Lotto Ekstraklasa: 35. kolejka
12 maj 2019 13:00

Żółtą kartkę otrzymał Jesus Imaz. Już po zakończeniu spotkania sędzia żółtymi kartkami ukarał Imaza i Dziczka.

8
90+4'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jesus Imaz! Nie ma gola! Jakub Szmatuła obronił strzał Imaza! Świetna interwencja bramkarza Piasta Gliwice.

218
78
31
31
57
90+3'

Rzut karny dla Jagiellonii! Co za końcówka meczu. Aleksandar Sedlar faulował Imaza.

52
32
28
30
98
90+1'

Gol! Strzelił Tomasz Jodłowiec.

Szał radości w Gliwicach! Co za gol Tomasza Jodłowca! Piłkarz Piasta dopadł do odbitej piłki i w polu karnym popisał się fantastycznym uderzeniem z woleja. Przepiękny gol, piłka wpadła w samo okienko.

242
109
38
36
77
90'

Doliczone cztery minuty.

20
8
9
12
20
89'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. 1:1! Strzelał Jesus Imaz, a piłka po rękach Jakuba Szmatuły wpadła do bramki. Blisko był bramkarz Piasta obrony tego uderzenia!

103
49
19
41
98
88'

Po analizie VAR, rzut karny dla Jagiellonii!

77
40
18
28
81
88'

Sędzia sprawdza, czy Aleksandar Sedlar faulował Marko Poletanovicia.

32
17
8
10
26
87'

Interweniował w polu karnym Aleksandar Sedlar. Analiza VAR, czy będzie rzut karny dla Jagiellonii.

21
7
11
5
16
85'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Piłka wybita. Jeszcze dopadł do niej Martin Pospisil i oddał strzał zza pola karnego, który został zablokowany.

4
1
2
3
5
82'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta, gdzie piłkę pewnie złapał Jakub Szmatuła.

4
81'

Wyrównana końcówka meczu w Gliwicach. Aktualnie przy piłce gospodarze.

9
1
1
6
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
5
2
4
2
1
77'
76'

Zaskakujący strzał w polu karnym Piasta oddał Taras Romanczuk. Uderzenie obronił jednak Jakub Szmatuła.

9
6
4
5
6
74'
71'

Jagiellonia rozgrywa piłkę na połowie Piasta. Szukają goście dośrodkowań w pole karne rywala.

9
10
4
5
7
68'

Świetna okazja dla Jagiellonii. Dogrywał do Imaza Arvydas Novikovas, który wcześniej fantastycznie przyjął piłkę. Imaz strzelał, lecz świetnie obronił Jakub Szmatuła!

10
5
7
6
6
65'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Jorge Felix.

11
1
5
2
4
64'

Jesus Imaz doszedł do podania z głębi pola. Z ostrego kąta oddał jednak niecelny strzał.

5
1
2
3
4
62'

Guilherme Sitya dośrodkował z rzutu wolnego. Po chwili piłkę przejęli zawodnicy Piasta.

6
2
1
4
7
60'
60'
57'

Bardzo aktywny jest Joel Valencia. Sporo problemów z jego upilnowaniem mają zawodnicy Jagiellonii.

13
4
3
3
8
55'

Gerard Badia dośrodkował z rzutu wolnego, a w polu karnym główkował jeden z zawodników Piasta. Groźna sytuacja, ale obronił Grzegorz Sandomierski.

11
8
5
1
3
53'

Piast Gliwice rozgrywa piłkę i szuka okazji na gola.

13
3
2
3
9
48'

Joel Valencia ładnie wbiegł w pole karne i dograł do Piotra Parzyszka. Strzał napastnika Piasta został jednak zablokowany.