3
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Radecki. Asystował mu Jakub Łabojko.

Śląsk podwyższył na 2:0. Łabojko dograł w pole karne do Radeckiego, a ten dobił zawodników Miedzi.

73
34
14
10
18
90+4'

Henrik Ojamaa dośrodkował z prawej strony, ale Jakub Słowik złapał.

21
6
2
4
6
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Golla za faul na Ojamie.

Śląsk Wrocław
11
4
5
2
12
90+2'
ZMIANA
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Garguła za faul na Augusto.

Miedź Legnica
17
5
3
3
3
90'

2
88'

Ależ huknął Omar Santana zza pola karnego! Jakub Słowik na posterunku.

18
7
1
87'

Mateusz Radecki złapany na spalonym.

7
1
1
6
86'

Petteri Forsell uderzył w polu karnym. Było groźnie, ale strzał Fina zablokowali obrońcy Śląska.

8
2
2
4
8
83'

Jakub Łabojko jest odważny. Pomocnik spróbował uderzenia z dystansu, ale nie była to najlepsza próba.

8
4
2
7
4
82'

Miedź miała okazję. Łukasz Garguła uderzył głową w polu karnym, ale piłka przeleciała obok słupka.

7
3
3
2
4
82'
ZMIANA
79'
ZMIANA
80'

Na boisku leży Michał Chrapek. Pomocnik Śląska potrzebuje pomocy medyków. Przerwa w grze.

5
1
4
4
8
78'

Przejęcie i Śląsk próbował wyjść z kontrą. Podanie do uciekającego Marcina Robaka nie było dokładne.

3
1
2
5
8
78'

Miedź konstruuje atak pozycyjny, ale bez skutków.

10
1
2
2
6
75'

Nieporozumienie między zawodnikami Śląska, niecelne podanie i próbował to wykorzystać Mateusz Szczepaniak. Napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale dobrym wyjściem popisał się Jakub Słowik.

11
5
1
3
6
74'

Krzysztof Mączyński jednak będzie zmieniony. Trener Śląska woli być zapobiegawczy.

6
3
3
2
3
73'

Dośrodkowanie Juana Camary zbyt mocne. Śląsk wznowi grę od bramki.

2
1
1
1
2
72'

Krzysztof Mączyński z zabandażowanym kolanem, ale na siłach, by wrócić do gry.

8
1
5
3
6
65'

Cholewiak zdążył do piłki przed linią końcową, wstrzelił ją w pole karne, ale w środku pustka. Koledzy tylko odprowadzili futbolówkę wzrokiem.

6
1
4
2
7
64'

Po Miedzi widać, że zaczęła się denerwować. Pojawiło się dużo niedokładności i chaosu.

11
10
3
2
6
61'

Dobre zachowanie Chrapka. Wygrał pojedynek z Zielińskim i wywalczył rożny.

10
2
2
2
3
58'

No i rzeczywiście, Miedź prowadzi grę. A Śląsk czyha na kontrę. Przed chwilą był blisko groźnej sytuacji.

11
4
4
2
55'

Dobra interwencja Celebana we własnym polu karnym. Coraz więcej wskazuje na to, że Miedź będzie prowadzić grę do końca meczu.

12
5
1
2
4
54'

Forsell nie znalazł sposobu na zgubienie obrońców, więc zdecydował się na wrzutkę. Słowik spokojnie zgarnął piłkę.

10
2
2
1
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Augusto.

Bardzo chytre uderzenie Portugalczyka, po ziemi, w róg, gdzie był Dżanajew, ale nie uchronił Miedzi! Ten wynik daje utrzymanie Śląskowi.

103
54
9
11
23
50'

Rajd Chrapka i Bartczak na granicy drugiego żółtka. Faulował pomocnika Śląska na skraju pola karnego.

3
2
1
5
49'

Lepiej w drugą połowę wszedł Śląsk, dlatego Miedź spokojnie rozgrywa na własnej połowie i stara się wyciągnąć rywali.

6
3
1
46'

Koledzy rozłożyli ręce, Augusto też. Portugalczyk wrzucił z wolnego w ręce Dżanajewa.

6
4
2
3
4
46'

No to ruszamy z drugą połową.

11
1
1
1
3
45'

Celeban od autu, mocno w pole karne. Dogranie jednak niedokładne, stoper Miedzi głową do Dżanajewa.

