24
20
45
89'

Z rzutu wolnego niewiele wyniknęło. Wiele wskazuje na to, że gole przy Łazienkowskiej nie padną.

31
16
15
31
47
88'

Będzie rzut wolny dla Cracovii, dwa metry od narożnika pola karnego.

85
34
15
15
27
85'

Hanca cierpi, ale to prawdopodobnie gra na czas. W domu zawodnik Cracovii swoje zapewne usłyszy.

33
32
15
16
26
84'

Legia na połowie Cracovii. Atak pozycyjny gospodarzy, z którego jednak niewiele wynika.

25
24
17
24
19
81'
ZMIANA
81'

Odpowiedź Cracovii, strzelał Sergiu Hanca, Cierzniak złapał piłkę.

17
8
10
7
16
80'

Do dośrodkowania doszedł Hamalainen, jednak uderzył w środek bramki. Pewnie interweniował Pesković.

26
9
4
7
5
78'

Nerwowo na boisku, coraz mniej czasu do końca. Nikt nie chce przegrać.

14
3
10
1
4
75'

Zamieszanie pod bramką Legii, ale żadnemu zawodnikowi Cracovii nie udało się oddać strzału.

26
25
18
13
29
74'

A na stadionie wciąż festiwal wulgaryzmów.

39
17
9
15
41
74'
ZMIANA
73'

Żółtą kartkę za bardzo ostry faul otrzymał Luis Rocha.

18
6
3
6
11
72'
ZMIANA
8
2
3
2
8
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Martins.

18
6
3
5
12
69'

Potężny strzał Medierosa, piłka odbiła się od poprzeczki! Po raz drugi w meczu! Ponownie Pesković końcami palców sparował piłkę.

38
18
12
14
12
69'

Zaczyna się "koncert" wulgaryzmów fanów (?) Legii w stosunku do sędziego Frankowskiego.

36
9
5
13
39
67'

Problemy z kostką ma Pesković. Przy Słowaku już są masażyści.

15
8
9
12
16
63'

Szybka akcja Legii, z ok. 16 metrów uderzał Hamalainen, piłka po nodze Siplaka wyszła na rzut rożny.

23
12
10
9
23
63'

Już mamy potwierdzenie... potwierdzenia. Był spalony, gola nie ma.

54
18
9
14
26
62'

Jeszcze trwają analizy. Sędzia biegnie do monitora i sam sprawdza sytuację, która wydaje się ewidentna.

24
12
10
6
20
60'

Piłka w bramce Cracovii po strzale Medeirosa. Na spalonym jednak był Szymański, który utrudniał Peskoviciowi interwencję. Wciąż 0:0.

5
59'

Vesović z pola karnego do Szymańskiego, który uderzył w środek bramki, wprost w Peskovicia.

9
5
6
8
8
57'

Kolejne pretensje mają do sędziego Frankowskiego piłkarze Cracovii. Przed polem karnym padł Hernandez, sędzia nakazał grać dalej. Powtórki pokazały, że to arbiter miał rację.

7
5
6
3
8
56'

Z ok. 16 metrów płasko uderzył Szymański, Pesković zdołał złapać piłkę. Na błąd Słowaka czekał już Carlitos.

13
11
7
11
8
53'

Strzelał Hernandez, brawo za pomysł, gorzej z wykonaniem.

10
9
10
6
11
52'

Gol ładnie zagrywał do Wdowiaka, w sytuacji zorientował się Remy i przejął piłkę. Zawodnik Pasów mógł wyjść sam naprzeciwko Cierzniaka.