Lotto Ekstraklasa: 37. kolejka
18 maj 2019 15:30
90+10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Zieliński. Asystował mu Joan Roman. Mamy gola dla Miedzi! Zieliński strzelił po podaniu Romana!

48
31
14
20
29
90+8'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Wisła Kraków
13
10
13
10
25
90+7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Kolar. Kolar strzelił w okienko bramki Miedzi i mamy 4:4!

72
39
18
19
27
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Pikk. Jednak mamy rzut karny! Sędzia stwierdził, że Pikk obronił piłkę ręką. To czwarty rzut karny w meczu!

Miedź Legnica
31
21
7
12
16
90+4'

Mamy VAR! Sędzia sprawadza, czy Artur Pikk obronił piłkę ręką przy strzale Brożka!

46
27
10
10
18
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Sosłan Dżanajew. Obaj za przepychanki w polu karnym.

4
6
2
1
3
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Wojtkowski.

2
1
2
3
6
90+2'

Z rzutu rożego Pietrzak. Ze strony Wisły piłkę uderzali najpierw Brożek, a po chwili Buksa, jednak górą legnicka obrona.

9
3
1
5
4
90+1'

Żyro zablokował strzał Pietrzaka!

2
2
1
3
5
90'

Arbiter doliczył minimum 4 minuty do czasu gry.

5
5
4
5
89'

Szansa Miedzi z kontrataku. Po uderzeniu Kamary, piłkę sparował Lis.

10
5
1
4
3
89'

Wojtkowski trafił w mur, po uderzeniu Burligi piłka trafiła w poprzeczkę!

13
3
3
6
9
88'

Bozić sfaulował Brożka przed polem karnym. Szansa dla Wisły.

7
3
1
1
3
86'

Ofensywna akcja Forssella, jego uderzenie jednak zostało zablokowane przez krakowian. Piłka w rękach Mateusza Lisa.

4
2
2
1
1
85'

Nerwowość w szeregach Wisły. Na razie krakowianie nie potrafią odmienić losów spotkania.

3
2
2
5
6
82'

Bozić na razie kontynuuje grę.

5
2
1
1
81'

Uraz Tomislava Bozicia.

1
1
2
3
3
80'

Aleksander Buksa walczył o piłkę w polu karnym Miedzi, jednak nie zdążył utrzymać jej w polu.

1
2
1
80'

Burliga podawał piłkę w pole karne, tam jednak tym razem czujny Bozić.

1
1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Brożek strzelił w sam środek bramki, czym zaskoczył Dżanajewa. Wisła przegrywa, ale już tylko 3:4!

36
17
4
6
14
76'

Buksa podał piłkę do Brożka, którego sfaulował Bozić. Rzut karny dla Wisły!

24
11
1
1
15
75'

Na trybunach 13 197 widzów.

5
2
2
73'

W międzyczasie urazu doznał Sosłan Dżanajew, który jednak będzie mógł kontynuować grę.

2
1
2
2
70'

Na razie w Płocku jest 0:0. Jeśli Zagłębie Sosnowiec nie wygra, Miedź nawet wygrywając w Krakowie nie utrzyma się w lidze.

3
3
7
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Camara.

Miedź Legnica gra o utrzymanie! Wisła kompletnie bezradna w obronie. Piłkę przeholował Juan Roman, strzelił z dystansu i jest już 2:4!

24
14
5
9
17
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joan Roman. Asystował mu Rafał Augustyniak.

Indywidualną akcję w polu karnym Wisły przeprowadził Zieliński, który podał piłkę Augustyniakowi. Ten oddał ją Romanowi i Hiszpan strzelił drugiego gola w meczu!

26
16
7
11
24
65'

Atakuje Miedź. Joan Roman zatańczył w polu karnym Wisły i oddał strzał, jednak uderzenie zablokował Wasilewski.

1
1
1
2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Camara. Asystował mu Petteri Forsell.

Miedź nadal w grze! Petteri Forssell podał piłkę do tyłu, a tam Camara znalazł lukę pomiędzy obrońcami Wisły i strzałem po ziemi zaskoczył Lisa. Mamy remis!

21
9
6
9
24
61'

Roman podawał z rzutu rożnego, zgrywał Szczepaniak, ale nie miał kto dołożyć nogi i pokonać Lisa.

2
2
1
1
60'

Żyro podał piłkę do Romana, jednak strzał Hiszpana został zablokowany przez Wasilewskiego.

2
2
1
59'

Po dośrodkowaniu Pikka, głową piłkę wybił jeden z krakowian.

3
1
1
1
58'

Długa akcja Miedzi w polu karnym Wisły. Sytuację wyjaśnił Wasilewski, wybijając ją na rzut rożny.

3
2
57'

Wisła stanęła przed szansą na podwyższenie prowadzenia. Boguski jednak szybko chciałby zapomnieć o strzale. Od bramki Dżanajew.

2
1
2
2
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vukan Savicević. Asystował mu Vullnet Basha. Wisła Kraków obejmuje prowadzenie!Po zespołowej akcji, Basha podał piłkę przed pole karne i Savicević strzelił na 2:1! Piłka odbiła się jeszcze rykoszetem od Bozicia i bramkarz był bez szans!

33
16
6
5
9
53'

Mocno z dystansu Petteri Forssell. Fin jednak przymierzył niecelnie.

2
1
1
1
51'

Brożek wycofał piłkę do Savicevicia, tam jednak skutecznie obrońcy Miedzi, którzy zablokowali strzał.

2
2
1
1
51'

Rafał Augustyniak przepchnął Wojtkowskiego i strzelił głową na bramkę Miedzi. Górą Lis!