3
1
1
3
6
44'

Śląsk dziwnie rozgrywa końcówkę połowy. Byle do przodu, bez wielkiego pomysłu.

5
7
1
5
7
41'

Forsell z wolnego na bramkę. Strzał niby zaskakująco, ale Słowik złapał piłkę w zęby.

7
6
5
3
5
40'

Pięć minut do końca. Miedź próuje jeszcze coś wycisnąć z tej połowy.

7
2
1
2
4
38'

Żółtą kartkę otrzymał Augusto.

4
1
2
7
11
37'

Niby niegroźna akcja, niby nieudane dośrodkowania i strzał głową Cholewiaka, ale piłka prawie wpadła Dżanajewowi za kołnierz. Poprzeczka!

5
3
8
5
11
36'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Bartczak. Pich aż jęknął z bólu.

8
5
9
6
7
33'

Koronkowa akcja Śląska, znakomicie wyglądał Chrapek, ale Miedź uniemożliwiła oddanie celnego strzału. Coraz ciekawiej w Legnicy.

4
4
4
2
7
31'

Miedź ma problem z finalizacją akcji. Najpierw wstrzelenie z lewej strony, Roman i Zieliński nie za bardzo wiedzieli jak uderzyć. Śląsk wyszedł z tarapatów.

6
3
4
1
4
28'

Dobre wstrzelenie w pole karne Miedzi, ale obrońcy spisali się na medal. Śląsk coraz groźniejszy.

12
7
7
6
7
26'

Dobrze zbiegał Cholewiak, ale przegrał pojedynek z Pikkiem. Dżanajew z piłką.

3
4
2
4
6
25'

Camara zgubił krycie, ale za bardzo wypuścił sobie piłkę i uprzedził go Celeban. Przy okazji jeszcze faulował rywala.

5
2
2
3
6
23'

Trybuny jęknęły. Paweł Zieliński popsuł dośrodkowanie po składnej akcji.

5
3
4
3
5
21'

Robak aż walnął w murawę ze złości. Zrobił wszystko co należy, ośmieszył Musę, wyłożył Cholewiakowi piłke, a ten obok bramki Dżanajewa.

12
12
6
9
17
19'

Co to było? Broź nie zrozumiał się ze Słowikiem, niewiele brakło do sytuacji w stylu Benny Hilla.

3
7
2
7
6
17'

Roman ładnie sobie zrobił miejsce i uderzył technicznie z daleka. Ponad bramką, ale Miedź może sie podobać.

11
4
2
4
7
16'

Akurat próbka Ślaska. Gra na jeden kontakt, kilka dokładnych podań, ale akcje przerwał gwizdek sędziego. Cholewiak na spalonym.

6
5
2
2
7
16'

Na razie Śląsk gra niemrawo, z trudem buduje akcje.

9
3
1
2
5
13'

Szarżował Marcin Robak, położył się w polu karnym, ale chyba bez faulu.

7
7
6
2
4
12'

Co teraz zrobił Celeban?! Wydawało się, że pozwoli piłce opuścić plac, ale zza pleców wyskoczył mu Pikk, zgarnął piłkę w polu karnym i wycofał do Forsella. Strzał Fina zablokowany.

12
9
7
2
7
11'

Dobrze to wymyślił Chrapek. Odebrał piłkę na 30. metrze, obrócił się i uderzył bez zastanowienia. Tuż obok słupka bramki Dżanajewa.

4
1
3
5
10'

Śląsk stara się przejąć inicjatywę, jednak dośrodkowania Mączyńskiego są na razie słabej jakości.

4
3
2
1
5
7'

Kontratak po akcji Śląska, Camara sunął lewą stroną i mocno uderzył po ziemi. Słupek! Jeszcze z woleja próbował poprawić Forsell.

16
6
7
6
14
5'

Odnotowujemy pierwszą akcję Śląska. Wrzutka Mączyńskiego z rzutu wolnego nie dotarła do jego kolegów.

5
2
2
1
8
4'

Celeban trochę ryzykownie wślizgiem, ale powstrzymał wbiegającego Pikka i jeszcze trafił piłką w jego nogi. Słowik od własnej bramki.

6
2
3
1
2
2'

Miedź zaczęła ambitnie. Najpierw niecelny strzał Augustyniaka z dystansu, a po chwili udana akcja Romana i gorąco pod szesnastką Śląska.