Ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Korona coraz bliżej kompletu punktów.

4
7
11
90+1'

Kolejny rzut rożny Korony, kielczanie nie chcieli się jednak narazać na kontry i po prostu rozegrali ze sobą piłkę.

12
6
5
4
7
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 4 minuty.

12
4
4
2
6
90'

Krótko rozegrany rzut rożny Korony. Do strzału szykował się Dziwniel, jednak piłkę odbił Petrasek.

5
3
3
2
10
89'

Potężny strzał Pućki, jednak piłkę końcami palców odbił Gliwa.

7
3
3
3
6
89'

Dziwniel sfaulował Malinowskiego, zyskując cenne sekundy dla Korony.

6
4
1
2
4
86'

. Schodzi: Igor Sapała. Wchodzi: Szymon Lewicki.

84'

Przeciągnięte dośrodkowanie Szczepańskiego i piłka w rękach Sokoła.

11
2
1
4
1
83'
4
4
2
3
6
83'

Indywidualna akcja Nouviera, przerwał ją Gnjatić.

9
6
2
4
6
81'

Indywidualna akcja Zalazara. Urugwajczyk zdecydował się na strzał z ostrego kąta, jednak nie trafił w światło bramki.

6
2
3
1
4
Czy Raków Częstochowa zdoła wyrównać stan meczu?
9
2
3
3
3
78'

Świetny strzał Miłosza Szczepańskiego z dystansu! Zabrakło centymetrów.

3
5
3
4
3
77'

Tym razem akcja z drugiej strony. Szczepański podał piłkę Nouvierowi, bezbłędny Sokół.

6
4
2
3
4
76'

Świetna akcja Marcina Cebuli, który podał piłkę w polu karnym. Po strzale interweniował Gliwa.

5
3
4
3
3
76'

Na trybunach 3 025 widzów. Całkiem niezła frekwencja biorąc pod uwagę fakt, że częstochowianie do Bełchatowa mają 80 kilometrów.

11
5
2
3
2
75'

Sapała zagrał do Petraska, ten do Musiolika, jednak napastnik Rakowa sfaulował Kovacevicia. Piłka dla kielczan.

5
4
4
4
5
75'

Gramy dalej.

5
3
2
2
3
74'

Przerwa na uzupełnienie płynów. W Bełchatowie jest dziś bardzo ciepło.

6
3
4
3
3
72'

. Schodzi: Rusłan Babenko. Wchodzi: Andrija Luković.

71'

Michał Gliwa obronił strzał z dystansu Korony Kielce.

5
1
2
4
4
70'
66'

Tym razem akcja Korony. Pacinda trafił prosto w Gliwę.

5
6
6
5
8
65'

Rusłan Babenko trafił z rzutu wolnego prosto w mur.

8
7
2
2
4
64'

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Kovacević. Sfaulował Miłosza Szczepańskiego na 20. metrze.

Korona Kielce
3
2
7
3
4
63'

Rusłan Babenko wrzucał piłkę z rzutu wolnego, pewnie złapał ją Paweł Sokół.

2
2
1
1
2
61'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, nieczysto uderzył Sapała.

7
5
4
3
4
60'

Piłkę w polu karnym rywala dostał Bryan Nouvier. Raków wywalczył rzut rożny.

4
5
7
4
4
58'

Sędziowie VAR sprawdzali sytuację sporną, gdy w polu karnym rywala przewrócony był Bryan Nouvier. Nie wezwali jednak głównego arbitra do monitora. Gramy dalej.

7
6
4
3
4
56'

Z akcją próbował wyjść Kun, jednak stracił piłkę w środkowej części boiska.

6
3
2
2
5
54'

Korona zdaje się kontrolować sytuację na boisku. Piłkarze z Kielc długo rozgrywają swoje akcje.

7
4
3
3
3
51'

Tuż po strzelonej bramce przez Koronę mecz wcale się nie rozkręcił. Piłka jest głównie prowadzona w środku boiska.

8
5
5
6
4
49'

Gol! Strzelił Adnan Kovacević. Mocny strzał Kovacevicia i mimo że Gliwa wyczuł intencje strzelca, Korona wyszła na prowadzenie!

56
26
16
23
39
47'

Rzut karny dla Korony Kielce! Olbrzymi błąd Michała Gliwy, który po tym jak Petrasek nie trafił w piłkę, bezpardonowo wpadł w Pacindę. Innej decyzji być nie mogło.