2
2
2
90+2'

Z pola karnego, z trudnej pozycji, uderzył Pucko. Metr ponad poprzeczką bramki Miedzi.

3
5
1
1
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
1
2
3
2
89'

Kosakiewicz dośrodkował z rzutu wolnego, głową metr obok słupka uderzył Felicio Brown Forbes.

1
2
2
2
4
87'
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matej Pucko.

Korona Kielce
6
3
2
3
6
84'

Z rzutu wolnego potężnie uderzył Forsell, piłka odbiła się od poprzeczki!

7
3
4
7
10
81'

Korona wyprowadziła kontrę, z ostrego kąta uderzał Soriano, trafił w stojącego przy słupku obrońcę.

5
2
2
2
81'

Roman wymanewrował obronę, podał do Ojamy, ale strzał z linii wybił Gardawski.

2
1
3
79'

Wymiana "uprzejmości" pomiędzy Gardawskim i Zielińśkim. - Co? - No, co? - Co? - No, co?

8
4
1
77'
1
1
1
4
2
74'

Z ok. 17 metrów uderzył Pucko, Dżanajew sparował piłkę.

4
1
1
1
73'

Z rzutu wolnego daleko od bramki Miedzi uderzył Kosakiewicz.

2
4
1
1
70'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Forsell. Fin jednak nie trafił w bramkę.

7
2
1
4
2
69'
67'

Mocny strzał Arweladze odbił Dżanajew. Drugie ostrzeżenia dla Miedzi.

5
2
66'

Soriano sam na sam z Dżanajewem. Górą Rosjanin. To była najlepsza okazja w meczu.

1
4
1
1
2
komentarz

61'

W polu karnym piłka trafiła pod nogi Brown Forbesa. Napastnik uderzył wysoko ponad bramką.

3
1
4
58'

Z pola karnego uderzył Petteri Forsell, Sokół złapał strzał.

6
2
2
2
2
56'

Z woleja uderzał Augustyniak. Zawodnik Miedzi ucierpiał. Faulu nie było, będzie natomiast rzut rożny dla gości.

1
2
2
54'

Aktywniejsi po przerwie są kielczanie. Miedź cały czas nastawiona na kontry.

5
2
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oliver Petrak.

5
1
1
2
4
50'

Dżanajew wyszedł niemal do linii pola karnego i uratował Miedź.

3
2
1
2
49'

Groźnie w polu karnym Miedzi. Dogranie Brown Forbesa nie dotarło jednak do Cebuli.

1
1
2
1
47'

Z dystansu uderzył Roman, Sokół błędu nie popełnił i piłkę złapał.

1
46'

Wracamy do gry!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
3
1
1
2
43'

Z dystansu mocno, jednak minimalnie niecelnie uderzył Joan Roman.

4
2
2
2
3
41'

Piłka dość przypadkowo spadła na głowę Forsella. Wydawało się, że będzie gol. Futbolówka odbiła się przed bramką, ale nabrała rotacji i wyszła na rzut rożny.

5
4
2
41'

Aktywniejsi w ofensywie od kilkunastu minut są gospodarze. Miedź swoich okazji zamierza szukać w kontrach.

2
3
1
38'

Camara do Fernandeza, piłkę w ostatnim momencie wybił Gardawski. Zawodnik Miedzi mógł się znaleźć w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

3
1
2
3
4
36'

Z ostrego kąta uderzył Soriano, Dżanajew obronił. Szybciej w ostatnich minutach gra Korona.

2
3
1
1
1
33'

Malarczyk uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur. Po chwili przewrotką chciał uderzać Soriano, jednak źle przymierzył.

2
2
1
3
33'

Zaostrzyła się gra, wciąż jednak niewiele spięć pod bramkami. Bez uderzeń.

1
29'

Pomocy medycznej potrzebuje Roman, który zderzył się z rywalem. Hiszpan wkrótce wróci do gry.

2
2
3
2
4
28'

Starał się szarżował Augustyniak. Zawodnikowi Miedzi skończyło się jednak boisko.

1
26'

Dośrodkowanie z ok. 40 metrów wprost w ręce Dżanajewa. Wciąż z boiska wieje nudą.

2
1
22'

Pustki na trybunach słaby poziom na murawie. A do ekspresu do kawy daleko. Jak żyć?

4
7
1
2
19'

Dośrodkował Rymaniak, głową ponad bramką uderzył Malarczyk.

2
1
1
1
1
18'

Cebula dośrodkował z prawej strony, skiksował Bozić, a po chwili mogący przejąć piłkę Soriano!

2
1
1
17'

Szybkie wyjście Miedzi. Pikk do Romana, a ten strzelając poślizgnął się i uderzył niecelnie.

2
3
3
2
1
15'

Optyczna przewaga należy do Korony, wciąż jednak niewiele z niej wynika.

1
1
1
1
1
12'

Piknikowe granie w Kielcach. Atmosfera jak na grillu u koleżanki z przedszkola. Czekamy na emocje.

4
1
2
1
1
10'

Sprzed pola karnego uderzał Camara, trafił w rywala. Po chwili dośrodkowanie z lewej strony wyszło na aut bramkowy.

3
2
2
2
9'

Petteri Forsell płacze. A jednak nie, to grymas po zderzeniu się głową z rywalem.

2
1
4
1
6'

Korona rozgrywa piłkę na własnej połowie, legniczanie starają się odebrać rywalom futbolówkę.

2
1
2
1
1
3'

Mogło być niebezpiecznie w polu karnym kielczan. Malarczyk w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

5
2
2
14:52

Mecz poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).