Lotto Ekstraklasa: 36. kolejka
14 maj 2019 20:30
90+2'

Gol! Strzelił Marcin Cebula. Asystował mu Adnan Kovacević. Szybka akcja Korony, Kovaecvić do Cebuli, a ten pokonał Kudłę. 2:4!

15
2
5
3
4
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
87'

Końcowe minuty meczu. Zagłębie chce doprowadzić do remisu, ale ma problemy ze stwarzaniem sobie okazji na gola.

83'

Kolejny strzał Soriano, Kudła jednak kapitalnie interweniował.

1
1
2
82'
80'

Zagłębie nie potrafi zagrozić Koronie. Kielczanie coraz bliżej wygranej w Sosnowcu.

1
1
77'

Gol! Strzelił Elia Soriano. Asystował mu Adnan Kovacević. Kontra Korony, z piłką kilkanaście metrów przebiegł Kovacević i podał do Soriano. Napastnik pokonał Kudłę w sytuacji sam na sam. 2:3!

15
5
5
3
4
75'

Kwadrans do końća. Zespoły nie zamierzają zadowalać się remisem. Jednak kreują niewiele okazji bramkowych.

1
71'

Dużo mniej okazji srwarzają sobie po przerwie gracze Kielc. Zmiany w składzie Zagłębia przyniosły efekt.

2
komentarz

1
1
66'

Żadna z drużyn nie kwapi się do zdecydowanego ataku. Zespoły czekają na błąd rywala.

1
63'
60'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego groźnie było pod bramką kielczan. Piłka jednak nie znalazła się w siatce.

1
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Oliver Petrak.

Korona Kielce
2
1
56'

Gol! Strzelił Giorgi Gabedawa. Asystował mu Żarko Udovicić. Zagłębie doprowadziło do remisu! Lider w klasyfikacji asystentów Żarko Udovicić dograł w pole karne, a tam mocnym strzałem do bramki trafił Gabedawa.

1
52'

Słabszy fragment meczu. Niewiele dzieje się na boisku. Piłkarze po zmianie stron nie potrafią sobie wykreować okazji bramkowej.

48'

Po zmianie stron Korona ponownie chce narzucić swoje warunki rywalom. Sosnowiczanie popełniają sporo błędów w defensywie.

2
4
1
46'

Wracamy do gry!

2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
2
1
1
45'

Gol! Strzelił Żarko Udovicić. Gol Udovicicia na pożegnanie z Zagłębiem. Po wybiciu przed pole karne zawodnik gospodarzy efektownie uderzył z woleja. 1:2!

25
11
4
7
8
43'

Strzał Gardawskiego, piłka minęła bramkę Kudły.

1
1
42'

Nie klei się gra gospodarzom. Kielczanie swobodnie rozgrywają akcje, szukają kolejnych goli.

5
1
1
40'

Gol! Strzelił Elia Soriano. Żubrowski do Soriano, ten w sytuacji sam na sam w Kudłę. Bramkarz odbił piłkę, ale wobec poprawki był bezradny. 0:2!

16
8
7
3
7
36'

Z ok. 16 metrów uderzał Pawłowski, piłka minęła bramkę Miśkiewicza.

3
1
1
35'

Uaktywniło się Zagłębie w końcówce 1. połowy. Gospodarze jednak wciąż bez okazji na doprowadzenie do remisu.

1
1
33'

Sporadycznie pod bramką Korony gości Zagłębie. To akcje kielczan są dużo groźniejsze.

1
29'

Arweladze sam na sam z Kudłą. Bramkarz gospodarzy po raz kolejny zatrzymuje zawodnika z Kielc!

1
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Cebula.

1
27'

Kudła po raz kolejny świetnie w bramce Zagłębia! Strzelał Tamm, bramkarz zatrzymał strzał niemal na linii.

2
26'

Kolejna próba Arweladze, ty, razem uderzenie Gruzina zablokował obrońca.

1
20:20

1
25'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Elia Soriano! Źle uderzył Soriano. Dość anemiczny strzał w lewy róg obronił Kudła!

2
2
3
4
24'

Rzut karny dla Korony! Mygas sfaulował Cebulę.

3
1
23'

Uderzenie Arweladze, piłka poszybowała wprost w Kudłę.

2
1
1
20'

Arweladze dogrywał z rzutu wolnego, jednak żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki.

1
18'

Niewiele potrafią zdziałać w ofensywie gospodarzy. Póki co groźniej wyglądają akcje kielczan, którzy zasłużenie prowadzą w Sosnowcu.

2
1
1
1
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patrik Mraz.

2
1
13'

Pawłowski znalazł w polu karnym Gabedawę, zawodnik Zagłębia nie był w stanie oddać strzału.

1
20:20

2
1
12'

Zagłębie stara się odpowiedzieć Koronie. Jednak gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić Miśkiewiczowi.

1
1
10'

Gol! Strzelił Marcin Cebula. Arweladze ruszył prawą stroną, przed polem karnym piłkę wślizgiem wybił mu obrońca. Wprost pod nogi Cebuli. Zawodnik z Kielc w sytuacji sam na sam uderzył do bramki. 0:1!

16
5
7
4
8
7'

Zespoły do gry przystąpiły z kilkoma niedoświadczonymi zawodnikami. Widać to na boisku, niewiele płynnej gry.

2
4'

Indywidualna akcja Skrzecza zakończona mocnym, ale niecelnym strzałem z okolic pola bramkowego. Piłka trafiła w boczną siatkę.

1
2'

Pierwszy strzał w meczu. Uderzenie Arweladze jednak poszybowało daleko od celu.

1
20:20

Mecz poprowadzi Artur Aluszyk (Szczecin).