9
15
23
90+1'

Nie ma to jak rezerwowy, na którego można "liczyć". Dani Aquino usiadł na murawie i do gry już raczej nie wróci. Czyżby Piast musiał kończyć mecz w dziewiątkę.

25
13
5
11
15
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

29
9
3
2
10
89'

Sprzed pola karnego uderzał Makuszewski. Plach wybił piłkę spod poprzeczki na rzut rożny!

29
11
5
4
23
88'

Piast na własnej połowie marzy o końcu meczu. Lech cały czas szuka gola na 2:1.

35
16
3
3
12
86'

Utyka Dani Aquino. Zawodnik Piasta pozostanie jednak na boisku.

16
13
3
7
10
84'

Lech chce wykorzystać grę w przewadze i szuka zwycięskiej bramki.

62
22
4
3
16
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk. Asystował mu Darko Jevtić. Jevtić płasko dograł w pole karne. Do piłki doszedł Tomczyk i uderzył obok bramkarza. 1:1!

202
84
17
26
38
80'

Konczowski faulował rywala, ale sędzia wskazał na rzut rożny, którego być nie powinno.

7
7
9
2
4
79'
ZMIANA
21
16
2
1
3
79'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Damian Byrtek.

4
3
3
1
6
78'

Jevtić uderzył z rzutu wolnego wprost w mur.

15
12
7
15
11
77'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Tomas Huk. Jóźwiak uciekł Hukowi i wyszedł naprzeciwko Placha. Obrońca sfaulował gracza Lecha i wyleciał z boiska.

62
20
7
10
23
76'

Piast cofnięty czeka na Lech. A goście nie potrafią przebić się przez obronę gliwiczan.

12
7
1
2
6
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorge Felix.

12
2
2
4
13
73'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Martin Konczkowski.

72'
ZMIANA
71'

Lech na połowie Piasta. Goście szukają wyrównującego gola, ale w ostatnich minutach okazji na bramkę nie mieli.

9
7
3
3
7
69'

Sokołowski walczył w polu karnym, ale sędzia przerwał grę. Odgwizdał faul w ataku.

7
3
5
5
8
67'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Piotr Parzyszek. Wchodzi: Dani Aquino.

67'

9
66'

Zderzyli się Muhar z Amaralem. Obaj leżą na murawie.

3
4
3
5
5
63'

Lech wyprowadził kontrę, z piłką w pole karne wpadł Puchacz, strzał końcami palców na rzut rożny wybił Plach!

6
5
6
7
1
62'

Badia dośrodkował z rogu, jednak nikt nie doszedł do piłki.

3
60'

Odpowiedź Lecha. Uderzenie Amarala, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

6
6
2
5
59'

Akcja za akcję. Dośrodkował Badia, Parzyszek nie zdołał dojść do piłki pięć metrów przed bramką!

5
4
4
2
5
57'

I już jesteśmy po drugiej stronie. Strzał Amarala zablokował Sokołowski!

7
5
2
4
56'

Cóż zrobił Parzyszek! Piękna akcja Sokołowskiego. Strzał został zablokowany. Piłkę powinien dobić do niemal pustej bramki Parzyszek, ale uderzył tak słabo, że bramkarz zdołał złapać futbolówkę!

7
6
4
12
55'

Z pola karnego uderzał Amaral. Piłkę złapał Plach. Lech coraz groźniejszy.

5
2
1
10
54'

Błąd Mokwy, z sześciu metrów uderzał Jóźwiak. Plach nogą wybił piłkę na rzut rożny.

12
2
2
4
53'

Sędzia ustnie upomniał Kirkeskova. Kolejne przewinienie zakończy się kartką.

5
3
1
4
51'

Amaral otrzymał przypadkowe uderzenie w szyję. Ma problemy z oddychaniem, powoli zbiera się z murawy.

6
2
4
5
4
49'

Próba szybkiej akcji Piasta, prostopadłe zagranie do Valencii. Szybszy Mickey van der Hart.

19
9
7
7
9
47'

Dogrywał Jevtić, dobre piłkę głową wybijał Felix.

