Lotto Ekstraklasa: 34. kolejka
04 maj 2019 20:30
90+2'

Legia Warszawa atakuje, a Piast Gliwice - co oczywiste - broni się całą drużyną.

214
92
16
11
13
90'

Szymon Marciniak doliczył 3 minuty.

49
25
32
17
82
89'

Huknął William Remy, a Frantisek Plach nie dał się pokonać. Kolejna znakomita obrona.

114
42
16
16
15
87'

Świetnie piłkę do boku po celnej główce Williama Remy'ego sparował Frantisek Plach.

62
17
10
5
7
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tom Hateley.

Piast Gliwice
17
13
17
15
38
86'

Niecelnie na warszawską bramkę po dośrodkowaniu z kornera główkował Jakub Czerwiński.

20
10
11
18
22
84'
83'

Czas ucieka, a Legia Warszawa nie potrafi skruszyć muru złożonego z defensorów Piasta.

79
58
7
7
14
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
31
18
8
3
8
80'
78'

Z łatwością powtrzymany został Sandro Kulenović i do ataku może przejść drużyna z Gliwic.

35
7
4
1
7
76'

26 490 widzów ogląda na żywo mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice.

19
12
6
8
8
75'

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans. Przy piłce znajduje się warszawska ekipa.

10
8
7
4
20
73'

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Sandro Kulenović.

11
19
11
10
11
73'

Bezpańską piłkę opanował Frantisek Plach i po chwili wprowadził futbolówkę do gry.

15
4
5
2
5
71'

Zakotłowało się pod bramką przyjezdnych, ale do piłki dośrodkowanej z prawej flanki nie doszedł Kasper Hamalainen.

12
15
8
5
9
70'
4
5
6
3
6
68'

Piast. Schodzi: Piotr Parzyszek. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

23
9
10
7
7
67'

Joel Valencia ograł Jędrzejczyka i uderzył po ziemi w słupek! Piast o krok od podwyższenia prowadzenia.

42
21
14
18
17
66'

Legioniści wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska, jednakże nic z tego nie wynika.

14
24
6
5
11
64'

Przymierzył Iuri Medeiros, ale piłkę pewnie chwycił Frantisek Plach.

20
8
2
4
6
63'

7
60'

Tom Hateley huknął z dystansu w poprzeczkę! Po drodze piłkę musnął Radosław Cierzniak i uchronił Legię przed stratą gola.

42
20
20
15
33
58'

Było groźnie pod bramką gości! Szarżował Iuri Medeiros, a nikt nie wpakował piłki do siatki po jego zagraniu.

17
9
5
2
7
57'

Minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Aleksandar Sedlar.

12
3
5
8
12
56'

Nieprzepisowo powstrzymywany był Piotr Parzyszek.

7
3
5
4
12
53'

Nieudany drybling Marko Vesovicia i grę wznowi Frantisek Plach.

21
7
3
2
9
51'

W starciu z rywalem ucierpiał William Remy, ale wydaje się, że będzie kontynuował grę.

7
4
6
5
9
49'

Frantisek Plach świetnie interweniował po celnym uderzeniu głową Kaspera Hamalainena, a dośrodkowywał Marko Vesović.

20
6
5
7
8
48'

Kasper Hamalainen złapany w pułapkę ofsajdową.

20
10
5
3
4
46'
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Warszawie.

18
4
4
5
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

30
12
12
8
16
43'
11
6
8
9
11
41'

Uderzył z dystansu William Remy, jednakże niecelnie. Gospodarze coraz groźniejsi.

16
10
11
11
20
40'

Carlitos sfaulował Placha i będzie rzut wolny dla drużyny z Gliwic.

34
17
8
6
9
39'

Michał Kucharczyk huknął z około 14 metrów w słupek! Legia Warszawa była bliska doprowadzenia do remisu.

30
26
8
13
34
38'

Celnie z ostrego kąta strzelił Carlitos, zaś piłkę na korner odbił Frantisek Plach.

23
9
5
6
10
37'

Gliwiczanie chcą uspokoić grę i dłużej utrzymać się przy piłce.

37
12
8
11
9
35'

Legia od pewnego czasu coraz mocniej naciska na Piasta, co może się źle skończyć dla gości.

19
15
5
10
28
33'

Żółtą kartkę za faul na Valencii otrzymał Andre Martins.

Legia Warszawa
40
17
6
13
12
32'

Carlitos był o krok od dojścia do niezłej sytuacji strzeleckiej, ale w końcu stracił piłkę.

21
23
7
5
11
30'

Aktywni są Sebastian Szymański oraz Carlitos, którzy starają się napędzać grę warszawian.

13
16
6
7
20
27'

Kasper Hamalainen znalazł się na pozycji spalonej.

31
15
7
7
9
26'

Rzut wolny dla Legii po faulu na Martinsie.

11
7
4
9
28
25'

Piłki nie opanował Carlitos i futbolówkę do gry wprowadzi Frantisek Plach.

27
10
4
8
12
23'

Legia Warszawa próbuje się otrząsnąć z letargu i chce przenieść ciężar gry na połowę ekipy z Gliwic.

11
16
5
6
15
21'

Żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem otrzymał Marko Vesović.

34
9
5
10
15
20'

Oprawa kibiców Legii Warszawa:

18
19
6
11
51
18'

Piast Gliwice gra bez kompleksów i buduje swoją kolejną akcję ofensywną.

64
18
7
9
9
16'

Groźnie z kilku metrów uderzał Tom Hateley, ale został zablokowany przez rywala. Było o krok od bramki dla podopiecznych Fornalika.

25
10
4
9
7
15'
12
8
7
7
13
13'

Gol! Strzelił Gerard Badia. Asystował mu Martin Konczkowski.

Piast Gliwice wyszedł na prowadzenie 1:0! Martin Konczkowski dokładnie dośrodkował z prawego skrzydła, a Gerard Badia uderzył z powietrza i pokonał Radosława Cierzniaka.

324
146
34
25
37
12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luis Rocha.

36
12
6
7
15
11'

22
9'

Mikkel Kirkeskov świetnie zagrał w obronie i zatrzymał jednego z zawodników mistrza Polski.

21
9
9
8
9
8'

Legioniści wymieniają kolejne podania na połowie przyjezdnych.

10
9
8
6
13
6'

Frantisek Plach ma kłopoty zdrowotne i jest udzielana jest mu pomoc medyczna.

6
7
9
6
7
4'

Warszawianie źle rozegrali rzut rożny i grę wznowi Frantisek Plach.

16
9
5
5
7
3'

Patryk Dziczek uderzył celnie na bramkę Legii. Piłkę pewnie złapał Radosław Cierzniak.

15
7
6
6
6
2'

Gliwiczanie będą mieli rzut wolny na połowie miejscowej ekipy.

16
11
8
7
11
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.