Lotto Ekstraklasa: 34. kolejka
03 maj 2019 20:30
90+3'

Krakowianom skutecznie udaje się oddalać grę od własnej bramki. Górnik już nie potrafi zagrozić gościom.

34
17
6
17
19
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

20
10
10
12
24
90'

Z dwóch metrów głową do niemal pustej bramki nie trafił Angulo. Hiszpan wyskoczył wysoko, zbyt wysoko...

23
18
8
19
17
87'

Angulo uderzył z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Lis profilaktycznie sparował piłkę na rzut rożny.

29
8
11
8
10
85'
ZMIANA
19
10
5
2
4
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Grabowski.

Wisła Kraków
17
7
7
6
10
82'
ZMIANA
82'

Strzał Peszki, piłka minęła bramkę Chudego.

15
10
5
4
16
81'

Coraz mniej czasu mają zabrzanie na doprowadzenie do remisu. W ostatnich minutach Górnik niezbyt często gości pod bramką Wisły.

16
7
5
5
6
79'
ZMIANA
14
8
5
1
4
78'
ZMIANA
74'

Boguski dograł do... Angulo. Hoszpan natychmiast uderzył, trafił w obrońcę!

7
72'

Zabrzanie wysoko atakują graczy Wisły. Krakowianie sporo uwagi poświęcają defensywie, na więcej brakuje mocy.

14
5
6
6
6
69'

Ależ mógł być efektowny gol... Piętą do siatki trafił  Gwilia. Gruzin był jednak na spalonym i bramki nie ma.

16
8
9
11
15
68'

Wisła w końcu przedostała się na połowę Górnika. Akcje gości są jednak coraz wolniejsze. Można odnieść wrażenie, ze zabrzanie mają więcej sił od rywala.

9
8
6
2
9
65'

Coraz wyraźniejsza przewaga Górnika. Wisła pod własną bramką odpiera ataki gospodarzy.

26
11
4
7
17
62'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Akcja przerwana, na spalonym Matras.

15
11
6
5
7
60'

Po małym szoku po stracie drugiej bramki Górnik w końcu doszedł do siebie i szuka wyrównującego trafienia.

21
9
5
5
11
58'

Jimenez na szesnasty metr, a tam Gwilia z woleja uderzył ponad bramką.

8
6
5
3
6
56'

Sprzed pola karnego strzelał Savicević, trafił w obrońcę i piłka minęła bramkę Chudego.

11
8
6
5
9
53'

Powinno być 1:3... Z pola karnego, płasko, ale tuż obok słupka uderzył Kolar!

30
18
12
11
28
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Kolar. Asystował mu Vukan Savicević. Savicević do Kolara, który przyjął piłkę, minął rywala i z kilku metrów pokonał Chudego. 1:2!

90
47
13
23
59
51'

Błąd obrony Wisły, z piłką w polu karnym znalazł się Angulo, jednak zagubił się w dryblingu.

7
4
4
1
14
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Kolar.

23
7
4
7
18
48'

Od początku drugiej połowy Górnik na połowie Wisły. Zabrzanie długo rozgrywają piłkę.