Kosakiewicz wrzuał piłkę w pole karne, tam jednak znów dzielni gdynianie powstrzymali kielczan.

1
3
3
90+1'

Kompromitujące wykonanie rzutu wolnego. Elia Soriano posłał piłkę daleko obok słupka.

11
10
2
5
2
90'

Arbiter doliczył minimum 4 minuty do czasu gry.

3
7
2
85'

Zagrywał Cebula, piłka znów w rękach Steinborsa.

16
11
2
1
3
80'

Gol! Strzelił Adam Marciniak. Asystował mu Marko Vejinović.

Co za błąd obrońców Korony przy rzucie wolnym Arki! Po dośrodkowaniu Vejinovicia, gola głową od poprzeczki zdobył Marciniak!

67
43
6
3
7
78'

Żółtą kartkę otrzymał Tadeusz Socha. Za przeszkadzanie przy wykonaniu rzutu wolnego.

Arka Gdynia
3
2
1
6
11
77'

Po rzucie rożnym strzał Malarczyka zablokowany.

7
2
1
1
1
76'

Prosty strzał Żubrowskiego obronił Steinbors.

9
6
2
2
3
75'

Na trybunach 4 479 widzów.

1
2
3
9
3
74'

Indywidualna akcja Cebuli. Akcję strzałem kończył Soriano, który przymierzył 20 centymetrów obok słupka!

10
7
1
3
5
71'

Adam Marciniak dotknął piłkę ręką w polu karnym po dograniu Żubrowskiego. Sędzia stwierdził jednak, że rzutu karnego nie ma! Kontrowersja w Kielcach, jednak arbiter był blisko sytuacji.

19
13
8
8
15
69'

Stracona szansa Korony. Marciniak powstrzymał atakującego Arweładze.

16
5
2
2
67'

Czwarty rzut rożny dla Arki. Dośrodkowanie Vejinovicia kompletnie nieudane, piłka trafiła na głowę kieleckiego obrońcy.

2
3
2
5
8
65'

Po długiej ofensywnej akcji, Kosakiewicz strzelił wprost w ręce Steiborsa.

4
7
2
1
2
62'

Marquez strzelił w boczną siatkę! Kolejna zmarnowana szansa kielczan.

9
7
3
6
2
62'
62'
2
4
1
1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak. Faulował Arweładze.

5
3
5
8
61'

Znów piłka w rękach Steiborsa! Strzelał Soriano.

8
5
2
2
3
60'

Trzecia stuprocentowa szansa Felicio Browna Forbesa! Znów bohaterem Steinbors po strzale z kilku metrów!

16
6
2
2
4
58'

Wato Arweładze upadł w polu karnym rywala. Sędzia pozostał niewzruszony.

9
1
1
3
6
56'

Zamieszanie po aucie Zbozienia. Piłkę wybili kielczanie.

7
3
2
5
53'

Kolejna wielka szansa Brown Forbesa! Po podaniu Kosakiewicza strzelił głową tuż obok słupka!

9
6
4
3
5
51'

Soriano podał piłkę do Forbesa. Ten sprintem bardzo szybko przeniósł się pod bramkę Steinborsa. Łotysz jednak skrócił pole napastnikowi i uchronił Arkę przed stratą bramki! Najlepsza akcja Korony w tym meczu.

15
11
7
4
7
49'

Vejinović wrzucał w pole karne, jednak piłka minęła wszystkich piłkarzy.

3
2
2
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vejinović. Za faul na Forbesie.

4
2
2
3
7
47'

Vejinović wrzucał w pole karne, jednak piłka odbiła się od Jankowskiego. Stracona szansa Arki.

1
45'

Arbiter przedłużył minimum minutę do czasu gry I połowy.

8
2
3
2
3
45'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Arkę. Veijnović próbował dośrodkowywać, ale zdecydowanie przeciągnął zagranie.

3
6
2
1
2
45'

Marquez ubiegł atakującego Nalepę.

2
1
1
1
43'

Dośrodkowywał Vejinović. Danch chciał zamknać akcję głową, ale trafił w słupek z bardzo ostrego kąta.

