Żółtą kartkę otrzymał Federico Chiesa za zdjęcie koszulki po strzeleniu gola.

2
6
89'

Gol! Strzelił Federico Chiesa.

Piłka w bramce reprezentacji Belgii po raz trzeci. Federico Chiesa oddał eleganckie uderzenie w okienko. Sędzia początkowo zasygnalizował spalonego, ale powtórki pokazały, że ofsajdu nie było.

6
8
2
9
18
87'

Gianluca Mancini schował się między Belgami i strzelił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w słupek. Centymetry zdecydowały o tym, że gospodarze nie odzyskali dwubramkowego prowadzenia.

7
6
5
5
6
85'

Włosi rozbijają atak Belgii, ale muszą przenieść grę bliżej pola karnego przeciwnika niż własnego.

3
3
2
2
6
83'

Alex Meret złapał futbolówkę po płaskim uderzeniu zza pola karnego.

7
5
4
13
7
82'

Włosi muszą ponownie ruszyć do frontalnego ataku, ale energii mają coraz mniej.

3
4
4
3
2
79'

Gol! Strzelił Yari Verschaeren. Asystował mu Siebe Schrijvers.

Piękne uderzenie zmiennika zza pola karnego. Piłka poszybowała w samo okienko. Alex Meret tylko obserwował jak ląduje w sieci. Bardzo kosztowny dla Italii jest ten gol.

4
76'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Mbenza za niesportowe zachowanie.

Belgia U-21
1
1
2
6
3
74'
73'

Ponad 20 tysięcy kibiców w Reggio Emilia.

1
1
1
2
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Yari Verschaeren za faul na Federico Chiesie.

Belgia U-21
1
2
67'

Stadion wypełnił się kibicami.

1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za protestowanie.

5
3
3
1
1
65'

Pobudka w obozie gospodarzy. Piłka po strzale Manuela Locatellego przeturlała się nieznacznie obok bramki.

1
1
1
64'

Włosi zmęczeni ciągłym atakowaniem oddali inicjatywę przeciwnikom. Aktualnie są w wirtualnej tabeli na pierwszym miejscu, ale odrobinę igrają z ogniem.

1
3
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Orel Mangala za faul na Nicolo Barelli.

Belgia U-21
1
59'
5
1
1
2
2
59'

Belgia U-21. Schodzi: Stephane Omeonga. Wchodzi: Yari Verschaeren.

3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Heynen za protestowanie.

Bryan Heynen #8
Belgia U-21
1
2
3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Dion Cools za faul na Patricku Cutrone.

2
53'

Gol! Strzelił Patrick Cutrone. Asystował mu Lorenzo Pellegrini.

Druga bramka reprezentacji Włoch. Patrick Cutrone oddał perfekcyjny strzał głową po wrzutce Lorenzo Pellegriniego. Rzucił się bramkarz, ale nie zdołał zatrzymać szybującej w kierunku narożnika jego królestwa piłki. Ważne trafienie Italii.

17
9
4
14
16
52'

Nie zmienia się obraz spotkania. Gospodarze, dziś formalnie w roli gości, rozgrywają piłkę wysoko, a Belgia czeka na możliwość przeprowadzenia kontrataku.

2
2
2
4
50'

Na razie tylko Nicolo Barella strzelił gola.

3
2
2
4
4
47'

Sytuacja w Bolonii nie pozwala Włochom zrezygnować z atakowania. Italia potrzebuje aktualnie więcej niż jednego gola.

1
2
3
46'

6
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Saelemaekers za faul na Federico Chiesie.

1
1
3
5
45'

Doliczona minuta.

4
1
2
2
4
44'

Gol! Strzelił Nicolo Barella.

Już byli poddenerwowani, już wyglądali na sfrustrowanych Włosi, mimo to zdołali wyjśc na prowadzenie w pierwszej połowie. Nicolo Barella oddał dwa uderzenia. Pierwsze z nich obronił Ortwin De Wolf, ale wobec drugiego z kilkunastu metrów był bezradny. Zawodnik Cagliari Calcio przebił się przez belgijski mur.

13
9
7
24
44
41'

Alexis Saelemaekers zwija się z bólu w polu karnym reprezentacji Włoch. Federico Chiesa poturbował go już po zakończeniu akcji.

