PKO Ekstraklasa: 1. kolejka
20 lip 2019 17:30
90+2'

Dośrodkowanie Macieja Sadloka zostało wybite przez piłkarza w zielonej koszulce. Ponowienie ataku i całe zamieszanie zakończyło się strzałem Rafała Boguskiego zza pola karnego ponad bramką.

5
3
4
3
2
90'

Doliczone trzy minuty.

10
7
2
3
2
87'

Ostatnie minuty konfrontacji w Krakowie. Wisła stara się doprowadzić do remisu, ale jej ataki w tym fragmencie spotkania są mało konkretne. Matus Putnocky nie musi dokonywać żadnych spektakularnych rzeczy w bramce.

9
6
6
5
4
86'
83'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Chrapek za faul taktyczny.

Śląsk Wrocław
2
1
1
1
4
82'

Lubambo Musonda dostał piłkę po przytomnym wycofaniu. O jeden kontakt za dużo i uderzenie w drugim tempie zostało przyblokowane przez gospodarzy. Śląsk Wrocław musiał zadowolić się rzutem rożnym.

2
2
1
77'

14613 kibiców na trybunach.

9
3
2
2
2
77'
75'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Celeban za faul na Pawle Brożku.

1
3
2
5
73'

Matus Putnocky czuje się dobrze na przedpolu i przerwał pieczołowicie budowaną na obrzeżach pola karnego akcję Wiślaków.

5
2
1
3
70'

Wrzutka Macieja Sadloka z rzutu wolnego w kierunku Pawła Brożka była odrobinę zbyt wysoka. Śląsk Wrocław wyekspediował futbolówkę i przybliża się do zwycięstwa.

5
3
1
69'

Poirytowany Paweł Brożek po faulu Piotra Celebana. Nie uspokoił doświadczonego napastnika nawet gwizdek sędziego.

1
2
2
1
2
66'

Michał Buchalik poradził sobie z uderzeniem z ostrego kąta. Za moment zmiana w zespole z Wrocławia.

2
65'

Poprawiał zza pola karnego Rafał Boguski, ale strzelił prosto w mającego czas na przygotowanie się do interwencji Matusa Putnockiego.

1
5
1
64'

Maciej Sadlok centrował w kierunku wbiegającego w pole karne Krzysztofa Drzazgi. Wyszedł na przedpole Matus Putnocki i sprzątnął futbolówkę sprzed nosa napastnika z Krakowa.

4
4
1
1
1
62'

Gol! Strzelił Dino Stiglec. Asystował mu Daniel Szczepan.

Jak na zawołanie jest gol i bezbramkowego remisu w Krakowie być już nie może. Kapitalne uderzenie debiutanta Dino Stigleca! Piłka praktycznie nie obracała się w powietrzu po strzale z 18. metra, a poszybowała prosto w okienko bramki Michała Buchalika. Śląsk Wrocław ma czego bronić w Krakowie.

61
31
5
12
14
61'

Statystyki przekonują, że warto czekać na gola i cierpliwi zostaną nagrodzeni.

2
1
1
1
59'

Coraz więcej sytuacji podbramkowych w Krakowie. Kwadrans po przerwie atrakcyjniejszy od wcześniejszych.

2
3
1
1
57'

Odpowiedział Damian Gąska na strzał Krzysztofa Drzazgi. Po podaniu Daniela Szczepana był kilkanaście metrów od bramki i przymierzył prawą stopą w słupek Wisły Kraków! Fura szczęścia gospodarzy.

2
1
4
1
56'

Krzysztof Drzazga przegrał w pojedynku z Matusem Putnockim. Piłka spadła pod jego nogami w polu karnym po zablokowanym przez Wojciecha Gollę uderzeniu Kamila Wojtkowskiego. Kapitalna interwencja bramkarza Śląska Wrocław!

6
1
1
komentarz

1
3
53'

Rzut rożny jeden za drugim. Bronią się z powodzeniem podopieczni Macieja Stolarczyka i nie pozwalają na oddanie uderzenia Piotrowi Celebanowi.

3
1
1
51'

Maciej Sadlok ucierpiał wskutek kolizji z Łukaszem Broziem. Nie było to coś bardzo niebezpiecznego.

2
1
2
50'

Minuty ze wskazaniem na zespół z Dolnego Śląska, jednak krótkie oblężenie pola karnego Wisły Kraków bez efektu.

3
2
1
3
48'

Śląsk pozostaje na połowie przeciwnika. Wrzutka po krótkim rozegraniu rzutu wolnego spadła na głowę Wiślaka.

3
4
1
3
1
47'

Delikatne strącenie piłki nawet nie w kierunku bramki Wisły Kraków po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Bez problemu wybronili się gospodarze.