4
8
13
86'

Domagali się podyktowania rzutu karnego gracze Jagiellonii. Sędzia był innego zdania.

28
15
9
4
16
85'

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Kostal. Piłkę do boku wybił Gliwa.

22
7
9
3
2
84'

Po stracie gola do ataku ruszyła Jagiellonia. Gospodarze mają już jednak niewiele czasu na doprowadzenie do remisu.

19
12
4
6
7
83'
ZMIANA

Jagiellonia. Schodzi: Jesus Imaz. Wchodzi: Martin Kostal.

12
10
7
4
2
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. Asystował mu Igor Sapała. Jednak opadający z sił Raków zdobył gola! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Petrasek i strzałem głową pokonał Węglarza. 0:1!

Raków Częstochowa
189
104
31
22
32
81'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Emir Azemović.

80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Pospisil.

8
5
3
4
6
78'

Z lewej strony dogrywał Imaz, jednak zbyt mocno i od bramki rozpocznie Gliwa.

16
4
3
3
7
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Skóraś.

12
5
3
4
8
76'
ZMIANA
15
3
2
1
3
76'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Jakub Apolinarski. Wchodzi: Michał Skóraś.

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Sapała.

18
10
3
5
10
71'

Po dograniu z rogu Gliwa interweniował jak za starych czasów. Bramkarzowi udało się w końcu złapać parzącą kapustę.

7
2
1
5
3
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Petrasek.

1
67'

Z dystansu metr ponad bramką uderzył Martin Pospisil.

7
4
4
3
9
66'

Wydaje się, że w meczu padnie co najwyżej jeden gol. Nikt nie kalkuluje, wygrać chcą obydwa zespoły.

9
1
3
63'

Dogrania Imaza nikt nie przeciął i piłka o pół metra minęła bramkę Rakowa.

7
9
5
4
6
61'

Z dystansu uderzył Rusłan Babenko, Węglarz błędu nie popełnił.

11
2
2
60'

Gracze Rakowa starali się coś wykreować pod pole karnym Jagi. Obrońcy jednak wybili piłkę.

6
1
1
3
4
58'

Przejaw "kultury" fanów Jagiellonii, którzy zaczęli obrażać sędziego. Są pewne granice.

11
8
4
3
14
57'

Teraz Gliwa odbił piłkę głową w okolicach linii pola karnego.

5
8
5
1
1
56'

Węglarz kilka metrów przed polem karnym głową wybił piłkę uprzedzając Forbesa.

15
1
2
55'

Kun chciał zgrywa piłkę z pola bramkowego, ale nie zdołał dobrze jej kopnąć. Złapał futbolówkę Węglarz.

2
1
4
1
2
53'

Wydawało się, że Jagiellonia cały czas będzie atakować. Tymczasem mecz już się wyrównał i swoich szans zaczyna szukać Raków.

12
7
4
2
11
50'

Raków stara się wysoko atakować Jagiellonię i utrudniać gospodarzom rozgrywanie akcji.

13
8
4
2
10
48'

Mudrinski sam na sam z Gliwą, ale górą bramkarz Rakowa! Świetna interwencja.

16
9
3
2
12
47'

Dośrodkowanie z rogu, główkował z pięciu metrów Mitrović. Piłka o centymetry minęła dalszy słupek bramki Gliwy!