4
6
1
4
5
39'

Bramkarz reprezentacji Belgii rządzi na przedpolu po dośrodkowaniach Włochów ze stałych fragmentów.

7
4
1
2
37'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wypiąstkowane przez Ortwina De Wolfa.

4
5
1
1
35'

Gianluca Mancini dorzucił futbolówkę w pole bramkowe do Lorenzo Pellegriniego. Ekwilibrystyczne uderzenie rzymianina miało małą szansę powodzenia.

9
3
1
1
2
34'

Oblężenie Włochów bez efektu.

5
3
1
1
1
32'

Włosi testują sposoby na sforsowanie defensywy przeciwnika. Ciężar rozgrywania bierze na siebie w ostatnich minutach Nicolo Barella.

7
3
4
4
7
30'

Patrick Cutrone ponownie nie trafił idealnie w piłkę. Po wrzutce Lorenzo Pellegriniego z rzutu wolnego napastnik Milanu tylko strącił futbolówkę obok bramki.

6
5
2
5
2
27'

Pierwsze celne uderzenie na bramkę reprezentacji Belgii. Prostopadła piłka wrzucona w kierunku Patricka Cutrone, którego nieczyste uderzenie nie sprawiło problemu golkiperowi.

7
4
4
4
5
24'

Zaczynają się niecierpliwić kibice w Reggio Emilia. Tym bardziej, że Gianluca Mancini oddał kolejne uderzenie z dystansu wyraźnie ponad bramką Belgii.

6
5
1
2
2
23'

Lorenzo Pellegrini strzelił z rzutu wolnego obok bramki Belgii. Spadający liść, ale spadł nie tam gdzie marzyli Włosi.

5
4
1
1
3
21'

Przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki. Nadal inicjatywa po stronie reprezentacji Włoch, ale znalezienie sposobu na pokonanie bramkarza Belgii nie jest banalnym zadaniem.

6
3
1
1
3
17'

Kolejne uderzenia reprezentacji Włoch, ale nie potrafi się wstrzelić.

6
5
2
1
2
15'

Nie można narzekać na brak uderzeń w tym spotkaniu. Tym razem Federico Chiesa huknął obok spojenia słupka z poprzeczką z kilkunastu metrów po podaniu Patricka Cutrone.

2
1
3
2
7
12'

Stephane Omeonga próbował pokonać Alexa Mereta uderzeniem z linii pola karnego. Trafił jednak w odpowiednio ustawionego defensora. Zaczynają coraz groźniej odpowiadać gospodarzom reprezentanci Belgii.

8
8
3
3
3
10'

Reprezentacja Włoch miała korner. Przeciągnięte dośrodkowanie i piłka wylądowała za plecami wszystkich zainteresowanych oddaniem uderzenia gospodarzy. W odpowiedzi ekspresowy kontratak i Alex Meret musiał interweniować po uderzeniu Dodiego Lukebakio.

5
4
3
3
4
7'

Genialna szansa Włochów na objęcie prowadzenia. Nicolo Barella w sobie tylko znany sposób nie główkował z czystej pozycji do siatki. Pudło po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Giuseppe Pezzelli.

5
4
3
3
4
6'

Manuel Locatelli próbował umieścić piłkę w chytry sposób w narożniku bramki Belgów. Nie dał się zaskoczyć tym zagraniem golkiper.

5
4
3
3
3
4'

Italia w ofensywie i stara się rozerwać defensywę przeciwnika akcjami oskrzydlającymi z wykorzystaniem Federico Chiesy i Lorenzo Pellegriniego.

4
1
1
4
6
2'

Długa piłka zagrana w pole karne reprezentacji Belgii, gdzie po zgraniu nie udało się Patrickowi Cutrone oddać dobrego uderzenia przewrotką.

4
2
2
1
2
Czy reprezentacja Włoch wygra mecz z Belgią?

20:13

W sobotę rozstrzygnie się, która drużyna awansuje do półfinału mistrzostw Europy U-21 z grupy A. W grze o awans pozostają reprezentacje Polski, Włoch i Hiszpanii. Gospodarze turnieju zmierzą się z Belgami w Reggio Emilia.