8
3
4
2
9
47'

Będzie rzut wolny dla Lecha z boku pola karnego. Kontrowersyjna decyzja sędziego.

10
7
5
4
6
46'

1
44'

Kirkeskov do Parzyszka, którego strzał świetnie obronił Mickey van der Hart. Nikt nie zdążył z dobitką.

14
4
4
7
5
43'

Mogło być groźnie pod bramką Lecha, jednak obrońcy Kolejorza w ostatnim momencie przejęli piłkę.

8
4
3
2
8
41'

Akcja Piasta przerwana, Valencia znalazł się na spalonym.

18
12
6
5
8
39'

Teraz to Lech częściej operuje piłką, ale głównie w okolicach środka boiska.

18
13
4
4
7
37'

Z dystansu uderzał Dziczek, do ideału bardzo daleko.

8
9
4
6
3
35'

Dziczek dośrodkował wprost na głowę Parzyszka, a ten w świetnej sytuacji przestrzelił!

9
12
4
4
6
35'

Od kilku minut aktywniejszy z przodu jest Piast. Lech nie potrafi przenieść piłki pod bramkę gospodarzy.

2
32'

Ależ okazję po dograniu z rzutu rożnego Badii miał Kirkeskov. Obrońca przestrzelił z kilku metrów!

5
1
3
3
7
30'

Wściekli gracze Piasta. Najpierw sędzia uznał, że Valencia nie był faulowany, a po chwili odgwizdał przewinienie Parzyszka.

13
5
2
6
28'

Ponownie uwidoczniła się optyczna przewaga Lecha. Goście jednak największe zagrożenie stwarzają do tej pory po stałych fragmentach gry.

10
3
1
1
6
26'

Strzał z dystansu Amarala, piłka doleciała do autostrady A1 i frunie w kierunku lotniska w Pyrzowicach.

16
49
7
3
7
24'

Piastowi udało się oddalić grę od własnej bramki. Piłkarze Lecha starają sięw wysoko atakować gospodarzy.

10
5
3
4
1
21'

Coraz groźniejszy Lech. Z woleja z ok. 15 metrów uderzał Puchacz, dwa metry obok bramki.

11
4
3
2
8
19'

Po dośrodkowaniu z rogu strzał Jóźwiaka zmierzał do bramki, ale tuż sprzed linii piłkę wybił Sokołowski!

9
4
5
2
11
19'

Jevtić uderzył z rzutu wolnego, Plach zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

14
5
2
2
4
16'

Błąd Crnomarkovicia, Parzyszek omal nie przejął piłki. Na szczęście dla Lecha wszystko dobrze się skończyło.

2
1
4
6
3
14'

Jevtić dośrodkował z rogu, Djordje Crnomarković uderzył głową, ale trafił w słupek. Dobijał niemal do pustej bramki Muhar, jednak przestrzelił!

10
8
8
7
8
13'

W końcu Lech pod bramką Piasta, goście wywalczyli rzut rożny.

13
8
5
3
6
10'

Mokwa pokopał Jóźwiaka i swoje usłyszał od sędziego Kwiatkowskiego.

7
2
9
3
5
9'

Korun po rzucie rożnym do bramki, ale obrońca był na spalonym. Radość gliwiczan była przedwczesna.

3
5
5
5
4
8'

Lech w małym szoku, Piast coraz pewniejszy. Gospodarze szukają drugiej bramki.

13
6
2
10
11
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jorge Felix. Asystował mu Gerard Badia. Tak gra mistrz. Lech się starał, ale Piast przeprowadził jedną akcję i zdobył gola. Z lewej strony dośrodkował Badia, a Felix głową z pięciu metrów uderzył pod poprzeczkę! 1:0!

66
37
8
32
65
5'

Gumny wbiegł z piłką w pole karne, przewrócił się. Jednak o faulu mowy być nie mogło.

5
3
11
7
3
4'

Sporo biegania, ale także szacunku dla rywala. Zespoły sprawdzają na co je stać.

1
4
4
1
2'

Dośrodkowanie z rogu Jevticia, głową ponad bramką uderzył Crnomarković.

6
6
3
1
3
19:48

Mecz poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).