Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Siplak. Poszkodowany Sebastian Walukiewicz.

Dośrodkowanie Mateusza Wdowiaka. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, lecz Jakub Bursztyn nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
84'

Cornel Rapa szukał dośrodkowania w pole karne gości. Piłka została jednak zablokowana.

1
1
79'

W polu karnym Filip Piszczek chciał dogrywać piłkę. Dobrze wybił ją Hubert Matynia.

3
1
78'

Piłkarze Pogoni mają pod kontrolą to spotkanie.

7
2
2
1
komentarz

W Gdańsku Lechia prowadzi 2:0 z Jagiellonią Białystok. Wszystko wskazuje więc na to, że Cracovia zajmie czwarte miejsce na koniec sezonu.

2
1
2
4
2
74'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Zvonimir Kozulj.

Zvonimir Kozulj szybko rozegrał rzut wolny, podał w pole karne do Majewskiego. Ten strzelał z bardzo ostrego kąta, a piłka przy słupku wpadła do bramki. 3:0 dla Pogoni Szczecin!

41
20
5
4
3
72'

Gospodarze starają się rozgrywać piłkę, lecz Pogoń Szczecin jest bardzo dobrze dysponowana w tym spotkaniu.

2
68'
65'

Gol! Strzelił Zvonimir Kozulj. Asystował mu Radosław Majewski. Kapitalny gol! Przepiękny strzał z dystansu z pierwszej piłki oddał Zvonimir Kozulj! 2:0 prowadzi Pogoń Szczecin.

42
19
6
6
8
62'

Ładny i mocny strzał z dystansu oddał Tomas Podstawski. Efektownie obronił Michal Pesković.

1
1
komentarz

A w Gdańsku Dusan Kuciak obronił rzut karny. Strzelał Jesus Imaz.

2
1
komentarz

KGHM Zagłębie Lubin prowadzi 2:1 z Legią Warszawa.

8
4
59'

Znów Jarosław Fojut. Dobrze zablokował piłkę w polu karnym Pogoni, a to była dobra okazja dla Cracovii.

1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Walukiewicz.

58'

Radosław Majewski niemal w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Obronił Michal Pesković!

56'

Spore zamieszanie przed polem karnym Pogoni po błędzie Jakuba Bursztyna. Ostatecznie dobrze spisał się Jarosław Fojut, który wybił piłkę. Było groźnie!

1
1
54'

W polu karnym w piłkę nie trafił Soufian Benyamina. To była znakomita okazja dla Pogoni!

1
1
1
1
53'

Świetnie w defensywie spisał się Hubert Matynia, który znakomicie w polu karnym wybił piłkę zmierzającą do zawodnika Cracovii.

2
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Fojut.

Pogoń Szczecin
1
3
2
komentarz

48'

Po dośrodkowaniu z woleja w polu karnym Cracovii niecelnie strzelał Radosław Majewski.

1
1
1
48'

Dobrze w defensywie spisał się Sebastian Walukiewicz. Udana interwencja obrońcy Pogoni Szczecin.

2
2
46'

Początek drugiej połowy.

46'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Sergiu Hanca.

17:15

Zaglądamy na inne stadiony i podajemy wyniki po pierwszej połowie:

Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1:1

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 1:0

Przypomnijmy, że Cracovia zajmie 4. miejsce, które gwarantuje występ w europejskich pucharach jeśli:

2
45+5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Piłkę wybili obrońcy gospodarzy.

1
1
1
45+2'

Szuka okazji na gola Cracovia, lecz Pogoń dobrze prezentuje się w defensywie.

1
1
45'

Doliczone cztery minuty. Lechia Gdańsk prowadzi 1:0 z Jagiellonią Białystok.

2
1
3
3
42'

Mateusz Wdowiak wpadł w pole karne, wywalczył sobie dobrą pozycję, ale dogrywał jeszcze piłkę do innego zawodnika. Bez większego zagrożenia pod bramką Pogoni Szczecin.

2
2
39'

Cracovia wyprowadza piłkę z własnej połowy. Pogoń Szczecin stara się grać wysokim pressingiem.

3
5
1
2
38'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Tomas Podstawski.

2
3
8
36'

Ładne podanie z głębi pola do Airama Cabrery. Zagranie było jednak minimalnie zbyt mocne.

2
2
34'

Damian Dąbrowski dośrodkował z rzutu wolnego. Z pierwszej piłki w polu karnym strzelał Javi Hernandez, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

3
2
2
1
34'

Będzie rzut wolny dla Cracovii na wysokości pola karnego Pogoni. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1:1.

Przypomnijmy, że Cracovia zajmie 4. miejsce, jeśli:

Jagiellonia Białystok jak na razie bezbramkowo remisuje z Lechią Gdańsk.

4
2
31'

Gol! Strzelił Soufian Benyamina. Asystował mu Zvonimir Kozulj.

Niespodziewany gol w Krakowie! Zvonimir Kozulj dośrodkował w pole karne, gdzie kapitalnym strzałem z woleja z pierwszej piłki popisał się Soufian Benyamina! 1:0 prowadzi Pogoń Szczecin.

40
18
1
3
4
30'

Spokojne tempo meczu. Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Cracovii.

1
1
27'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Niecelnie główkował jeden z zawodników Pogoni.

1
2
1
17:15

A na innych stadionach: Piast Gliwice prowadzi 1:0 z Lechem Poznań.

2
25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Piłkę wypiąstkował Jakub Bursztyn.

3
1
24'

Gra wznowiona.

2
1
22'

I znów przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Kamil Drygas.

1
2
2
17:15

19'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkarze Pogoni zdołali wybić piłkę. Po chwili jeszcze jedna wrzutka i znów piłka wybita.

1
1
18'

Jak na razie brakuje dobrych sytuacji w meczu Cracovia - Pogoń Szczecin.

1
1
17:15

W Warszawie Legia prowadzi 1:0 z KGHM Zagłębiem Lubin.

15'

Dobrze w defensywie Cracovia. Gospodarze rozbijają akcje Pogoni Szczecin.

1
1
17:15

Jak na razie bez goli też w meczu Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok.

1
13'

Sporo fauli w tym meczu. Kolejna przerwa w grze.

1
1
12'

1
1
11'

Po dośrodkowaniu piłkarze Pogoni wybili piłkę. Jeszcze przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników gospodarzy.

1
1
3
1
10'

Teraz dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Groźna wrzutka Hernandeza, będzie jeszcze jeden rzut rożny.

1
8'

Zbyt mocna wrzutka z rzutu rożnego, ale Pogoń wciąż przy piłce.

1
2
7'

Teraz goście przy piłce. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Jakub Bartkowski. Jeszcze będzie rzut rożny dla Pogoni.

3
1
4'

Gra już wznowiona. Jak na razie dość spokojne tempo meczu, sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
3'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Pogoni.

1
1
2'

Jak na razie gra toczy się na połowie Pogoni. Cracovia rozgrywa piłkę.

1
1
17:15

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.