6
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pablo Fornals. Asystował mu Dani Ceballos.

Zmiennik prawdopodobnie rozstrzygnął spotkanie. Strzał zza pola karnego w narożnik bramki i Hiszpania prowadzi 2:1. Zbyt bierni w defensywie byli Belgowie. Szymon Żurkowski niczego ich nie nauczył.

14
8
5
13
31
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Alexis De Sart za ostry faul.

2
85'

Siebe Schrijvers zatrudnił Antonio Siverę mocnym strzałem. Tym razem bez zarzutu bramkarz reprezentacji Hiszpanii.

3
2
3
2
4
82'

Antonio Sivera mocno elektryczny, ale po złym sparowaniu strzału, Belga nie było stać na skuteczną dobitkę. Tylko korner dla ostatniego przeciwnika Polaków.

2
2
2
2
3
82'

Hiszpania wyglądała wcześniej lepiej niż obecnie. Ciekawe, czy stać ją jeszcze na przeprowadzenie frontalnego ataku. Belgia z kolei wierzy, że któryś z jej kontrataków będzie zabójczy dla przeciwnika.

3
2
2
2
2
80'

Korner dla Hiszpanii. Dani Ceballos trafił w to miejsce, gdzie stał bramkarz. Dość niepewne piąstkowanie, ale o dziwo zainicjowało ono groźny kontratak Belgii.

2
3
2
2
2
78'
ZMIANA

Belgia U-21. Schodzi: Bryan Heynen. Wchodzi: Alexis De Sart.

1
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu.

3
2
2
2
2
74'

Niedokładności w ostatnich minutach. Przerwa na wodę spowodowała zmniejszenie temperatury meczu.

1
1
1
1
1
71'

Przerwa na wodę.

5
5
2
2
3
70'

Żółtą kartkę otrzymał Junior Firpo za faul na skrzydle.

3
69'
ZMIANA
69'
ZMIANA

Hiszpania U-21. Schodzi: Borja Mayoral. Wchodzi: Rafa Mir.

Rafa Mir #18
4
4
6
4
5
69'
ZMIANA
67'

Zablokowane strzały po obu stronach boiska. W sumie cztery uderzenia w ciągu minuty, trzy hiszpańskie, ale nadal remis.

4
3
3
4
3
65'

2738 kibiców na stadionie. Mniej niż na meczach Sassuolo.

3
63'

Ataki Belgii po przerwie kompletnie niegroźne.

5
3
2
2
3
61'

Dani Ceballos zaczyna marnować za wiele sytuacji podbramkowych. Trochę szczęśliwa, trochę majestatyczna kombinacja Hiszpanii w polu karnym Belgii zakończona niecelnym strzałem.

2
3
2
1
2
58'
ZMIANA
4
4
3
3
4
57'

Są fragmenty, w których Hiszpania stwarza sytuację podbramkową jedną po drugiej, ale desperacko broniący Belgowie utrzymują remis.

5
3
2
2
4
55'

Prawie bajkowe uderzenie z rzutu wolnego. Prawie, ponieważ piłka kopnięta przez Daniego Ceballosa odbiła się od poprzeczki! Dobitka Borji Mayorala była zbyt delikatna i futbolówkę zdążył zatrzymać przed linią bramkową defensor.

2
2
2
3
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Wout Faes za blokowanie strzału ręką.

2
51'

Hiszpanie zaatakowali prawym skrzydłem. Po dośrodkowaniu Pablo Fornals główkował z czystej pozycji prosto w bramkarza. Sytuacja wymagała lepszego wykończenia.

2
1
2
1
2
50'

Nadal bez rozstrzygnięcia w Reggio Emilia.

2
2
2
2
2
49'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Merino za ostry faul.

2
2
2
2
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Olmo za przerwanie faulem kontrataku.

Dani Olmo #19
2
2
2
2
2
48'

Mikel Oryazabal podał z rzutu rożnego do Daniego Ceballosa, którego wstrzelenie zneutralizował bramkarz Belgii.