1
2
1
2
3
42'

Gnjatić wybił piłkę na rzut rożny. Arka w natarciu.

10
4
1
2
2
41'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Korony. Dośrodkowanie Marciniaka z trudem wybronił Hamrol. Akcję chcieli zamknąć Vejinović i Nalepa, jednak nie udało im się oddać celnego strzału.

5
2
1
2
4
39'

Gol! Strzelił Marko Vejinović. Asystował mu Damian Zbozień. Po aucie Zbozienia, piłka minąła sześciu piłkarzy obu drużyn w odległości około pół metra. Dopadł do niej Vejinović i Hamrol bez szans!

66
40
9
8
17
38'

Jankowski przyjął piłkę pod polem karnym orony, ale jak to bywa w tym spotkaniu, wpadł w kałużę i wywinął efektownego "kozła".

1
1
1
36'

Centrostrzał Żubrowskiego i piłka minimalnie przeleciała obok słupka.

6
1
3
4
35'

Akcja Ivana Jukicia, jego dośrodkowanie przeciął Helstrup.

4
1
1
1
4
31'

Steinbors ubiegł Puckę wychodząc na skraj pola karnego i łapiąc piłkę.

11
1
2
9
3
30'

Korona ciągle atakuje. Arka broni się usilnie przed stratą gola.

4
2
2
4
28'

Arweładze zatańczył w polu karnym Arki. Ostatecznie jednak dotknął piłkę ręką i stracił szansę na strzał.

6
2
2
5
2
25'

Banaszewski zdecydował się na strzał z dystansu, jednak posłał piłkę wysoko nad poprzeczką bramki Hamrola.

13
4
3
1
2
22'

Kosakiewicz powstrzymał Marcusa przy polu karnym rywala. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

6
3
1
1
9
20'

Soriano próbował przyjąć piłkę w polu karnym rywala, jednak przewrócił się na kałużę.

3
1
4
6
19'

Po długiej akcji Korony Kosakiewicz strzelał z dystansu, jednak nie trafił w światło bramki.

2
2
5
2
3
18'

Sporo niedokładności na boisku. Piłkarze potrzebowaliby mapy, by zobaczyć gdzie są mniejsze, a gdzie większe kałuże, gdyż piłka ewidentnie ich nie słucha.

3
5
3
3
17'

Błąd Helstrupa, który podał do Steinborsa na mokrym boisku. Łotysz w otatniej chwili uratował Arkę.

8
4
4
3
4
15'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Jankowski. Za niesportowe zachowanie po faulu Vejinovicia.

10
4
4
5
11
13'

Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Wato Arweladze. O swojej próbie chciałby jednak szybko zapomnieć. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
2
2
4
3
13'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Maghoma. Sfuował Soriano tuż przed polem karnym. Trzymał go za koszulkę i nie zagra w następnym meczu!

8
3
2
3
8
11'

Dośrodkowywał Marko Vejinović, piłkę piąstkował Matthias Hamrol.

7
4
1
2
2
11'

Po kontakcie z rywalem ucierpiał Michał Nalepa. Skończyło się na bólu.

2
3
2
2
8'

Korona Kielce. Schodzi: Adnan Kovacević. Wchodzi: Ognjen Gnjatić. Jednak Kovacević nie może grać dalej.

7'

Korona od początku tego meczu w piłkę wodną zdecydowanie przeważa.

3
3
1
5
6'

Gramy dalej, na razie bez Kovacevicia.

4
4
3
1
1
5'

Uraz Adnana Kovacevicia. Jest opatrywany przez służby medyczne.

1
4
4
2
4'

Ale szansa dla Korony! Po rzucie wolnym głową obok słupka strzelił Piotr Malarczyk. Akcję próbował jeszcze zamykać Soriano, jednak minął się z piłką. Zadecydowały centymetry!

6
5
2
3
3
2'

Pierwsze akcje pokazują, że jakość gry może delikatnie mówiąc pozostawiać wiele do życzenia. Boisko jest totalnie namoczone, piłkarze walczą momentami o to, by się nie przewrócić.

1
1
3
4
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Kielcach?