'
90+1'

Gol! Strzelił Taras Romanczuk. Asystował mu Guilherme Sitya. Jednak decydujący cios zadali gospodarze! "Mamrot time". Piłka dograna do Romanczuka, który głową trafił do siatki na 2:1!

Jagiellonia Białystok
79
40
15
33
36
90'

Jeszcze 3 minuty przed nami, a później najprawdopodobniej dogrywka.

14
8
9
7
9
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Borja Fernandez.

Miedź Legnica
8
5
6
5
7
86'

Gubią się w końcówce 2. połowy gracze gospodarzy. Dużo lepiej prezentuje się Miedź.

10
8
7
5
7
84'

Groźny strzał oddał Camara, nie trafił jednak w bramkę. Mogło być niebezpiecznie!

2
81'
80'

Miedź poczuła, że może mecz wygrać i awansować do finału bez dogrywki. Co na to Jagiellonia?

9
5
4
4
5
78'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Ależ bramka! Kapitalny strzał z rzutu wolnego oddał Forsell. Kelemen nie mógł obronić tego uderzenia! 1:1! Czyżby dogrywka?

56
37
13
20
25
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Romanczuk.

6
6
6
3
6
75'

Niebezpiecznie pod bramką Jagiellonii, Kelemen zdołał jednak złapać piłkę. Do futbolówki miał szansę dojść Milijković.

1
73'

Bodvar Bodvarsson mocno dogrywał piłkę w pole karne, Pikk zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny, po którym niecelnie uderzył Runje.

1
1
1
1
70'

Problemy miał Kwiecień, który jednak dość szybko pozbierał się z boiska.

2
2
2
1
3
69'

Z rzutu wolnego uderzał Petteri Forsell, trafił w mur.

5
1
1
67'

Kwiecień do Guilherme, którego strzał pewnie obronił Anton Kanibołocki.

5
2
3
2
4
65'

Efektem rzutu wolnego tylko rzut rożny dla Jagiellonii.

5
2
2
3
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kornel Osyra.

9
4
2
2
1
64'

Jagiellonia chce pójść za ciosem. Za moment gospodarze będą wykonywali rzut wolny z ok. 17 metrów!

8
2
2
1
61'

Gol! Strzelił Taras Romanczuk. Asystował mu Bartosz Kwiecień. Dogranie do Kwietnia, który strącił piłkę, a Romanczuk trafił do bramki Kanibiłockiego! Jagiellonia bliżej finału. 1:0!